Floricienta Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Floricienta Serbia

Srpski forum o seriji Floricienta.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Pomoc oko pesama "u pozadini"

Go down 
+2
tea
Salle
6 posters
AuthorMessage
Salle




Posts : 2
Join date : 2008-06-09

Pomoc oko pesama "u pozadini" Empty
PostSubject: Pomoc oko pesama "u pozadini"   Pomoc oko pesama "u pozadini" Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 8:57 pm

Ovako...Stvarno nisam znao gde da stavim ovu temu,pa resih da je stavim ovde.
Meni u stvari treba vasa pomoc oko pesama koje se cuju "u pozadini".
Znam da je pitanje malo teze ali ja vec dugo trazim odgovore.
Na linku ovde --> https://www.youtube.com/watch?v=sDeJWzyBtaY&feature=related imate te dve pesme koje me zanimaju.
prva je od 4:00 - 4:10 , a druga 5:37 - 5:41 otprilike
ove pesme se u klipu veoma kratko : 5-10sekundi , ali siguran sam da cete znati o kojim se pesmama radi.
Znaci ako znate,ime ili bilo sta o tim pesmama sto bi mi pomoglo da ih nadjem na netu PISITE!!!
Pokusacu da nadjem jos neke klipove gde se pesme pojavljuju.

FLORICIENTA THE BEST lol!
Back to top Go down
tea

tea


Posts : 225
Join date : 2008-07-20
Age : 29

Pomoc oko pesama "u pozadini" Empty
PostSubject: Pomoc oko pesama "u pozadini"   Pomoc oko pesama "u pozadini" Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 2:04 pm

Ne mogu ti pomoci oko naziva pesama,jer ni ja ne znam.....Ali ako te jako zanimaju,idi na sajt BearShare/a. Treba da skines instalaciju programa,i registrujes se i u pretragu za trazenje muzike&videa(search bear share) ukucash `Floricienta`,i izbacice ti svu njenu muziku. Pa probaj da je nadjes....Good luck...!!!

Ooops... Zaboravila sam da napisem sajt..... www.bearshare.com

Srecno...
Back to top Go down
http://lulycamiylali.9forum.info
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

Pomoc oko pesama "u pozadini" Empty
PostSubject: Re: Pomoc oko pesama "u pozadini"   Pomoc oko pesama "u pozadini" Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 9:12 pm

U tim sekundama koje si postavio nema nikakvih pesama.Pogledaj bolje ili mi opisi scene.
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Pomoc oko pesama "u pozadini" Empty
PostSubject: Re: Pomoc oko pesama "u pozadini"   Pomoc oko pesama "u pozadini" Icon_minitimeMon Jul 28, 2008 7:12 pm

Ja znam da stalno pustaju od 3 doors down - Here without you i od Black eyed peas - Anexiety Wink
Back to top Go down
lindsay lohan

lindsay lohan


Posts : 38
Join date : 2008-08-13

Pomoc oko pesama "u pozadini" Empty
PostSubject: Re: Pomoc oko pesama "u pozadini"   Pomoc oko pesama "u pozadini" Icon_minitimeSat Nov 01, 2008 12:38 pm

Koja je ono pesma koju je Flor pevala u prvoj epizodi? Stalno pustaju pesme sa In the zone albuma od Britney
Back to top Go down
tea

tea


Posts : 225
Join date : 2008-07-20
Age : 29

Pomoc oko pesama "u pozadini" Empty
PostSubject: Re: Pomoc oko pesama "u pozadini"   Pomoc oko pesama "u pozadini" Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 10:03 pm

ona na onoj zurci sto je Nico napravio????
Back to top Go down
http://lulycamiylali.9forum.info
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

Pomoc oko pesama "u pozadini" Empty
PostSubject: Re: Pomoc oko pesama "u pozadini"   Pomoc oko pesama "u pozadini" Icon_minitimeMon Nov 03, 2008 12:39 am

Ja se jedino secam da je pevala od Thalie - A quien le importa
Back to top Go down
Salle




Posts : 2
Join date : 2008-06-09

Pomoc oko pesama "u pozadini" Empty
PostSubject: Re: Pomoc oko pesama "u pozadini"   Pomoc oko pesama "u pozadini" Icon_minitimeWed Nov 05, 2008 6:54 pm

ne,nisu te...u stvari pogledajte jos jednom klip na youtube.com koji sam postavio...to i nisu pesme..vise su kao melodije..muzika...prvu melodiju uvek pustaju kad a se dogodi nesto sokantno affraid a druga je svojstvena Delfini. Twisted Evil .mada su prikazali Fedea u ovom slucaju..razmislite...ako znate pisite.....
Back to top Go down
lindsay lohan

lindsay lohan


Posts : 38
Join date : 2008-08-13

Pomoc oko pesama "u pozadini" Empty
PostSubject: Re: Pomoc oko pesama "u pozadini"   Pomoc oko pesama "u pozadini" Icon_minitimeThu Nov 06, 2008 5:44 pm

Jeste, Flor u prvoj epizodi peva nesto: quien me importa... Bas mi se svidja ta pesma
Back to top Go down
flor93

flor93


Posts : 133
Join date : 2008-12-21
Age : 30

Pomoc oko pesama "u pozadini" Empty
PostSubject: Re: Pomoc oko pesama "u pozadini"   Pomoc oko pesama "u pozadini" Icon_minitimeThu Jan 15, 2009 2:28 am

mss na pobres los ricos?
Back to top Go down
Sponsored content





Pomoc oko pesama "u pozadini" Empty
PostSubject: Re: Pomoc oko pesama "u pozadini"   Pomoc oko pesama "u pozadini" Icon_minitime

Back to top Go down
 
Pomoc oko pesama "u pozadini"
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Juan Gil Navarro, gracias a "Lalola"
» Nesto kao "upravo sada"
» Tekstovi pesama
» Prevodi pesama
» Tekstovi pesama

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Floricienta Serbia :: Multimedia :: Download-
Jump to: