Floricienta Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Floricienta Serbia

Srpski forum o seriji Floricienta.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Twilight

Go down 
+4
Cami
Bella
*Anne*
dolcevita
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 5 Icon_minitimeTue Aug 19, 2008 2:01 am

Naravno sad cu da pogledam Very Happy

A ti vidi moj novi rad Very Happy
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 5 Icon_minitimeTue Aug 19, 2008 2:06 am

Jao ekstra je,bas mi se svidja Very Happy Sad si skroz u B&E fazonu lol!
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 5 Icon_minitimeTue Aug 19, 2008 3:17 am

Da sad sam bas u tom fazonu lol! i hvala Very Happy

Konacno sam pogledala ovaj video, jedva mi se ocitao. Tako je tuzno Sad Definitivno cu da pogledam taj film. Al iako nisam gledala suze mi samo zbog ovog videa krenule Crying or Very sad
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 5 Icon_minitimeTue Aug 19, 2008 3:36 am

Jeste jako je tuzno...ja kad god gledam onu scenu kad umiru zajedno,placem ko debil Crying or Very sad
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 5 Icon_minitimeTue Aug 19, 2008 4:20 am

Jel ti pada napamet jos neki glumacki par,koji bi mogao da odigra Eda i Bellu?Mislim Rob i Kris su savrseni,ali ko bi jos mogao,sta mislis? Very Happy
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 5 Icon_minitimeTue Aug 19, 2008 5:02 am

Pa sad mi ne pada. Morala bih to da proucim. Mada ja mislim da niko ne bi mogao kao on, jer stvarno ima ono nesto, ima dusu za tu ulogu. Isto kao sto je Johnny jedini koji je mogao da odglumi savrseno Jacka u Piratima Very Happy
Svaki glumac ima nesto svoje.
Sta ti mislis? Very Happy
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 5 Icon_minitimeTue Aug 19, 2008 5:17 am

Ahh Johnny...on je u svemu jedinstven Very Happy I meni je Rob idealan i mislim da stvarno niko ne bi bio bolji,Kristen je isto super,ali ja imam jedan par koji obozavam,jos od kad sam ih prvi put videla u Star Wars,Natalie i Hayden Very Happy Nesto su mi oni pali napamet,mada Hayden mi nije bas za vampira,uvek bi u njemu videla Anakina,ali opet ima tu mracnu stranu lol! A Natalie bi mislim bila dobra Bella...ona je meni prelepa,ali isto moze da izgleda obicno,kao prosecna devojka,sta kazes? Very Happy

Twilight - Page 5 2tg7c
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 5 Icon_minitimeTue Aug 19, 2008 5:31 am

Pa posto nisam gledala taj film (filmove :lol!) ne bih bas znala. A ovako po izgledu, vidis nije lose Laughing Dobar su par, mozda bi to fino odradili.
Ali ipak mislim da su ono dvoje stvarno savrseni Very Happy Mislim Kristen nije nista posebno al zato mi se i svidja, sem toga ima nesto u njoj Very Happy A Rob mpa o njemu samo i pricam tako da znas kako mi je dobar Very Happy
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 5 Icon_minitimeTue Aug 19, 2008 5:40 am

Da Bela bas treba takva da bude,nista posebno,a posto je i Kristen takva onda je to savrsen spoj Very Happy Plus je sva tako stidljiva i zbunjena,idealna je...A Rob...vec smo usavrsili sve njegove vrline zbog kojih je idealan vampir lol!
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 5 Icon_minitimeTue Aug 19, 2008 5:45 am

Twilight mame u akciji lol!

Twilight - Page 5 16jr78z
Twilight - Page 5 219uxrl
Twilight - Page 5 Fjky6b
Twilight - Page 5 33fcbh2
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 5 Icon_minitimeTue Aug 19, 2008 5:47 am

Jao koja ludnica lol! Ma znaju zene sta valja Laughing
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 5 Icon_minitimeTue Aug 19, 2008 3:19 pm

Twilight - Page 5 6qhc0k
Twilight - Page 5 Ff4old
Twilight - Page 5 2q8ovhj
Twilight - Page 5 2mw9cw0
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 5 Icon_minitimeWed Aug 20, 2008 2:48 am

Cool ekipa Very Happy

Evo opet jedan video, tacnije slike i Twilight pjesma Very Happy
Prelijepe su mi slike koje prikazuju njegovo lice izbliza, stvarno ima prelijepe crte Very Happy

http://br.youtube.com/watch?v=oJCSfMKlK1o
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 5 Icon_minitimeWed Aug 20, 2008 3:55 am

Kako nam je samo lep Very Happy Stvarno covek je ko magnet,ne mozes oci odvojiti od njega!Ima predivno lice,potpuno se slazem lol! Lep video i jos lepse slikice! Wink Evo jedan sto sam danas gledala,malo je drugaciji jer se odnosi na drugu knjigu New moon,kad je Edward otisao...vrlo zanimljivo uradjen.
http://es.youtube.com/watch?v=vDjiyLY4Iqw&feature=related
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 5 Icon_minitimeWed Aug 20, 2008 4:55 am

Da pravi magnet je taj nas Zlacko lol!
Otisao Sad Necu da znam Crying or Very sad
Al cu pogledat video lol!

Evo ja sam sad naletila na neki njihov, znaci oni su zatreskani u to sam sigurna lol!
http://br.youtube.com/watch?v=BRe_gHRjUiM&feature=related

Kad ides na more info, mozes ga skinut Very Happy
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 5 Icon_minitimeWed Aug 20, 2008 5:14 am

Jao ovaj video sto si postavila je extraaa Very Happy BAs mi se svidjeo, fenomenalno je uradjen Very Happy
Cim ustanem skidam ga lol!

A pogledaj i ovaj je superrr Very Happy

http://br.youtube.com/watch?v=vJ9Pf7xkP1w
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 5 Icon_minitimeWed Aug 20, 2008 4:28 pm

Cami wrote:

Evo ja sam sad naletila na neki njihov, znaci oni su zatreskani u to sam sigurna lol!
http://br.youtube.com/watch?v=BRe_gHRjUiM&feature=related

Kad ides na more info, mozes ga skinut Very Happy
Gledala sam ovaj video,super je Very Happy I meni deluju prilicno zatreskano lol! Mislim tako je ocigledna kad stane da bulji u njega i onda se kao trgne i vrati u stvarnosrt i onda kulira Very Happy Bas se mislim da se nije istopila kad ju je Robi onako hvalio,ali pravi se hladna Laughing Mala ima taktiku,ali pasce kad tad,svi padaju na Robija,to je prirodno stanje stvari lol!
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 5 Icon_minitimeWed Aug 20, 2008 5:59 pm

BAs tako, nema te koja ne bi pala na naseg Zlacka Laughing
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 5 Icon_minitimeWed Aug 20, 2008 8:37 pm

Cami wrote:


A pogledaj i ovaj je superrr Very Happy

http://br.youtube.com/watch?v=vJ9Pf7xkP1w
Bas je dobar Very Happy Meni su najbolji komentari ispod tih remixa....uglavnom svi vole Zlacka,a to je najbitnije lol! Tu i tamo se nadje neki hater,ali takvi su retki Laughing
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 5 Icon_minitimeWed Aug 20, 2008 8:53 pm

Evo neke slike iz Twilight kalendara!Hocu i ja jedan Laughing

Twilight - Page 5 1zow2810

Twilight - Page 5 71qvqq10

Twilight - Page 5 2nlft510

Twilight - Page 5 14in6610

Twilight - Page 5 15d5gy10

Twilight - Page 5 2n19iz10

Twilight - Page 5 4nsyb10

Twilight - Page 5 2w5ue410

Twilight - Page 5 10zs4610
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 5 Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 1:49 am

Pa ti koji ga ne vole su ljubomorni lol!

Extra su, ja sam naletila na njih al nisam stigla da skinem, a sad kad si se vec namucila da postavis skinucu lol!
Hocu i ja kalendar Crying or Very sad
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 5 Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 4:06 am

Najvise mi smetaju komentari mogli su naci nekog lepseg...mislim wake up people,nema lepseg vampira od Zlacka,da izgleda lepo i andjeoski i vampirski opasno u isto vreme i da se sve to ogleda u njegovo pogledu....
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 5 Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 4:15 am

E to su oni pacenici koji ocjenjuju na osnovu toga sto vide neciju jednu sliku i to je to. Mislim ljudi treba gledat malo ispod povrsine Very Happy Jer stvarno kad se gledaju njegovi intervjui, pa onda sad ova uloga, pa razni klipovi, moze se vidjet kako je extra Very Happy Ima ono nesto, tako misteriiozno i magnetno, pa nije dzabe nas Zlacko Very Happy
A za ovu ulogu je SAVRSEN to sam rekla mnogo puta i uvijek cu to govorit, niko ne bi mogao tako savrseno da odglumi Very Happy
BAs kao sto si rekla... lepo i andjeoski i vampirski opasno u isto vreme i da se sve to ogleda u njegovo pogledu Very Happy I love you
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 5 Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 4:36 am

Evo pojavio se novi intervju nasih golupcica sa Comic-con-a Very Happy Kristen je tako sva nervozna i smusena,jedva govori pobresita Laughing ...a kad Rob prica,tako ga pazljivo slusa Laughing Na kraju mi bilo smesno kad je rekla da je na audiciji citala sa raznim glumcima i da je Rob jedini izgledao kao da stvarno razmislja o liku,a ne misli samo I'M ON CAMERA LOOKING HANDSOME lol!

http://ca.youtube.com/watch?v=sRebe6-uHGQ
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 5 Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 8:31 pm

Sta kazes na moj avi? Very Happy Konacno sam se nakanila nesto da napravim,da ne moram drugima da kradem lol!

Twilight - Page 5 F_AVIm_8603eb4
Back to top Go down
Sponsored content





Twilight - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 5 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Twilight
Back to top 
Page 5 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Floricienta Serbia :: Off topic :: TV-
Jump to: