Floricienta Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Floricienta Serbia

Srpski forum o seriji Floricienta.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Biografija i filmografija

Go down 
+6
*Anne*
Cami
*Gocili*
Flor
Funky Angel
Bella
10 posters
AuthorMessage
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

Biografija i filmografija Empty
PostSubject: Biografija i filmografija   Biografija i filmografija Icon_minitimeSun May 11, 2008 12:02 am

Biografija i filmografija 35aq9op

Juan Manuel Gil Navarro rođen je 15. avgusta 1973, u Buenos Aires-u.Radio je u pozoristu i na televiziji.
Sin je novinara i sekretarice.Ima sestru Dolores koja se bavi umetnošću.Njegov deda sa očeve strane je bio pisac i voditelj na radiju.
Osnovnu i srednju školu je završio u školi 'Rudolf Steiner Schule' na Floridi,provinciji Buenos Airesa u kojoj je takođe bio i predavač.
Sa 16 godina je poceo da uči glumu.Njegov prvi veliki učitelj bio je Carlos Kaspar,koji mu je dao informaciju za kasting za novi projekat koji je počinjao na 'Canal 13'.To je bio 'Montaña Rusa,Otra Vuelta' projekat koji je bio ni manje ni više nego njegov debi na televiziji.
Nastavio je sa radom u takvoj sredini,učestvujući u projektima kao što su 'De Corazón','La Nocturna','Los Médicos de Hoy 2' itd.Takođe je radio i u pozorištu.U njegove predstave mogu da se uvrste 'Amanda y Eduardo','Ofelia y la Pureza',i takođe 'Cesárea',predstavi podrške čiji je cilj probuditi svest o usvajanju dece nestalih lica.
Možda je jedna od najznačajnijih uloga bila u 'Canciones Maliciosas' iz 2000. koja je izvođena mnogo puta i za koju je primio nagradu 'Florencio Sánchez' za najboljeg glumca.
Imao je epizodnu ulogu 2003. godine u Polkinom filmu 'El Día que me Amen' u kom glavne uloge tumače Adrián Suar i Leticia Brédice.Osim toga,učestvovao je u u predstavi 'La Granada' za koju je dobio nominaciju za najboljeg glumca.
U isto vreme,na televiziji se priključio glumačkoj postavi serije 'Soy Gitano',zbog čega je Cris Morena odlučila da mu ponudi prvu glavnu ulogu.Par meseci kasnije postaje Federico Fritzenwalden.Ovo je bio najveći i najuspešniji projekat u kom je učestvovao i sa pozorišnom predstavom punio je 'Gran Rex'.Takođe je učestvovao kao neverni muž,ovisnik o sexu u ?Historias de sexo de gente común'.2005 je radio na 'Hombres de honor',noveli o dve mafijaške porodice čija je radnja smeštena u 1946. godinu,i vraća se u pozorište predstavom '¿Quien le teme a Virginia Wolf?'.
Uvek mu se sviđalo pisanje.Pre glume,studirao je redakciju i radio kao redaktor.
Privatno,obožava da čita.Voli da bude sam da može mnogo da razmišlja i na kraju svojih slobodnih nedelja,putuje sam u ratličita mesta u unutrašnjosti.Voli 'Correcaminos',aromu kafe i gulaš.
Oženio se 4.8.2006. sa sekretaricom Adrian Suara Nataliom Litvack,posle jednog propalog braka sa Melinom Petriella.

TELEVIZIJA:

2006 Al límite
2005 Hombres de honor - Rocco Onorato
2004 Floricienta - Federico Fritzenwalden
2004 Historias de sexo de gente común - Diego Custer
2003 Malandras - Rodolfo Rani
2003 Soy gitano - Segundo Soto
2002 Mil millones - Ariel
2001 El sodero de mi vida - Fidel
2001 Los médicos de hoy 2 - Daniel
2001 Código negro - Rizzo
2001 Culpables
2001 Cuatro amigas
2000 Calientes
1999 Primicias - Rodrigo
1999 Verano del 98 - León
1998 Gasoleros - Wolfraid
1997 La nocturna - Matías
1997 De corazón - Fernando
1996 Sueltos
1995-96 Montaña rusa, otra vuelta - Micky

POZORIŠTE:

2005 Floricienta en el Teatro - Princ
2005 Tango perdido
2003 La Granada
2002 El violinista en el tejado
2002 Cesárea
2000 Canciones maliciosas - Florencio Sanchez
1999 Las alegres mujeres de Shakespeare
1998 Ofelia y la pureza

FILM:

2003 El día que me amen - Fernando
2002 ¿Quién es Alejandro Chomski? - Juan Gil Navarro
Back to top Go down
Funky Angel

Funky Angel


Posts : 187
Join date : 2008-05-18
Age : 28
Location : En mundo de hadas con Benja...

Biografija i filmografija Empty
PostSubject: Re: Biografija i filmografija   Biografija i filmografija Icon_minitimeTue May 20, 2008 1:40 am

Bas mu je dugacka i biografija i filmografija !!! Laughing
Back to top Go down
http://www.anahiserbia.1talk.net
Flor

Flor


Posts : 233
Join date : 2008-06-15
Age : 28
Location : U kuci porodice Fritzenwalden

Biografija i filmografija Empty
PostSubject: Re: Biografija i filmografija   Biografija i filmografija Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 11:37 pm

Meni se jedino ne svidja u "Historias de sexo de gente común".... Grozan mi je zbog uloge, ali je ipak sladak... Very Happy:D:D
Biografija i filmografija FLORICIENTAAAAAAAAAAAAAAAALOVE
Back to top Go down
*Gocili*

*Gocili*


Posts : 34
Join date : 2008-08-05
Age : 33

Biografija i filmografija Empty
PostSubject: Re: Biografija i filmografija   Biografija i filmografija Icon_minitimeWed Aug 06, 2008 1:52 am

Funky Angel wrote:
Bas mu je dugacka i biografija i filmografija !!! Laughing
A inace nisam znala da ima toliko godina...ali bas je meden I love you
Back to top Go down
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

Biografija i filmografija Empty
PostSubject: Re: Biografija i filmografija   Biografija i filmografija Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 1:01 am

Danas nam je divan dan,divan dan....nasem Juanu rođendan...

E pa principe Srecan ti rođendan,zelim ti da se lepo provedes danas i da nas i dalje odusevljavas svojom glumom u novim ulogama!!!!!
Besos
flower
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Biografija i filmografija Empty
PostSubject: Re: Biografija i filmografija   Biografija i filmografija Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 1:37 am

I ja ti Juancho zelim feliz cumple Very Happy Todo lo mejor Very Happy I te mando muchos besitos Very Happy

Samo da me Florchy ne ubije lol!
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Biografija i filmografija Empty
PostSubject: Re: Biografija i filmografija   Biografija i filmografija Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 3:28 am

Like a Star @ heaven Srecan rodjendan, Juanito!!!!!! Zelim ti jos puno uspesnih uloga, da nastavis da nas odusevljevas!!! I love you Like a Star @ heaven
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Biografija i filmografija Empty
PostSubject: Re: Biografija i filmografija   Biografija i filmografija Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 5:37 am

Feliz cumple Juancho,todo lo mejor para ti lol!
Back to top Go down
Rebellious angel

Rebellious angel


Posts : 410
Join date : 2008-05-14
Age : 34
Location : En la casa de los Fritzenwalden

Biografija i filmografija Empty
PostSubject: Re: Biografija i filmografija   Biografija i filmografija Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 12:27 pm

Feliz cumple!!! Very Happy
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Biografija i filmografija Empty
PostSubject: Re: Biografija i filmografija   Biografija i filmografija Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 2:45 pm

Samo da kazem, posto je ona tema lockovana, stavila sam jedan od potpisa Dolce, posto nisam stigla da napravim, al eto Juan zasluzuje takvu paznju Very Happy:
Postavicu na jos nekim forumima, nadam se da nije problem lol!
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Biografija i filmografija Empty
PostSubject: Re: Biografija i filmografija   Biografija i filmografija Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 3:05 pm

I ja sam stavila, mislim da zasluzuje!!! I love you
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Biografija i filmografija Empty
PostSubject: Re: Biografija i filmografija   Biografija i filmografija Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 3:45 pm

Naravno girls,mozete slobodno da ih koristite gde god hocete Very Happy To je mali regalito de mi parte para cumple de nuestro Juancho! lol!
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Biografija i filmografija Empty
PostSubject: Re: Biografija i filmografija   Biografija i filmografija Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 7:03 pm

Hvala i bas super od tebe Dolce I love you Very Happy
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Biografija i filmografija Empty
PostSubject: Re: Biografija i filmografija   Biografija i filmografija Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 7:25 pm

Da, Dolce, svaka cast koliko si ih uradila i svi su extra!!! Ovaj najnoviji, u potpisu, me je odusevio!!!!


Last edited by *Anne* on Fri Aug 15, 2008 10:13 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
euge_princessa

euge_princessa


Posts : 63
Join date : 2008-07-03

Biografija i filmografija Empty
PostSubject: Re: Biografija i filmografija   Biografija i filmografija Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 8:46 pm

*Anne* wrote:
Like a Star @ heaven Srecan rodjendan, Juanito!!!!!! Zelim ti jos puno uspesnih uloga, da nastavis da nas odusevljevas!!! I love you Like a Star @ heaven
Back to top Go down
~I*R*E*N*C*H*I~

~I*R*E*N*C*H*I~


Posts : 92
Join date : 2008-07-19

Biografija i filmografija Empty
PostSubject: Re: Biografija i filmografija   Biografija i filmografija Icon_minitimeSat Aug 16, 2008 1:44 am

Cami wrote:
I ja ti Juancho zelim feliz cumple Very Happy Todo lo mejor Very Happy I te mando muchos besitos Very Happy

Samo da me Florchy ne ubije lol!
Principe fliz cimple!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I love you I love you I love you
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Biografija i filmografija Empty
PostSubject: Re: Biografija i filmografija   Biografija i filmografija Icon_minitimeSat Aug 16, 2008 2:42 am

*Anne* wrote:
Da, Dolce, svaka cast koliko si ih uradila i svi su extra!!! Ovaj najnoviji, u potpisu, me je odusevio!!!!

Slazem se u potpunosti Very Happy I love you
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Biografija i filmografija Empty
PostSubject: Re: Biografija i filmografija   Biografija i filmografija Icon_minitimeSat Aug 16, 2008 3:20 am

Tnx girls Very Happy Bar ste ih vas dve stavile i Florchy,tako da nisam za dzabe pravila lol!
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Biografija i filmografija Empty
PostSubject: Re: Biografija i filmografija   Biografija i filmografija Icon_minitimeSat Aug 16, 2008 3:21 pm

Nisi dzabe Very Happy Meni je bilo zadovoljstvo postavit ga Very Happy
Back to top Go down
*Gocili*

*Gocili*


Posts : 34
Join date : 2008-08-05
Age : 33

Biografija i filmografija Empty
PostSubject: Re: Biografija i filmografija   Biografija i filmografija Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 12:08 am

euge_princessa wrote:
*Anne* wrote:
Like a Star @ heaven Srecan rodjendan, Juanito!!!!!! Zelim ti jos puno uspesnih uloga, da nastavis da nas odusevljevas!!! I love you Like a Star @ heaven
Srecan rodjendan...sa malim zakasnjenjem Rolling Eyes
Zelim ti sve najbolje Juan I love you
Back to top Go down
Flor

Flor


Posts : 233
Join date : 2008-06-15
Age : 28
Location : U kuci porodice Fritzenwalden

Biografija i filmografija Empty
PostSubject: Re: Biografija i filmografija   Biografija i filmografija Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 3:37 pm

*Gocili* wrote:
euge_princessa wrote:
*Anne* wrote:
Like a Star @ heaven Srecan rodjendan, Juanito!!!!!! Zelim ti jos puno uspesnih uloga, da nastavis da nas odusevljevas!!! I love you Like a Star @ heaven
Srecan rodjendan...sa malim zakasnjenjem Rolling Eyes
Zelim ti sve najbolje Juan I love you
Back to top Go down
Sponsored content





Biografija i filmografija Empty
PostSubject: Re: Biografija i filmografija   Biografija i filmografija Icon_minitime

Back to top Go down
 
Biografija i filmografija
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Biografija i filmografija
» Biografija i filmografija
» Biografija i filmografija
» Biografija i filmografija

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Floricienta Serbia :: Glumci :: Juan Manuel Gil Navarro-
Jump to: