Floricienta Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Floricienta Serbia

Srpski forum o seriji Floricienta.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Delfina Santillán Torres-Oviedo

Go down 
+16
*cAtO*
anchyfan
_lAlI_
Flor
~I*R*E*N*C*H*I~
Brucas girl
Alma Rey
jeca96
granicd
Martin
~Princesa de Federico~
Nena
Cami
dolcevita
Funky Angel
Bella
20 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

Delfina Santillán Torres-Oviedo Empty
PostSubject: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo Icon_minitimeSun May 11, 2008 12:07 am

Delfina Santillán Torres-Oviedo Delfin10

Delfina je Malalina starija cerka.Uobrazena je,površna,lakomislena,zla.Zeli sto pre da se uda za Federica ali ne zato sto ga voli već da bi se domogla njegovog bogatstva i nosila zvucno ima kao sto je 'gospodja Fritzenwalden'.Prezire Federicovu bracu i sestru koje smatra smetnjim i divljacima ali to nikad ne priznaje pred svojim verenikom,vec se pravi da ih neizmerno voli.Sve vreme posvecuje svom izgledu i svesna je da je njen najveci talenat:zavidjenje.Tim uvek uspe da dobije sve što zeli.Hirovita je i brzo menja raspolozenje.U porodici je uvek smatana 'princezom' i njena majka i sestra su vec naviknute da ispunjavaju njene stalne zahteve.Najvise voli sebe i novac.Dobijala je ponude da radi kao model ali ih je odbile jer rad nije za nju.Neguje svoju kosu kao da je od zlata.Voli da upravlja ljudima i da je uvek u centru paznje.Nikada nije volela da uci i nema neku posebnu vestinu.Ljude ceni na osnovu njihovog fizickog izgleda.Ne tolerise ruznocu.Ambiciozna je i nestrpljiva.Njen moto je:Zelim sve odmah!Svoju mladju sestru tretira kao poslugu.Lazljiva je i proracunata.Njen glavni neprijatelj ce postati Flor.
Back to top Go down
Funky Angel

Funky Angel


Posts : 187
Join date : 2008-05-18
Age : 28
Location : En mundo de hadas con Benja...

Delfina Santillán Torres-Oviedo Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo Icon_minitimeSun May 18, 2008 1:46 am

A kad ce da postane???
Back to top Go down
http://www.anahiserbia.1talk.net
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

Delfina Santillán Torres-Oviedo Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo Icon_minitimeSun May 18, 2008 1:24 pm

Pa cim je dosla u kucu. Smile
Meni je Delfi super lik.Nije klasicni negativac kog ne mozes da ne mrzis.Skroz je komicna,mada ima trenutaka kad me bas iznervira.A Isa je super odigrala.


Last edited by Florencia on Sun May 18, 2008 1:48 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Delfina Santillán Torres-Oviedo Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo Icon_minitimeSun May 18, 2008 1:44 pm

Slazem se Florche...ima momnata kad stvarno smara,ali vecim delom je tako zabavna,umesto da je mrzis,cepas se od smeha Laughing
Back to top Go down
Funky Angel

Funky Angel


Posts : 187
Join date : 2008-05-18
Age : 28
Location : En mundo de hadas con Benja...

Delfina Santillán Torres-Oviedo Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo Icon_minitimeSun May 18, 2008 2:19 pm

Slazem se obema, extra ju je Isa odigrala
Back to top Go down
http://www.anahiserbia.1talk.net
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Delfina Santillán Torres-Oviedo Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo Icon_minitimeSun May 18, 2008 3:46 pm

Da, cesto joj se ismijem.
Ali me uzasno nervira, posebno kad pocne da kresti, ja bih joj zviznula samar da joj se glava okrene Laughing
Mrzim takve ljude.
Back to top Go down
Nena
Admin
Nena


Posts : 66
Join date : 2008-05-10
Age : 36
Location : Neverland

Delfina Santillán Torres-Oviedo Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo Icon_minitimeSun May 18, 2008 4:07 pm

Meni je ona mnogo jak lik. A i Isa je stvarno super odglumila. Mislim gledala sam je u jos dve serije ali Delfinu je stvarno razvalila. Very Happy
Back to top Go down
http://tvworld.ipbfree.com
~Princesa de Federico~

~Princesa de Federico~


Posts : 69
Join date : 2008-05-18

Delfina Santillán Torres-Oviedo Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo Icon_minitimeMon May 19, 2008 10:20 pm

Delfi je prosto nemoguce mrzeti lol! Jeste da nekad nervira.... Rolling Eyes
Back to top Go down
Funky Angel

Funky Angel


Posts : 187
Join date : 2008-05-18
Age : 28
Location : En mundo de hadas con Benja...

Delfina Santillán Torres-Oviedo Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo Icon_minitimeTue May 20, 2008 12:55 am

Nena wrote:
Meni je ona mnogo jak lik. A i Isa je stvarno super odglumila. Mislim gledala sam je u jos dve serije ali Delfinu je stvarno razvalila. Very Happy

Slazem se Razz
Back to top Go down
http://www.anahiserbia.1talk.net
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Delfina Santillán Torres-Oviedo Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo Icon_minitimeTue May 20, 2008 8:18 pm

BAs mi pada tesko to sto je mrzim lol!
Back to top Go down
Martin

Martin


Posts : 159
Join date : 2008-05-21
Age : 31
Location : Na kafu sa Malalom :)

Delfina Santillán Torres-Oviedo Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo Icon_minitimeWed May 21, 2008 11:52 pm

Ona je bas odglumila svoj lik, sa onolikim alergijama, bubuljicama, natecenim stopalama... ja neznam kako je ono sve mogla da odglumi... joj sto sam glup tongue pa njoj je to i posao Very Happy
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Delfina Santillán Torres-Oviedo Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo Icon_minitimeThu May 22, 2008 11:32 pm

TA ti je dobra lol!
Inace ja priznajem da je extra odglumila, ma sve pohvale za to.
Ali ipak me nervira krestanjem lol!
Back to top Go down
Martin

Martin


Posts : 159
Join date : 2008-05-21
Age : 31
Location : Na kafu sa Malalom :)

Delfina Santillán Torres-Oviedo Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo Icon_minitimeFri May 30, 2008 3:39 pm

Martin wrote:
Ona je bas odglumila svoj lik, sa onolikim alergijama, bubuljicama, natecenim stopalama... ja neznam kako je ono sve mogla da odglumi... joj sto sam glup tongue pa njoj je to i posao Very Happy
OD KADA SAM SAZNAO DA CE MALALU DA MI STRPA U ZATVOR, MRZIM JE...NECU DA MALA IDE U ZATVOR No
Back to top Go down
granicd

granicd


Posts : 168
Join date : 2008-06-06
Age : 29
Location : Zrenjanin

Delfina Santillán Torres-Oviedo Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 12:03 pm

Malo je histericna, a ja ne volim histericne likove koliko god bili zanimljivi, ali ponekad je stvarno smesna. Nije da je volim, ali ne mrzim je.
Back to top Go down
Funky Angel

Funky Angel


Posts : 187
Join date : 2008-05-18
Age : 28
Location : En mundo de hadas con Benja...

Delfina Santillán Torres-Oviedo Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 7:27 pm

Cami wrote:

Ali ipak me nervira krestanjem lol!

I mene....mnooogo, kad pocne dodje mi da promenim kanal Laughing
Back to top Go down
http://www.anahiserbia.1talk.net
jeca96

jeca96


Posts : 122
Join date : 2008-06-28
Age : 27

Delfina Santillán Torres-Oviedo Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo Icon_minitimeSat Jun 28, 2008 1:34 pm

Meni je Delfi smijesna,uvijek joj se nasmijem Laughing
Back to top Go down
Alma Rey




Posts : 4
Join date : 2008-07-08

Delfina Santillán Torres-Oviedo Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo Icon_minitimeTue Jul 08, 2008 1:29 pm

Super je
Delfina Santillán Torres-Oviedo 5il-ANAHI-
Back to top Go down
Brucas girl

Brucas girl


Posts : 96
Join date : 2008-07-17

Delfina Santillán Torres-Oviedo Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo Icon_minitimeThu Jul 17, 2008 5:56 pm

Florencia wrote:
Pa cim je dosla u kucu. Smile
Meni je Delfi super lik.Nije klasicni negativac kog ne mozes da ne mrzis.Skroz je komicna,mada ima trenutaka kad me bas iznervira.A Isa je super odigrala.
Da,isto kao i Malmala... Laughing
Back to top Go down
~I*R*E*N*C*H*I~

~I*R*E*N*C*H*I~


Posts : 92
Join date : 2008-07-19

Delfina Santillán Torres-Oviedo Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 5:06 pm

Cami wrote:
Da, cesto joj se ismijem.
Ali me uzasno nervira, posebno kad pocne da kresti, ja bih joj zviznula samar da joj se glava okrene Laughing
Mrzim takve ljude.
slazem se!!!!!!!!! Razz Razz Razz
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Delfina Santillán Torres-Oviedo Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 3:16 am

Joj sa onim laznim stomakom a nosi onako uske i kratke kosuljice lol!
Back to top Go down
Flor

Flor


Posts : 233
Join date : 2008-06-15
Age : 28
Location : U kuci porodice Fritzenwalden

Delfina Santillán Torres-Oviedo Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo Icon_minitimeSat Aug 23, 2008 12:08 am

E da... Ma trudna je ona, da da.... Very Happy:D:D

Mnoooooooogooooooooo me nervira sa njenim krestanjem... A nervira me i kad se prenemaze... Znaci spalila bih je na lomaci, kao sto se to radi sa svim vesticama... Very Happy:D:D
Back to top Go down
_lAlI_

_lAlI_


Posts : 94
Join date : 2008-09-01
Age : 27
Location : u kucu Fritzwalden

Delfina Santillán Torres-Oviedo Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 10:09 pm

Nekad mi je smesna ali ima trenutka kad ume da me smori i iznervira
Back to top Go down
~I*R*E*N*C*H*I~

~I*R*E*N*C*H*I~


Posts : 92
Join date : 2008-07-19

Delfina Santillán Torres-Oviedo Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo Icon_minitimeTue Sep 02, 2008 11:07 pm

_lAlI_ wrote:
Nekad mi je smesna ali ima trenutka kad ume da me smori i iznervira
...i ubila bih bi je!!!!!!!!!!!!!!! cheers Evil or Very Mad lol!
Back to top Go down
anchyfan

anchyfan


Posts : 43
Join date : 2008-08-20
Age : 30

Delfina Santillán Torres-Oviedo Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 2:40 pm

ja ne znam zasto vama ne ali meni se jaaaaako svidja kada place ono ,,ajjj federicoOOoOoO" hahahahaha ima li neko da mi nadje njen ,plac,
Back to top Go down
*cAtO*

*cAtO*


Posts : 37
Join date : 2008-09-07

Delfina Santillán Torres-Oviedo Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo Icon_minitimeSun Sep 07, 2008 11:55 am

haha LOL...meni se njen plac grozi i dodje mi da je ubijem...ima takav plac...! joj,ja usi moram da zapusim....ccc...inace nije mi najomrzeniji lik,gotivim je malo jer je smesna...
Back to top Go down
Sponsored content





Delfina Santillán Torres-Oviedo Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo Icon_minitime

Back to top Go down
 
Delfina Santillán Torres-Oviedo
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Malala ili Delfina

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Floricienta Serbia :: O seriji. :: Likovi-
Jump to: