Floricienta Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Floricienta Serbia

Srpski forum o seriji Floricienta.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Delfina Santillán Torres-Oviedo

Go down 
+16
*cAtO*
anchyfan
_lAlI_
Flor
~I*R*E*N*C*H*I~
Brucas girl
Alma Rey
jeca96
granicd
Martin
~Princesa de Federico~
Nena
Cami
dolcevita
Funky Angel
Bella
20 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
lindsay lohan

lindsay lohan


Posts : 38
Join date : 2008-08-13

Delfina Santillán Torres-Oviedo - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 6:13 pm

Kako mi je danas posebno bila smesna... Very Happy Kada su otisli na kamp i ona obukla onaj minic i sela na ..... Very Happy Very Happy Very Happy I kada su se vukli sa konopcem... Ovoliko me nije nasmejala od onog sa pcelama kada su je jurile, mada je ona uvek smesna kada place i vice
Back to top Go down
floricienta_fan

floricienta_fan


Posts : 24
Join date : 2008-08-20

Delfina Santillán Torres-Oviedo - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 8:09 pm

lindsay lohan wrote:
Kako mi je danas posebno bila smesna... Very Happy Kada su otisli na kamp i ona obukla onaj minic i sela na ..... Very Happy Very Happy Very Happy I kada su se vukli sa konopcem... Ovoliko me nije nasmejala od onog sa pcelama kada su je jurile, mada je ona uvek smesna kada place i vice

E da danas je bilo bas extra,kako je smesna.A najbolja je kad place Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
_lAlI_

_lAlI_


Posts : 94
Join date : 2008-09-01
Age : 28
Location : u kucu Fritzwalden

Delfina Santillán Torres-Oviedo - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 12:53 am

~I*R*E*N*C*H*I~ wrote:
_lAlI_ wrote:
Nekad mi je smesna ali ima trenutka kad ume da me smori i iznervira
...i ubila bih bi je!!!!!!!!!!!!!!! cheers Evil or Very Mad lol!
Back to top Go down
Martin

Martin


Posts : 159
Join date : 2008-05-21
Age : 31
Location : Na kafu sa Malalom :)

Delfina Santillán Torres-Oviedo - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo - Page 2 Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 10:39 pm

lindsay lohan wrote:
Kako mi je danas posebno bila smesna... Very Happy Kada su otisli na kamp i ona obukla onaj minic i sela na ..... Very Happy Very Happy Very Happy I kada su se vukli sa konopcem... Ovoliko me nije nasmejala od onog sa pcelama kada su je jurile, mada je ona uvek smesna kada place i vice
ona je uvek smesna lol!
Back to top Go down
floricienta_fan

floricienta_fan


Posts : 24
Join date : 2008-08-20

Delfina Santillán Torres-Oviedo - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 01, 2008 9:22 pm

danas je bas bilo smesno kada je upala u blato...
Back to top Go down
Ms-Celophane

Ms-Celophane


Posts : 54
Join date : 2008-10-29

Delfina Santillán Torres-Oviedo - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 01, 2008 11:03 pm

Bas je luda Very Happy
Back to top Go down
lindsay lohan

lindsay lohan


Posts : 38
Join date : 2008-08-13

Delfina Santillán Torres-Oviedo - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 5:35 pm

Bila mi je super u prvoj sezoni, ali sada u drugoj me iritira
Back to top Go down
flor93

flor93


Posts : 133
Join date : 2008-12-21
Age : 30

Delfina Santillán Torres-Oviedo - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo - Page 2 Icon_minitimeSun Dec 21, 2008 3:50 pm

ma luda je skroz
Back to top Go down
Sponsored content





Delfina Santillán Torres-Oviedo - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Delfina Santillán Torres-Oviedo   Delfina Santillán Torres-Oviedo - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Delfina Santillán Torres-Oviedo
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Malala ili Delfina

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Floricienta Serbia :: O seriji. :: Likovi-
Jump to: