Floricienta Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Floricienta Serbia

Srpski forum o seriji Floricienta.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Twilight

Go down 
+4
Cami
Bella
*Anne*
dolcevita
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 4:31 am

Jok ona ima decka nekog gabora Very Happy Ali zato guta Roba ocima lol! Evo ovde Stephanie Meyer lepo kaze kako je blejala u njega ko ko tele u sarena vrata kad ga je upoznala lol! Btw Steph bas gotivi Roba,ovde ga je tako nahvalila,poslusj obavezno

http://ca.youtube.com/watch?v=YVAPQBPCJGI&feature=related


Last edited by dolcevita on Sun Aug 17, 2008 4:36 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 4:33 am

Bolje za nas Laughing Onda je Roby samo nas Very Happy
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 4:40 am

Yup he's all ours lol! Vidi kako je meden Wink

Twilight - Page 3 Xbmy9t10
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 4:49 am

Svidja mi se kako to zvuci lol!
Stvarno je meden I love you

Vidi i ovdje sa razbarusenom kosicom Very Happy

Twilight - Page 3 Edwardmovie
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 4:54 am

Aha,bas je sweet...jel to Harry Potter period ili kasnije?
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 4:58 am

Mislim da je taj period, mozda malo kasnije Very Happy

Jao i tamo je bio pravi slatkis, al ipak jedva cekam ovaj film Very Happy
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 5:03 am

Jao ko ce docekati film Very Happy Btw mislim da smo definitivno opsednute,sedimo na forumu do 4 ujutru i razglabamo o Twilightu Very Happy

Twilight - Page 3 23ib6o10
Twilight - Page 3 2m5xbw10
Twilight - Page 3 9jja1f10
Twilight - Page 3 34gwlj10
Twilight - Page 3 Wgt2810
Twilight - Page 3 10eop010
Twilight - Page 3 I6gpzk10
Twilight - Page 3 Ih795i10
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 5:06 am

Ne znam kako cemo docekat, da mi je docekat prije toga knjige lol!

A ja ti upravo to napisala u Brbljaonici lol!

Twilight - Page 3 01_robert_pattinson1
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 5:15 am

Kako su tu dobri,sa istim naocarima Very Happy Kako je slaaaaaadak,pojescu ga lol!

Twilight - Page 3 Deqpfn10
Twilight - Page 3 2lk7le10
Twilight - Page 3 2qiy0l10
Twilight - Page 3 Zkoeo610
Twilight - Page 3 2cmoe310
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 5:25 am

Da bas su sweet.
Eyyy ostavi malo i meni Laughing
Al razumijem toliku zelju kad je tako mmmmm Very Happy


Twilight - Page 3 Kristen-stewart-robert-pattinson-15834100
Twilight - Page 3 Pattinson_stewart_02
Twilight - Page 3 RobertPattinson4
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 5:30 am

Cami wrote:
Da bas su sweet.
Eyyy ostavi malo i meni Laughing
Al razumijem toliku zelju kad je tako mmmmm Very Happy


Twilight - Page 3 Pattinson_stewart_02
Ovde je cini mi se rekao da je pitao Kristen da se uda za njega vec 4 puta,ali ga je odbila Very Happy Moras da odgledas neke njegove intervjue,covek je zivi sou,postavicu ti ja sutra neke linkove ako hoces...sad odoh,ne mogu da gledam na oci!Zvanicno smo u klubu Twilight opsednutih lol! Nighty night!
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 5:37 am

E bas je likcina Very Happy Pa nismo se dzabe zatreskale u njega jel da Laughing
E super, postavi mi sutra linkove i duboko zahvaljujem Very Happy
Pa ako ovo nije opsesija onda sta je lol!
Night and sweet dreams Very Happy
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 3:18 pm

Pogledaj Robovu reakciju posle Comic-con-a i svog onog vristanja,bio je skroz zbunjen Very Happy Jos voditelj kaze nikad nisam video tako nesto,kao da je Elvis usao lol!

http://es.youtube.com/watch?v=No12AZ4GOdE&feature=related
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 3:52 pm

dolcevita wrote:
Jok ona ima decka nekog gabora Very Happy Ali zato guta Roba ocima lol! Evo ovde Stephanie Meyer lepo kaze kako je blejala u njega ko ko tele u sarena vrata kad ga je upoznala lol! Btw Steph bas gotivi Roba,ovde ga je tako nahvalila,poslusj obavezno

http://ca.youtube.com/watch?v=YVAPQBPCJGI&feature=related

Pa kad si ovo dodala kako da vidim lol! Znam da nije bilo Laughing

Pa stvarno nevjerovatno je kako ima nesto u njemu... nije klasicni ljepotan, nego ima ono nesto, sam pogled koji ubija Very Happy
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 4:16 pm

dolcevita wrote:
Pogledaj Robovu reakciju posle Comic-con-a i svog onog vristanja,bio je skroz zbunjen Very Happy Jos voditelj kaze nikad nisam video tako nesto,kao da je Elvis usao lol!

http://es.youtube.com/watch?v=No12AZ4GOdE&feature=related

Skroz mi je smjesan Very Happy

A meni se ovdje posebno svidja Very Happy
http://es.youtube.com/watch?v=54An3N5Lct4&feature=related

Tako je meden, obozavam kad razbarusi ovako kosicu... pa kad je duhovit... a tek ove face koje pravi kad mu ova sto ga intervjuise kaze kako ga ocekuje jos puno toga jer ima dosta do premijere lol!
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 4:18 pm

Mislila sam da ces odmah primetiti da sam nesto dodala lol! Ali slike su te omele,razumem te potpuno lol! Bilo mi dobro ono pred kraj,kad je imitirala Kristen kako je buljila u njega kad ga je prvi put videla Very Happy
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 4:22 pm

dolcevita wrote:


A meni se ovdje posebno svidja Very Happy
http://es.youtube.com/watch?v=54An3N5Lct4&feature=related

Tako je meden, obozavam kad razbarusi ovako kosicu... pa kad je duhovit... a tek ove face koje pravi kad mu ova sto ga intervjuise kaze kako ga ocekuje jos puno toga jer ima dosta do premijere lol!
Hahahaha,da gledala sam ovo...."it's like a sound you hear at the gates of hell" lol! I ja obozavam njegovu razbarusenu kosicu lol!
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 4:25 pm

dolcevita wrote:
Mislila sam da ces odmah primetiti da sam nesto dodala lol! Ali slike su te omele,razumem te potpuno lol! Bilo mi dobro ono pred kraj,kad je imitirala Kristen kako je buljila u njega kad ga je prvi put videla Very Happy

Da slike su krive lol!
Da i to je bilo da padnes Very Happy Ma sve sto je rekla, stvarno je extra Very Happy Gotivna zena pravo Very Happy
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 4:27 pm

dolcevita wrote:
Hahahaha,da gledala sam ovo...."it's like a sound you hear at the gates of hell" lol! I ja obozavam njegovu razbarusenu kosicu lol!

Ah i to lol! Dopunjujes me savrseno Very Happy
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 4:35 pm

Cami wrote:
dolcevita wrote:
Hahahaha,da gledala sam ovo...."it's like a sound you hear at the gates of hell" lol! I ja obozavam njegovu razbarusenu kosicu lol!

Ah i to lol! Dopunjujes me savrseno Very Happy
I'm glad lol!
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 4:52 pm

Ovo je super intervju...i dalje ne kapiram zasto su svi bili protiv toga da on igra Edwarda na pocetku,covek je savrsen za tu ulogu...super mi je kad kaze nisam imao priliku da radim uobicajene vampirske stvari,voleo bih da Edward poludi i pobije gomilu ljudi,to bi bilo cool lol! I kad je pricao o Beli i Edwardu,kaze ja imam 108 godina,zaljubim se u devojku od 17 i kazem joj da sam ubio 50 ljudi i da non stop zelim i nju da ubijem,svakog dana,svakog trenutka,a ona kaze OK,nema veze,ja te volim Laughing Znaci nesto definitivno nije u redu sa njom,a ni sa mnom lol!

http://es.youtube.com/watch?v=OEIhtDy6DO8&feature=related
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 6:41 pm

Ni meni nije jasno sto su protiv njega bili, mada kad razmislis oni su sigurno hjteli onog klasicnog ljepotana, ali sad kad vide da ovaj stvarno imaa bas ono nesto za pricu ma ima da progutaju svoje rijeci lol!
A sad cu to pogledat Very Happy
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 8:38 pm

dolcevita wrote:
Ovo je super intervju...i dalje ne kapiram zasto su svi bili protiv toga da on igra Edwarda na pocetku,covek je savrsen za tu ulogu...super mi je kad kaze nisam imao priliku da radim uobicajene vampirske stvari,voleo bih da Edward poludi i pobije gomilu ljudi,to bi bilo cool lol! I kad je pricao o Beli i Edwardu,kaze ja imam 108 godina,zaljubim se u devojku od 17 i kazem joj da sam ubio 50 ljudi i da non stop zelim i nju da ubijem,svakog dana,svakog trenutka,a ona kaze OK,nema veze,ja te volim Laughing Znaci nesto definitivno nije u redu sa njom,a ni sa mnom lol!

http://es.youtube.com/watch?v=OEIhtDy6DO8&feature=related

Najbolji djelovi Very Happy A dok prica tako je mmm Very Happy
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Twilight - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 8:48 pm

Cami wrote:
dolcevita wrote:
Ovo je super intervju...i dalje ne kapiram zasto su svi bili protiv toga da on igra Edwarda na pocetku,covek je savrsen za tu ulogu...super mi je kad kaze nisam imao priliku da radim uobicajene vampirske stvari,voleo bih da Edward poludi i pobije gomilu ljudi,to bi bilo cool lol! I kad je pricao o Beli i Edwardu,kaze ja imam 108 godina,zaljubim se u devojku od 17 i kazem joj da sam ubio 50 ljudi i da non stop zelim i nju da ubijem,svakog dana,svakog trenutka,a ona kaze OK,nema veze,ja te volim Laughing Znaci nesto definitivno nije u redu sa njom,a ni sa mnom lol!

http://es.youtube.com/watch?v=OEIhtDy6DO8&feature=related

Najbolji djelovi Very Happy A dok prica tako je mmm Very Happy

Mnogo je tu sladak...tako mu lepo stoji ta boje kose i ociju,kao da je pozlacen lol!
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Twilight - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 10:07 pm

Upravo tako Very Happy Nas Zlaćko Very Happy

Evo jedan interviju Very Happy

Robert & Kristen: Bonding, Praise, Kissing, Bella´s Lullaby
http://es.youtube.com/watch?v=q1TTA4RDo1o&feature=related

Bas izgeldaju slatko tako zajedno Very Happy
Rado bi bila na njenom mjestu kad je noci provodila sa njim lol!
Back to top Go down
Sponsored content





Twilight - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Twilight
Back to top 
Page 3 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Floricienta Serbia :: Off topic :: TV-
Jump to: