Floricienta Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Floricienta Serbia

Srpski forum o seriji Floricienta.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Flor & Fede

Go down 
+18
_lAlI_
floricienta_fan
jeca96
Brucas girl
*Gocili*
Floricienta
~I*R*E*N*C*H*I~
Flor
granicd
Martin
~Princesa de Federico~
Rebellious angel
Cami
ipanema
Funky Angel
*Anne*
dolcevita
Bella
22 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

Flor & Fede Empty
PostSubject: Flor & Fede   Flor & Fede Icon_minitimeSun May 11, 2008 12:45 am

Flor & Fede 2q3xc3c

Pricu znate.Pa izvolite sa komentarima.
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Flor & Fede Empty
PostSubject: Re: Flor & Fede   Flor & Fede Icon_minitimeSat May 17, 2008 11:15 pm

Sta reci...najbolji,najlepsi,najsladji par u seriji.
Back to top Go down
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

Flor & Fede Empty
PostSubject: Re: Flor & Fede   Flor & Fede Icon_minitimeSat May 17, 2008 11:45 pm

Stvarno najlepsi par.Njihova ljubavna prica je toliko prelepa,toliko je verno prikazana da mi deluje da moze da pomera planine!Prosto mi je tesko da poverujem da nije stvarna.Najlepsa ljubavna prica koju sam ikad gledala.
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Flor & Fede Empty
PostSubject: Re: Flor & Fede   Flor & Fede Icon_minitimeSat May 17, 2008 11:54 pm

Slazem se! Tako lepa ljubavna prica... Imaju sve! Toliko su razliciti i slicni u isto vreme... Mnogo ih volim! Like a Star @ heaven I love you Like a Star @ heaven I love you Like a Star @ heaven
Back to top Go down
Funky Angel

Funky Angel


Posts : 187
Join date : 2008-05-18
Age : 28
Location : En mundo de hadas con Benja...

Flor & Fede Empty
PostSubject: Re: Flor & Fede   Flor & Fede Icon_minitimeSun May 18, 2008 2:12 am

Florencia wrote:
Stvarno najlepsi par.Njihova ljubavna prica je toliko prelepa,toliko je verno prikazana da mi deluje da moze da pomera planine!Prosto mi je tesko da poverujem da nije stvarna.Najlepsa ljubavna prica koju sam ikad gledala.

Moje misljenje citat Bojane... Laughing
Back to top Go down
http://www.anahiserbia.1talk.net
ipanema

ipanema


Posts : 57
Join date : 2008-05-17
Location : Oblaci ;-)

Flor & Fede Empty
PostSubject: Re: Flor & Fede   Flor & Fede Icon_minitimeSun May 18, 2008 1:45 pm

s obzirom da nisam obozavateljica nesretnih ljubavi vec sretnih veza Smile)
njih dvoje mi se jednostavno previse traze...
ja vjerujem ako se dvoje ljudi vole, nista ih ne sprecava da budu zajedno Smile
nju osobno obozavam jer je toliko blesava, slatka, divlja, smijesna,,, i on je okej takav freezer, ali ali.. too much je sve ovo. :/

vidjet cu kako ce im se odnos dalje razvijati, ali zasad se ponasaju kao dvoje klinaca :S
"daj ga vise poljubi"
"daj je vise poljubi
"
- nema tu neke velike filozofije santa

i zaista mi je zao, sto necu uzivati u njima kao paru, kad se napokon pronađu, to me jako razocaralo No No

mozda u nekoj drugoj seriji geek
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Flor & Fede Empty
PostSubject: Re: Flor & Fede   Flor & Fede Icon_minitimeSun May 18, 2008 5:00 pm

Sve izmedju njih mi je extra. Ja inace volim kad paru treba vremena da se skonta, jer je zanimljivije i veze je jaca nakon tolikih prepreka.
Preslatki su Very Happy
Back to top Go down
Rebellious angel

Rebellious angel


Posts : 410
Join date : 2008-05-14
Age : 34
Location : En la casa de los Fritzenwalden

Flor & Fede Empty
PostSubject: Re: Flor & Fede   Flor & Fede Icon_minitimeSun May 18, 2008 5:52 pm

Obozavam gi. Very Happy Bas su slatki zajedno. lol! I cela njihova prica je interesantna. Very Happy
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Flor & Fede Empty
PostSubject: Re: Flor & Fede   Flor & Fede Icon_minitimeSun May 18, 2008 5:58 pm

Da...
Quote :
Sve izmedju njih mi je extra. Ja inace volim kad paru treba vremena da se skonta, jer je zanimljivije i veze je jaca nakon tolikih prepreka.
Preslatki su
Quote :
Obozavam gi. Very Happy Bas su slatki zajedno. lol! I cela njihova prica je interesantna. Very Happy
Back to top Go down
~Princesa de Federico~

~Princesa de Federico~


Posts : 69
Join date : 2008-05-18

Flor & Fede Empty
PostSubject: Re: Flor & Fede   Flor & Fede Icon_minitimeMon May 19, 2008 10:40 pm

ipanema wrote:
s obzirom da nisam obozavateljica nesretnih ljubavi vec sretnih veza Smile)
njih dvoje mi se jednostavno previse traze...
ja vjerujem ako se dvoje ljudi vole, nista ih ne sprecava da budu zajedno Smile
nju osobno obozavam jer je toliko blesava, slatka, divlja, smijesna,,, i on je okej takav freezer, ali ali.. too much je sve ovo. :/

vidjet cu kako ce im se odnos dalje razvijati, ali zasad se ponasaju kao dvoje klinaca :S
"daj ga vise poljubi"
"daj je vise poljubi
"
- nema tu neke velike filozofije santa

i zaista mi je zao, sto necu uzivati u njima kao paru, kad se napokon pronađu, to me jako razocaralo No No

mozda u nekoj drugoj seriji geek
Back to top Go down
Funky Angel

Funky Angel


Posts : 187
Join date : 2008-05-18
Age : 28
Location : En mundo de hadas con Benja...

Flor & Fede Empty
PostSubject: Re: Flor & Fede   Flor & Fede Icon_minitimeTue May 20, 2008 1:16 am

dolcevita wrote:
Sta reci...najbolji,najlepsi,najsladji par u seriji.
Back to top Go down
http://www.anahiserbia.1talk.net
Martin

Martin


Posts : 159
Join date : 2008-05-21
Age : 31
Location : Na kafu sa Malalom :)

Flor & Fede Empty
PostSubject: Re: Flor & Fede   Flor & Fede Icon_minitimeWed May 21, 2008 11:41 pm

Sve naj, naj... bas su mi slatki Very Happy
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Flor & Fede Empty
PostSubject: Re: Flor & Fede   Flor & Fede Icon_minitimeMon May 26, 2008 12:45 am

ipanema wrote:


i zaista mi je zao, sto necu uzivati u njima kao paru, kad se napokon pronađu, to me jako razocaralo No No

mozda u nekoj drugoj seriji geek
Potpuno te razumem...te igrice izmedju njih su mi s jedne strane simpaticne,a sa druge me dovode do ludila,jer kad god se priblize i kad mislis sad ce biti nesto,ne bude nista....ali sve bi to bilo podnosljivo kad bi znali da ce na kraju pepeljuga i princ ostati zajedno,a ovde to nije tako Crying or Very sad
Back to top Go down
ipanema

ipanema


Posts : 57
Join date : 2008-05-17
Location : Oblaci ;-)

Flor & Fede Empty
PostSubject: Re: Flor & Fede   Flor & Fede Icon_minitimeMon May 26, 2008 12:02 pm

dolcevita wrote:

Potpuno te razumem...te igrice izmedju njih su mi s jedne strane simpaticne,a sa druge me dovode do ludila,jer kad god se priblize i kad mislis sad ce biti nesto,ne bude nista....ali sve bi to bilo podnosljivo kad bi znali da ce na kraju pepeljuga i princ ostati zajedno,a ovde to nije tako Crying or Very sad
i tu opet dolazimo do VCRis MOrene. glupača Twisted Evil
al kao sto rekoh, mozda u nekoj drugoj seriji geek
Back to top Go down
granicd

granicd


Posts : 168
Join date : 2008-06-06
Age : 29
Location : Zrenjanin

Flor & Fede Empty
PostSubject: Re: Flor & Fede   Flor & Fede Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 1:40 am

Oni su mi stvarno najlepsi par u seriji, a i ,inace, jedan od najlepsih parova ikada. Kao sto je vec pomenuto, stvarno je bas verno prikazana ljubavna prica izmedju njih dvoje. I uzasno sam razocarana jer ne ostaju zajedno do kraja. Nekako, ima vise hemije izmedju njih dvoje, nego izmedju Flor i Maxima. Pa, cak je to i sama Flor Bertotti prokomentarisala. Stvarno su diiiiiiiiivan par!!!!!!!!!
Back to top Go down
Flor

Flor


Posts : 233
Join date : 2008-06-15
Age : 28
Location : U kuci porodice Fritzenwalden

Flor & Fede Empty
PostSubject: Re: Flor & Fede   Flor & Fede Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 12:28 pm

Florencia wrote:
Stvarno najlepsi par.Njihova ljubavna prica je toliko prelepa,toliko je verno prikazana da mi deluje da moze da pomera planine!Prosto mi je tesko da poverujem da nije stvarna.Najlepsa ljubavna prica koju sam ikad gledala.

Skroz se slazem!!! Ja sam obicno sebe tesila govoreci da ce glavni par na kraju biti zajedno, ali za ove mi je jako tesko.... Bassssss mi je zao sto je tako ispalo! Oni su mi najsladji na svetu!!!SmileSmileSmileSmile
Flor & Fede FLORICIENTAAAAAAAAAAAAAAAALOVE
Back to top Go down
~I*R*E*N*C*H*I~

~I*R*E*N*C*H*I~


Posts : 92
Join date : 2008-07-19

Flor & Fede Empty
PostSubject: Re: Flor & Fede   Flor & Fede Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 5:39 pm

granicd wrote:
Oni su mi stvarno najlepsi par u seriji, a i ,inace, jedan od najlepsih parova ikada. Kao sto je vec pomenuto, stvarno je bas verno prikazana ljubavna prica izmedju njih dvoje. I uzasno sam razocarana jer ne ostaju zajedno do kraja. Nekako, ima vise hemije izmedju njih dvoje, nego izmedju Flor i Maxima. Pa, cak je to i sama Flor Bertotti prokomentarisala. Stvarno su diiiiiiiiivan par!!!!!!!!!
Skroz se slazem i zbog toga mi je mnogo krivo sto Fede i Flor ne ostaju do kraja zajedno kao princ i princeza(pepeljuga)!!!!!!!!!! Crying or Very sad
Back to top Go down
Floricienta

Floricienta


Posts : 127
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Location : Prolaz Poljubaca

Flor & Fede Empty
PostSubject: Re: Flor & Fede   Flor & Fede Icon_minitimeSun Aug 03, 2008 6:33 pm

Najbolji par ikada, joj kako mi je krivo - kroz celu seriju nisu mogli da budu srecni zajedno zbog one glupace Delfine i bas kad ju je Fede ostavio i kad treba da bude sa Flor on umire Sad Crying or Very sad MRZIM CHRIS MORENU
Back to top Go down
http://www.jedna-mala-93.piczo.com
*Gocili*

*Gocili*


Posts : 34
Join date : 2008-08-05
Age : 33

Flor & Fede Empty
PostSubject: Re: Flor & Fede   Flor & Fede Icon_minitimeThu Aug 07, 2008 6:47 pm

~I*R*E*N*C*H*I~ wrote:
granicd wrote:
Oni su mi stvarno najlepsi par u seriji, a i ,inace, jedan od najlepsih parova ikada. Kao sto je vec pomenuto, stvarno je bas verno prikazana ljubavna prica izmedju njih dvoje. I uzasno sam razocarana jer ne ostaju zajedno do kraja. Nekako, ima vise hemije izmedju njih dvoje, nego izmedju Flor i Maxima. Pa, cak je to i sama Flor Bertotti prokomentarisala. Stvarno su diiiiiiiiivan par!!!!!!!!!
Skroz se slazem i zbog toga mi je mnogo krivo sto Fede i Flor ne ostaju do kraja zajedno kao princ i princeza(pepeljuga)!!!!!!!!!! Crying or Very sad
Slazem se sa vama
Back to top Go down
Brucas girl

Brucas girl


Posts : 96
Join date : 2008-07-17

Flor & Fede Empty
PostSubject: Re: Flor & Fede   Flor & Fede Icon_minitimeThu Aug 07, 2008 7:22 pm

*Gocili* wrote:
~I*R*E*N*C*H*I~ wrote:
granicd wrote:
Oni su mi stvarno najlepsi par u seriji, a i ,inace, jedan od najlepsih parova ikada. Kao sto je vec pomenuto, stvarno je bas verno prikazana ljubavna prica izmedju njih dvoje. I uzasno sam razocarana jer ne ostaju zajedno do kraja. Nekako, ima vise hemije izmedju njih dvoje, nego izmedju Flor i Maxima. Pa, cak je to i sama Flor Bertotti prokomentarisala. Stvarno su diiiiiiiiivan par!!!!!!!!!
Skroz se slazem i zbog toga mi je mnogo krivo sto Fede i Flor ne ostaju do kraja zajedno kao princ i princeza(pepeljuga)!!!!!!!!!! Crying or Very sad
Slazem se sa vama
Sad Slazem se
Back to top Go down
jeca96

jeca96


Posts : 122
Join date : 2008-06-28
Age : 27

Flor & Fede Empty
PostSubject: Re: Flor & Fede   Flor & Fede Icon_minitimeSat Aug 16, 2008 1:00 pm

Po nekoj logiki glavni par bi trebao da ostane zajedno Sad
Ali Chris Moren nema bas logike No
Back to top Go down
Brucas girl

Brucas girl


Posts : 96
Join date : 2008-07-17

Flor & Fede Empty
PostSubject: Re: Flor & Fede   Flor & Fede Icon_minitimeSat Aug 16, 2008 1:21 pm

jeca96 wrote:
Po nekoj logiki glavni par bi trebao da ostane zajedno Sad
Ali Chris Moren nema bas logike No
Ma Cris koliko je volim toliko me i nervira Twisted Evil
Back to top Go down
~I*R*E*N*C*H*I~

~I*R*E*N*C*H*I~


Posts : 92
Join date : 2008-07-19

Flor & Fede Empty
PostSubject: Re: Flor & Fede   Flor & Fede Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 12:10 am

Flor wrote:
Florencia wrote:
Stvarno najlepsi par.Njihova ljubavna prica je toliko prelepa,toliko je verno prikazana da mi deluje da moze da pomera planine!Prosto mi je tesko da poverujem da nije stvarna.Najlepsa ljubavna prica koju sam ikad gledala.

Skroz se slazem!!! Ja sam obicno sebe tesila govoreci da ce glavni par na kraju biti zajedno, ali za ove mi je jako tesko.... Bassssss mi je zao sto je tako ispalo! Oni su mi najsladji na svetu!!!SmileSmileSmileSmile
Flor & Fede FLORICIENTAAAAAAAAAAAAAAAALOVE
Back to top Go down
floricienta_fan

floricienta_fan


Posts : 24
Join date : 2008-08-20

Flor & Fede Empty
PostSubject: Re: Flor & Fede   Flor & Fede Icon_minitimeSat Aug 23, 2008 4:03 pm

~I*R*E*N*C*H*I~ wrote:
Flor wrote:
Florencia wrote:
Stvarno najlepsi par.Njihova ljubavna prica je toliko prelepa,toliko je verno prikazana da mi deluje da moze da pomera planine!Prosto mi je tesko da poverujem da nije stvarna.Najlepsa ljubavna prica koju sam ikad gledala.

Skroz se slazem!!! Ja sam obicno sebe tesila govoreci da ce glavni par na kraju biti zajedno, ali za ove mi je jako tesko.... Bassssss mi je zao sto je tako ispalo! Oni su mi najsladji na svetu!!!SmileSmileSmileSmile
Flor & Fede FLORICIENTAAAAAAAAAAAAAAAALOVE

STAVRNO MI JE BEZVEZE STO CE FLOR NECE BITI SA FEDEOM. No No ONI SU NAJLEPSI PAR KOJI SAM VIDELA,PRESLATKI SU!!
Back to top Go down
_lAlI_

_lAlI_


Posts : 94
Join date : 2008-09-01
Age : 28
Location : u kucu Fritzwalden

Flor & Fede Empty
PostSubject: Re: Flor & Fede   Flor & Fede Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 11:24 pm

najlepsi najbolji nemam reci extra suuuuuuuuuuuuuuuu flor bolji je par sa fede nego sa max
Back to top Go down
Sponsored content





Flor & Fede Empty
PostSubject: Re: Flor & Fede   Flor & Fede Icon_minitime

Back to top Go down
 
Flor & Fede
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Flor & Fede wallpapers
» Fede ili Max
» Flor & Max
» Flor & Max
» Flor's gallery

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Floricienta Serbia :: O seriji. :: Parovi-
Jump to: