Floricienta Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Floricienta Serbia

Srpski forum o seriji Floricienta.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Intervju s Benjom(na spanskom i srpskom)

Go down 
4 posters
AuthorMessage
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Intervju s Benjom(na spanskom i srpskom) Empty
PostSubject: Intervju s Benjom(na spanskom i srpskom)   Intervju s Benjom(na spanskom i srpskom) Icon_minitimeMon May 19, 2008 4:17 pm

Bas mi se dopalo kako je i graficki odradjen intervju...
Intervju s Benjom(na spanskom i srpskom) 25h0sh10
Intervju s Benjom(na spanskom i srpskom) 2yjq7910
Ako neko ima vremena neka prevede... Smile
Back to top Go down
Funky Angel

Funky Angel


Posts : 187
Join date : 2008-05-18
Age : 28
Location : En mundo de hadas con Benja...

Intervju s Benjom(na spanskom i srpskom) Empty
PostSubject: Re: Intervju s Benjom(na spanskom i srpskom)   Intervju s Benjom(na spanskom i srpskom) Icon_minitimeTue May 20, 2008 1:51 am

*Anne* wrote:

Ako neko ima vremena neka prevede... Smile
Back to top Go down
http://www.anahiserbia.1talk.net
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Intervju s Benjom(na spanskom i srpskom) Empty
PostSubject: Re: Intervju s Benjom(na spanskom i srpskom)   Intervju s Benjom(na spanskom i srpskom) Icon_minitimeTue May 20, 2008 9:35 pm

Prevescu vam ja,samo mi treba malo vremena Wink
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Intervju s Benjom(na spanskom i srpskom) Empty
PostSubject: Re: Intervju s Benjom(na spanskom i srpskom)   Intervju s Benjom(na spanskom i srpskom) Icon_minitimeTue May 20, 2008 11:54 pm

hvala, super Like a Star @ heaven
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Intervju s Benjom(na spanskom i srpskom) Empty
PostSubject: Re: Intervju s Benjom(na spanskom i srpskom)   Intervju s Benjom(na spanskom i srpskom) Icon_minitimeWed May 21, 2008 2:16 am

Benjamin Rojas

"Ja sam normalan covek"



Benjamin Rojas u detaljnom razgovoru sa Luna teen-om.Kakav ce biti film koji snima?Sta je sa njegovim novim pozorisnim projektom?O njegovoj strasti prema muzici.O savetima Cris Morene.I naravno svi detalji o njegovoj vezi sa Mariom del Cerro,koju smatra svojom prvom devojkom.

Benjamin Rojas je spreman da udje u kozu profesionalnog vozaca auto trka u filmu “Leyenda”,akcionoj komediji koja se fokusira na svet trka TC 2000 u kom vlada velika konkurencija i to ce ujedno biti njegov peti film.Ovog puta ce igrati jednog od protagonista uz Pabla Raga i njih dvoje ce se boriti za ljubav Leonor Balcarce(koja je u stvarnom zivotu devojka Gustava Ceratia).Pored ljubavne price,film obecava dosta akcije i specijalnih efekata.Premijera je predvidjena za avgust ove godine.
“Ja nemam dugu karijeru i ovo je nesto novo sto nikad nisam radio,a i ne secam se da sam video kao gledalac nesto sa tako velikom produkcijom i naravno zainteresovalo me je da ucestvujem u tome,”kaze Benja.

LUNA TEEN:”Kako si dobio ponudu za ovu ulogu?”

BENJAMIN:”Jedan covek iz ekipe filma,sa kojom sam vec radio u Errewayu i ostao u odlicnim odnosima,me je pozvao i pitao da li sam zauzet u martu,rekao sam da sam slobodan,sastali smo se,pokazao mi je scenario koji je u glavnim crtama govorio o automobilizmu i dopala mi se ideja.

LUNA TEEN:”Da li si imao ili imas nekih iskustava sa svetom automobilizma?”

BENJAMIN:”Nikad nisam isao na neku trku TC 2000,ali volim brzu voznju,volim da gledam trke.Ne stalno,ali ponekad kuci subotom volim da gledam trke.Volim igrice sa trkama,Formulu 1 i slicno.

LUNA TEEN:”Da li ces imati neke rizicne scene?”

BENJAMIN:”Postoji reziser za rizicne scene.Neke su dosta rizicne i jako dobre,ali naravno necu ih snimati ja.Ne daju nam cak ni da sednemo u automobile,zamislite!(smeh)

LUNA TEEN:”Da li ces ponovo raditi sa Cris Morenom?

BENJAMIN:”Sigurno hocu,stavise trenutno analiziramo neke projekte za Disney.Ona me uvek uzima u obzir za svoje projekte.Kad sam zavrsio Almu piratu,razgovarao sam sa Cris I rekao da zelim da malo stanem i da se okrenem filmu,ona me je saslusala i kao moja umetnicka majka me savetovala da to i uradim.Ona zna,da kad bude htela ja cu opet raditi za nju i znam da mogu na nju da racunam”.

LUNA TEEN:”Koje su jos tvoje strasti,pored glume?”

BENJAMIN:“Sviranje gitare.Sviranje me jako rasterecuje.”

LUNA TEEN:”Da li komponujes?”

BENJAMIN:“Tek pocinjem da ucim,ali ne osecam se kao muzicar.To mi je vise hobby,veliki sam ljubitelj muzike i nista vise od toga.S vremena na vreme se nadjem sa prijateljima sa kojima sviram.Takodje mnogo volim sport.Bavim se fudbalom,tenisom,a sad sam poceo i sa plivanjem.

LUNA TEEN:”Da li ces biti Pepeljugin princ,u predstavi Pepeljuga u kojoj ce igrati Luisana Lopilato?”

BENJAMIN:“Radimo na tome.Sastao sam se sa Aliciom Zanca,rediteljkom predstave sa kojom sam u odlicnim odnosima.Zajedno smo radili u Chiquititas i uvek sam joj zahvalan,jer me svake godine uzima u obzir za pozoriste,ali nikako da nam se poklope termini.Izgleda da ovaj put mozemo da uskladimo rasporede I jako bih voleo da ucestvujem.U medjuvremenu se sastajemo i citamo adaptaciju koju je napravila Alicia.”

LUNA TEEN:“Kakve princevske gestove imas prema zenama?”

BENJAMIN:“Jako se brinem za drugu osobu.U slucaju sa Marijom,mojom devojkom,trudim se da je zastitim.Sto se ostalog tice,ja sam sasvim normalan covek.”

LUNA TEEN:“Maria del Cerro je najpoznatija od tvojih devojaka javnosti.”

BENJAMIN:“Da,ustvari ona je moja prva devojka.Vec smo zajedno 3 godine i 3 meseca.”

LUNA TEEN:“Sta to ima Maria,sto ranije nisi nasao u drugim devojkama?”

BENJAMIN:“Sudeci po svom kratkom iskustvu,covek ne bira u koga ce se zaljubiti.Osecam se veoma privilegovano,jer je jako slicna meni i ima principe dobre osobe.Nazalost,u ovom okruzenju je to vrlo tesko naci.To te uhvati i navede da se zaljubis,vise od fizickog izgleda naravno.Ali pre svega mi se svidja kakva je prema meni i nacin na koji pazimo jedno na drugo,u jednom okruzenju gde ti popularnost ponekad uzvrati par samara,iako mi ne pravimo skandale.Ona je devojka koju ne zanima da bude vidjena.Veoma je mirna i porodicna osoba,cesto dolazi kod mene kuci i ja idem kod nje.”

LUNA TEEN:“Da li je vec bilo upoznavanja sa porodicom?”

BENJAMIN:“Porodice nam se poznaju i iskreno veoma smo zadovoljni.Znamo da smo mladi,ali desilo mi se da je upoznam i jako sam zadovoljan.

LUNA TEEN:“Da li zivite zajedno?”

BENJAMIN:“Ne,ona ima svoj stan,ja svoj,ali skoro kao da zivimo zajedno.To nam pomaze da odrastemo i da se upoznamo.”

LUNA TEEN:“Koja su vam zajednicka interesovanja?”

BENJAMIN:“Oboje mnogo volimo film,ona uvek bira romanticne filmove.Volimo mnogo muziku,posebno rok i odlazimo cesto na koncerte.”

LUNA TEEN:“Na koje koncerte odlazite?”

BENJAMIN:“Mary je velika rokerka.Mnogo voli Guns’n Roses,Velvet revolver,sve u tom stilu.Idemo na znacajne festivale.Takodje odlazimo u pozoriste da gledamo nase prijatelje.Volimo da izlazimo,ali ne volimo da posecujemo mesta gde znas da si dosao da budes vidjen,ne zato sto bezimo od toga,vec se ne poklapa sa onim sto mi volimo.”

LUNA TEEN:“Da li vidis sebe kao oca?”

BENJAMIN:“Uz Mariju razmisljam o tome.Kad si zaljubljen razmisljas o o stvarima,o kojima nikad ranije nisi mislio.Ona je moja prva devojka i prvi put razmisljam o deci.Pored nje mi nista ne fali, ona mi pruza sve.Dakle osecam se kompletno pored nje.Sudbina ce reci svoje,ali mislim da i ona oseca isto,tako da je sve u redu medju nama."

LUNA TEEN:“ Da li bi voleo da imas brojnu porodicu?”

Normalnu,najvise 2 ili 3 dece.Ona ce umeti jako dobro da ih odgoji.”

LUNA TEEN:“Da li si ljubomoran?”

BENJAMIN:“Mogu to da kontrolisem.Lagao bih kada bih rekao da nisam ljubomoran,ali drzim to pod kontrolom.Morao sam malo da se edukujem u ovom okruzenju po pitanju popularnosti I cinjenice da ti ljudi stalno prilaze.Mnogo sam patio kad sam bio mladji,ali sad sam to prevazisao.Naucio sam da kontrolisem svoja osecanja,jer su veoma izlozena.”

LUNA TEEN:“Da li je ona ljubomorna?”

BENJAMIN:“U normalnoj meri.U tom smislu jako postujemo jedno drugo.Svi parovi se svadjaju,ali je vazno da li ti je u osnovi stalo da nastavis dalje sa tom osobom ili ne,a mi
smo jako bitni jedno drugom.”




LICNE STVARI

IDEALNO MESTO ZA ODMOR:San Martin de los Andes
OMILJENI GRAD: Barcelona
HOBBY:Sviranje gitare
OMILJENI GLUMAC:Sean Penn
OMILJENA GLUMICA:Nicole Kidman
OMILJENI AUTO:Peugeot 206
OMILJENA ODECA:Majica i farmerke
IDEALNA ZENA:Scarlet Johanson
OMILJENI SPORT:Rugby
OMILJENI RESTORAN:La Dorita
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Intervju s Benjom(na spanskom i srpskom) Empty
PostSubject: Re: Intervju s Benjom(na spanskom i srpskom)   Intervju s Benjom(na spanskom i srpskom) Icon_minitimeWed May 21, 2008 4:07 pm

Dolce, hvala puno!!! Very Happy I love you
Back to top Go down
Martin

Martin


Posts : 159
Join date : 2008-05-21
Age : 31
Location : Na kafu sa Malalom :)

Intervju s Benjom(na spanskom i srpskom) Empty
PostSubject: Re: Intervju s Benjom(na spanskom i srpskom)   Intervju s Benjom(na spanskom i srpskom) Icon_minitimeThu May 22, 2008 3:16 pm

*Anne* wrote:
Dolce, hvala puno!!! Very Happy I love you
Back to top Go down
Sponsored content





Intervju s Benjom(na spanskom i srpskom) Empty
PostSubject: Re: Intervju s Benjom(na spanskom i srpskom)   Intervju s Benjom(na spanskom i srpskom) Icon_minitime

Back to top Go down
 
Intervju s Benjom(na spanskom i srpskom)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Novi intervju za Gente

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Floricienta Serbia :: Glumci :: Benjamin Rojas-
Jump to: