Floricienta Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Floricienta Serbia

Srpski forum o seriji Floricienta.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Pitanja vezana za seriju

Go down 
+6
granicd
Rebellious angel
*Anne*
Bella
Cami
Milica92
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Floricienta

Floricienta


Posts : 127
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Location : Prolaz Poljubaca

Pitanja vezana za seriju - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pitanja vezana za seriju   Pitanja vezana za seriju - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 03, 2008 11:16 pm

Ko sad pita?
Back to top Go down
http://www.jedna-mala-93.piczo.com
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

Pitanja vezana za seriju - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pitanja vezana za seriju   Pitanja vezana za seriju - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 12:22 pm

Pa trebala bi *Marizza Spirito* odnosno Brookas girl Wink Smile
Back to top Go down
Brucas girl

Brucas girl


Posts : 96
Join date : 2008-07-17

Pitanja vezana za seriju - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pitanja vezana za seriju   Pitanja vezana za seriju - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 12:52 pm

Ijaooooo ja preskocila..ma zaljubljena lol!

Zasto je Amalia otpustena?
Back to top Go down
Floricienta

Floricienta


Posts : 127
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Location : Prolaz Poljubaca

Pitanja vezana za seriju - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pitanja vezana za seriju   Pitanja vezana za seriju - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 2:55 pm

da nije zbog onog što je malala sakrila novac koji je ukrala iz fedeovog sefa u njenu uniformu? P.S. ja sam tad bila na moru tako da nisam sigurna. i ako neko moze samo da mi kaze ako su otkrili da poncella laze da je doktor kako nisu shvatili da delfina nije trudna ??
Back to top Go down
http://www.jedna-mala-93.piczo.com
HermioneGirl

HermioneGirl


Posts : 76
Join date : 2008-08-11

Pitanja vezana za seriju - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pitanja vezana za seriju   Pitanja vezana za seriju - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 11, 2008 5:51 pm

Otpuštena je zato što je Malala rekla svima kako je Poncela lažan i sve uvjerila da mu je Amalia bila pomoćnica u laži...

@Floricienta,nisu saznali zato što joj Fede zakazao kod Bonille,a ova je slagala kako ne može imati djece i da je Fede u depresiji i kako to mora kriti od njega,ovaj joj je povjerao i postao saučesnik u laži...
Back to top Go down
Milica92

Milica92


Posts : 309
Join date : 2008-05-18
Age : 31
Location : Nis brate

Pitanja vezana za seriju - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pitanja vezana za seriju   Pitanja vezana za seriju - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 1:56 am

Ok, cekamo da nam se Brookas girl vrati sa Zlatibora i da nam kaze da li je to odgovor koji je trazila... Very Happy
Back to top Go down
Brucas girl

Brucas girl


Posts : 96
Join date : 2008-07-17

Pitanja vezana za seriju - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pitanja vezana za seriju   Pitanja vezana za seriju - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 25, 2008 10:48 am

@Zao mi je jer ste me cekali Crying or Very sad sorry stvarno...

Na neki nacin Floricienta je dala tacan odgovor ali je Hermione girl sve to lepo objasnila,znaci Hermione girl imas tu cast... Laughing
Back to top Go down
Sponsored content





Pitanja vezana za seriju - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pitanja vezana za seriju   Pitanja vezana za seriju - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Pitanja vezana za seriju
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Floricienta Serbia :: O seriji. :: Igrice vezane za seriju-
Jump to: