Floricienta Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Floricienta Serbia

Srpski forum o seriji Floricienta.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Twilight

Go down 
+4
Cami
Bella
*Anne*
dolcevita
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 5:31 pm

Kad budes mogla pogledaj,posebno ono behind the scene...ta scena mi je tako sweet kad joj Edward pokazuje svoju sobu....Ed mi je mnogo sladak Embarassed Very Happy
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 7:15 pm

dolcevita wrote:
Kad budes mogla pogledaj,posebno ono behind the scene...ta scena mi je tako sweet kad joj Edward pokazuje svoju sobu....Ed mi je mnogo sladak Embarassed Very Happy

On je stvarno presladak Very Happy Naravno da cu pogledat, ako ne prije sutra obavezno Very Happy
Back to top Go down
HermioneGirl

HermioneGirl


Posts : 76
Join date : 2008-08-11

Twilight - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 1:17 am

Jao,ovo je najsavršenija knjiga na svijetu....Sumrak sam čitala bar 3-4 puta i jednostavno sam ovisna...Jedva čekam da pročitam Breaking Dawn.
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 1:25 am

Joj samo ja nemam tu knjigu... Crying or Very sad
Back to top Go down
HermioneGirl

HermioneGirl


Posts : 76
Join date : 2008-08-11

Twilight - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 1:38 am

About three things I was absolutely positive:
First,Edward was a wampire.
Second,there was part of him-and I didn't know how dominate that might be-that thirsted for my blood
And third,I was uncoditionally and irrevocably in love with him.


Moj najdraži dio,jednostavno opisuje cijelu knjigu,prepresavršeno....tako smireno,a opet nešto tako jako u toj sceni...
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 1:43 am

Jeste taj deo je bas lep...ja ne mogu da se odlucim koji mi je najdrazi deo...ima toliko lepih momenata izmedju Eda i Belle...ovaj mi je jedan od drazih

Edward: Bella, I couldn't live with myself if I ever hurt you. You don't know how it's tortured me. The thought of you, still, white, cold - to never see you blush scarlet again, to never see that flash of intuition in your eyes when you see through my pretenses - it would be unendurable. You are the most important thing to me now. The most important thing to me ever.
Back to top Go down
HermioneGirl

HermioneGirl


Posts : 76
Join date : 2008-08-11

Twilight - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 1:47 am

Ja jednostavno nemam riječi za knjigu...

@Cami,nisi jedina koja nema knjigu,dolcevita je prva na koju sam ''naišla'' da je pročitala. Very Happy
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 1:54 am

Jao prelijepo definitivno Very Happy Oba citata Very Happy

Ali ja je moram imat i nabavicu pa makar Very Happy Samo sam tako nestrpljiva.

Inace sad gledam ove scene sto si postavila Dolce Very Happy

Ova akciona je super, najljepse mi je kad se on tek pojavljuje baca onog i pogled koji joj je tad uputio, najezila sam se Very Happy Kakva gluma, kao da je stvarno voli vise od svega na svijetu Very Happy

A ovo drugo bas super... onaj kraj, ples, pogledi.... Bas romantika Very Happy
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 2:21 am

Sigurno mislis na ovaj pogled Very Happy Topim se od njegovih pogleda lol!

Twilight - Page 2 T_RobertPattim_d838736
A scena u Edwardovoj sobi je meni tako romanticna I love you Kad ona kaze ne umem da igram a on I CAN ALWAYS MAKE YOU,tu padam u komu lol! Obozavam njegov glas...i ono pre nego sto izlete kroz prozor kad kaze "nije trebalo to da mi kazes",nasmeje se tacno onako kako Bella opisuje u knjizi...perfect crooked smile I love you
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 2:41 am

Na koji drugi bih mislila Laughing Mada svi pogledi su mu da padnes na dupe lol!

Da, ta scena je vrh kao i dijalog Very Happy Ja volim i kad ona kaze I'm Not Scared Of You.
Ma na cjelu scenu se topim kao i na taj osmjeh Very Happy
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 2:50 am

Jako je los snimak, al evo samo jedan od dokaza kolko su ljudi odusevljeni Twilight-om Very Happy
Znaci samo cu reci: VRISAK SVE GOVORI lol!

http://br.youtube.com/watch?v=DF0ypy9MTRw&feature=related
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 3:14 am

Gledala sam to,kako su samo vristali Very Happy Kazu da je bilo oko 7 000 ljudi!
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 3:15 am

E konacno da dodje tvoj post, ne mogu vise da redam jedan za drugim lol!

Znaci svugdje do sad je pisalo kako je premijerno u decembru (12.12.) film.
A sad naletih da ce biti u novembru Very Happy

I usput da postavim taj poster koji mi je inace prelijep Very Happy (kao i sve vezano za Twilight lol! )

Twilight - Page 2 T_twilightposm_10c9b70
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 3:20 am

Super poster,jako lepa montaza,pun je net takvih mogu slobodno reci umetnickih dela Very Happy Twilight ispirise mnoge lol! Moracemo i mi da se oprobamo Very Happy A premijera je pomerena na 21. novembar jer je Harry Potter prebacen tek za jul 2009,pa je Twilight uskocio na njegovo mesto.
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 3:29 am

Bas inspirise Very Happy Evo sad bas skidam slikice Very Happy A treba poradit na tome definitivno.
Ovo me sad bas odusevilo pa da podjelim sa tobom a i ostalima koji navrate u temu lol!

Twilight - Page 2 T_TwilightWalm_7327636

Pa to je super, samo neka oni pomjeraju lol! Bolje po nas Very Happy
A nas dve kako smo krenula ko zna gdje cemo stici lol! Mozda osnujemo i nas Twilight forum lol!
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 3:34 am

Ko zna sta ce izroditi iz nase opsesije lol! Super je rad,samo jel to Robert?Nesto nisam sigurna...
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 3:37 am

BAs je opsesija Very Happy Sad sam vidjela i da imaju nastavci. Jesu te knjige uopste izasle?

I ja mislim da nije on, ne lici na njega.
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 3:42 am

Jesu,poslednja je izasla sad 2. avgusta...Kad budes mogla pogledaj ovaj remix ,odlicno je uradjen,super su uklopili scene iz drugih filmova Kristen i Roberta,a pesma je savrsena za Edwarda i Bellu,samo poslusaj tekst Very Happy

http://es.youtube.com/watch?v=hky4ZnuAwRY
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 3:44 am

E sad sam vidjela za tu poslednju Very Happy Na oficijalnom sajtu Stephenie Very Happy Ti imas samo prvu ili?

Evo sad cu odma da pogledam Very Happy
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 3:48 am

Imam prve dve....na kraju cu izgleda morati sve da citam na kompu ,jer ko zna kad ce to doci kod nas...
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 3:58 am

Da, ko zna kad ce doci poslednje dve.
Mada meni pade na pamet, imam rodicu u Americi, ona se ionako ponudila da mi vidi knjigu, pa mogla bih je zamolit da mi fino sve kupi, to bi bilo extra.

A sto se tice videa... wauuuuuuuu Very Happy Predivan je, sve je savrseno uklopljeno, a tek pjesma, predivna je i moram je imat Very Happy Pretpostavljam da ti vac imas lol! e sad da ne bi citala ovdje ove sve komentare u potrazi za njom mozes mi reci samo izvodjaca i naziv pretpostavljam da je Lion?
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 4:02 am

Jeste Lion,pevacica je Rebecca St. James...a i Edward u knjizi kaze da su on i Bella lion and the lamb Very Happy Savrsena pesma za njih,posebno ono but the lion is an angel Wink
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 4:07 am

E neces vjerovat al taman kad sam stavila taj post nasla sam naziv izvodjaca lol!

U svakom slucaju hvala ti na pomoci Very Happy

Da meni je najljepsi bas taj dio > lion is an angel <, jer on to stvarno jeste Smile

Sad trazim pjesmicu cheers
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 4:14 am

Kako su mi slatki ovde Rob i Kristen Wink

Twilight - Page 2 Bhhm6c10 Twilight - Page 2 25g6i310
Twilight - Page 2 2w32jb10 Twilight - Page 2 J0h37710
Twilight - Page 2 316puv10 Twilight - Page 2 Ejhm3710
Twilight - Page 2 2wdbqt10 Twilight - Page 2 2hoxve10
Twilight - Page 2 24q01f10 Twilight - Page 2 13zn5710
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 4:21 am

Preslatki su Very Happy Da nisu zajedno Laughing
Back to top Go down
Sponsored content





Twilight - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Twilight
Back to top 
Page 2 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Floricienta Serbia :: Off topic :: TV-
Jump to: