Floricienta Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Floricienta Serbia

Srpski forum o seriji Floricienta.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Neocekivani susret

Go down 
2 posters
AuthorMessage
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Neocekivani susret Empty
PostSubject: Neocekivani susret   Neocekivani susret Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 9:40 pm

Iako su izbegavali da se sretnu,nakon raskida koji je okoncao desetogodisnju vezu izmedju Facunda Arane i Isabel Macedo,glumci su se ponovo sreli i razgovarali.Prenosimo vam detalje tog susreta.

U raznim medijima je procurila vest,da svaki put kad bi se Facundo i Isabel nasli u baru Teleinde,gde su oboje snimali svoje serije,svako bi odlazio na svoju stranu,izbegavajuci tako moguce neprijatnosti.
Medjutim tokom poslednjih dana se dogodio jedan neocekivani susret:bivsi par je razgovarao oko sat vremena u pomenutom baru,a potom su otisli u jednu od sminkernica,gde joj je on,kako kazu,priznao da je zaljubljen u Mariu Susini,njegovu aktuelnu devojku i majku njegove cerke Indije.Ali to su ipak samo nagadjanja u vezi prvog razgovora izmedju glumaca,nakon raskida veze od 10 godina.


izvor:eldia.com.ar
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Neocekivani susret Empty
PostSubject: Re: Neocekivani susret   Neocekivani susret Icon_minitimeThu Jun 19, 2008 1:51 pm

JOj... Znaci jedino sto sam mogla da nadjem o Isi na netu jeste o njenom raskidu s Facundom... Najsocniji trac... Bas mi je bilo glupo zbog toga. Iskreno meni je njegova faca antipaticna i meni je licno drago sto nisu vise zajedno... Bas super sto je nasla novu ljubav. Very Happy
Back to top Go down
 
Neocekivani susret
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Floricienta Serbia :: Glumci :: Isabel Macedo-
Jump to: