Floricienta Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Floricienta Serbia

Srpski forum o seriji Floricienta.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Twilight

Go down 
+4
Cami
Bella
*Anne*
dolcevita
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 6 Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 9:00 pm

Prvo sto sam vidjela kad sam usla u temu je tvoj aw Very Happy Bas je lijep, mnogo mi se svidja Very Happy

Sad cu ga pogledat Very Happy

Evo jedan klip u kome su super uklopili slike sa tekstom Very Happy

Bella's lullaby Laughing
http://br.youtube.com/watch?v=E45T4lF38yI&feature=related
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 6 Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 9:04 pm

E i da te pitam jel imas crno-bijelu sliku gdje su zagrljeni? Ne bih da slikam iz videa nece biti nesto a jos nisam naletila na nju.
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 6 Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 9:58 pm

Bas je lep video,muzika je divna...obozavam kad ubacuju recenice iz knjia u remixe Wink ...jel ova slika?

Twilight - Page 6 Rk01310
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 6 Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 12:11 am

I ja obozavam kad ubacuju djelove iz knjige Very Happy
Inace ovim intervjuom sto si oostavila sam se odusevila. Oni pogledi dok drugo prica Very Happy Mislim sve je ocigledno Very Happy I mnogo mi se svidja dio koji si izdvojila Very Happy Kako se Rob tad nasmijo Very Happy Neodoljiv je Very Happy
Hvala na sllici I love you
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 6 Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 1:04 am

Da Rob je tako neodoljiv I love you ...i ja bih onako blenula ko Kristen da sam na njenom mestu lol! Mozda je zato onako sva smusena...Rob dazzles her lol! Mislim sama je to rekla u onom MTV intervjuu,mogla je da kaze Edward dazzles me,sto bi bilo logicno,ali ona je rekla Robert Laughing
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 6 Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 1:08 am

Pa zato sto je to nesto u Robu Laughing
A ja da sam na njenom mjestu ne bih se tako dugo pravila vazna i odbijala ga, nego zgrabila lol!
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 6 Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 1:43 am

You tell her Cami lol! Mogla bi malo da joj pojasnis neke stvari...ionako ste isto godiste,mozda te i poslusa Laughing
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 6 Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 2:47 pm

Jos malo Twilight ludila Laughing Rob je bio dobar "I JUST WANTED TO PLAY THE HOTTEST VAMPIRE IN THE WORLD" lol! A svi u sali vriste ko ludi Very Happy

http://ca.youtube.com/watch?v=99RQtgJ0N6I
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 6 Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 2:50 pm

dolcevita wrote:
You tell her Cami lol! Mogla bi malo da joj pojasnis neke stvari...ionako ste isto godiste,mozda te i poslusa Laughing

I will tell her Laughing
Yo girl open your eyes lol!

E sad cu gledam to ludilo Very Happy
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 6 Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 3:08 pm

dolcevita wrote:
Jos malo Twilight ludila Laughing Rob je bio dobar "I JUST WANTED TO PLAY THE HOTTEST VAMPIRE IN THE WORLD" lol! A svi u sali vriste ko ludi Very Happy

http://ca.youtube.com/watch?v=99RQtgJ0N6I

WAU Very Happy Bas je ludilo Very Happy Nismo jedine koje su opsjednute, samo smo jedine koje ne mogu biti tamo sa ostalim fanovima lol! Sad
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 6 Icon_minitimeSat Aug 23, 2008 4:30 am

Nisam te danas uhvatila,pa cu te ovde obavestiti...idem na Zlatibor na nedelju dana,tako da znas zasto me nema...ne znam kako cu da prezivim bez nase opsesije Very Happy ...i jos ne volim planinu,ali drugarica me naterala...ali zato sam kupila Twilight,pa ima necim da se zanimam lol! Anyway ti prati sta ima novo,pa da mi pricas kad dodjem i cuvaj nam Robija! Laughing Evo jedan sladak avi za kraj Very Happy Love ya,besitos! Wink

Twilight - Page 6 F_RobKristen0m_40e46fb
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 6 Icon_minitimeSat Aug 23, 2008 2:34 pm

Jao bas ces mi nedostajat Sad
Ova tema ne moze bez tebe kao ni ja, jedva cekam da nam se vratis.
Ne brini cuvacu naseg Zlacka Very Happy
Koju knjigu si uzela? Mislila sam da imas prvi dio? Aj kad se vratis ispitacu te lol!
I tnx za aw bas je meden Very Happy
Love you too, besooo I love you
Back to top Go down
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

Twilight - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 6 Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 12:48 am

Pa sto bre ne kazete da je Edward Cedric Diggory. Laughing Ja do sad uopste nisam obracala paznju na glumce i sad gledam na IMDB i imam sta da vidim.Jao pa bas lepo. SmileSmile
A inace kupila sam danas knjigu i pocinjem da citam. Very Happy
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 6 Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 1:35 pm

Pa sto nisi pitala lol!
Da super je, on je savrsen za ulogu Very Happy A oni koji u to ne vjeruju e pa cim film izadje ima da se uvjere Very Happy
Nije fer samo ja nemam knjigu Crying or Very sad Sad
Back to top Go down
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

Twilight - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 6 Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 3:36 pm

Jao on je meni bas bio super lik u Harry-ju,mnogo mi je bilo zao kad je umro. Sad Sad kad citam zamisljam njegov lik,ne moram sama da stvaram. Very Happy
Nabavices i ti knjigu,mora da ima i kod vas.Ako nema sigurno ce biti uskoro.
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 6 Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 7:13 pm

Aha u Harry-ju je bio extra Very Happy Al ovdje ce biti jos bolji Very Happy
Ma kod nas nema nit ce bit, pa kad se kod vas tesko nadje sta da mi ocekujemo... Ima da se nacekam da tamo dodjem i kupim Sad
Back to top Go down
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

Twilight - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 6 Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 8:33 pm

Pa ti taman onda kupi kad budes dolazila.Odvescemo te Dolce i ja kod nas u knjizaru u Lenjinovoj. lol!

A inace knjiga mi se bas sviđa.Vec sam stigla do 5. glave.Pocela sam da skupljam i neke Beline izvale er stvarno ima jakih. Smile
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 6 Icon_minitimeFri Aug 29, 2008 12:16 am

Drzim te za rijec da mi budes vodic lol! Utjesila si me Very Happy Makar cu ih imat, a i proletice to Very Happy
Bas mi je drago da se i tebi svidja, neka se siri manija kako ti kazes Very Happy Steta sto ne mozemo u isto vreme da citamo Sad
Ti citas na srpskom?
Back to top Go down
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

Twilight - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 6 Icon_minitimeFri Aug 29, 2008 2:09 am

Aha,na srpskom citam.Bolje reci gutam.Dosla sam do 10. glave (kako ce Dolce da bude happy Smile ).
Sveme vise fascinira,upravo sam zavrsila glavu gde on nju vozi kuci iz Port Anđelesa i ona mu razlaze svoju teoriju.Jako me iznenadilo s kojom lakoćom i hrabrošću mu je sve izlozila a jos vise sto se on tako otvorio.Nisam ocekivala takav sled događaja.I najjači mi je zaključak te glave:
"Bila sam potpuno sigurna u 3 stvari.Prvo,Edvard je vampir.Drugo,jedan deo njega-a ne znam koliko bi taj deo mogao da bude moćan-žedan je moje krvi.I treće,bezuslovno sam i neporecivo zaljubljena u njega." SmileSmileSmileSmile

Cami nista ne brini,nabavicemo ti knjigu kako god!Smile
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 6 Icon_minitimeFri Aug 29, 2008 6:06 pm

Ma vi ste moje srecice Very Happy
I ta recenica mi je extra, posebno ne engleskom Very Happy Tako sam je prvi put vidjela Very Happy
I bas mi je drago da si sad sa nama u nasoj maniji sigurno ce i Dolce da bude presrecna Very Happy
Al smo jak trio Very Happy
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 6 Icon_minitimeFri Aug 29, 2008 6:43 pm

Evo novi klip nesto o filmu Very Happy

https://www.youtube.com/watch?v=AP6YjlmQtgo
Back to top Go down
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

Twilight - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 6 Icon_minitimeSat Aug 30, 2008 12:14 am

I meni je drago. Smile
A posle ovog klipa sam skapirala zasto je u stvari ovo toliko popularno-i pisac i reditelj su zene! lol!
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 6 Icon_minitimeSat Aug 30, 2008 8:52 pm

Aaaaaaaaa i Florchi se navukla lol! Evo mene opet mnogo ste mi nedostajale Very Happy Ja sam opet citala Twilight i stvarno pravi je dozivljaj citati je dok si na planini,pogotovo sto suma na Zlatiboru malo podseca na onu iz filma,ili sam ja to umislila lol! Uglavnom jedno vece sam sanjala da Edward leti sa Belom po drvecu ispred mog hotela lol! To se zove opsesija lol!
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 6 Icon_minitimeSun Aug 31, 2008 2:11 am

Jao vratila si nam se Very Happy
Bas si nam nedostajala Very Happy
Ala ti je bilo lijepo Very Happy A za opsesiju, pa nece da skodi lol!
Back to top Go down
HermioneGirl

HermioneGirl


Posts : 76
Join date : 2008-08-11

Twilight - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 6 Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 9:59 pm

Prvih 12 poglavlja Midnight Sun dostupni na Stephenieinoj stranici te izjava povodom istoga

Nakon što su nedavno prvih 12 poglavlja knjige Midnight Sun, slijedećeg od očekivanih projekata Stephenie Meyer, procurili na internet na njenoj stranici se može pronaći njena reakcija na isto.

"I did not want my readers to experience Midnight Sun before it was completed, edited and published. I think it is important for everybody to understand that what happened was a huge violation of my rights as an author, not to mention me as a human being."

"So where does this leave Midnight Sun? My first feeling was that there was no way to continue. ... I feel too sad about what has happened to continue working on Midnight Sun, and so it is on hold indefinitely."

"It has taken me a while to decide how and if I could respond. But to end the confusion, I've decided to make the draft available here (at the end of this message on the Midnight Sun page). This way, my readers don't have to feel they have to make a sacrifice to stay honest."

"After this incredibly busy year, I am now focusing on spending more time with my family and working on some other writing projects.

--Stephenie"


Preuzeto sa: www.forksforum.net


Ja sam pročitala prvo poglavlje i oduševljena sam...Podsjetnik: Midnight Sun je Twilight pisan iz Edwardove perspektive...
Back to top Go down
Sponsored content





Twilight - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 6 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Twilight
Back to top 
Page 6 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Floricienta Serbia :: Off topic :: TV-
Jump to: