Floricienta Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Floricienta Serbia

Srpski forum o seriji Floricienta.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Nova ljubav Isabel Macedo

Go down 
3 posters
AuthorMessage
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Nova ljubav Isabel Macedo Empty
PostSubject: Nova ljubav Isabel Macedo   Nova ljubav Isabel Macedo Icon_minitimeWed May 21, 2008 2:41 am

Nova ljubav Isabel Macedo T_escanear000m_81010c3

Juce uvece,ko-protagonistkinja telenovele "Don Juan y su bella dama",vidjena je na koncertu Rod Stewart-a u Velezu,u drustvu svog novog decka.Tokom celog koncerta su bili vrlo prisni.
Dolazak Rod Stewarta u Argentinu ponovo je probudio ljubav svih onih fanatika kultnog engleskog pevaca.Ona koja se juce pojavila na stadionu u Velezu bila je i Isabel Macedo i nije dosla sama,vec u pratnji svog decka.Isabel se pojavila u cetvrti Linieres sa svojim deckom,oboje su se smestili u vip lozi stadiona,gde su se mazili tokom celog koncerta.

izvor:primiciasya.com
Back to top Go down
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

Nova ljubav Isabel Macedo Empty
PostSubject: Re: Nova ljubav Isabel Macedo   Nova ljubav Isabel Macedo Icon_minitimeWed May 21, 2008 12:45 pm

Bas mi je drag zbog nje.Nadam se da ce joj ova veza biti uspesnija od one s Facundom.
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Nova ljubav Isabel Macedo Empty
PostSubject: Re: Nova ljubav Isabel Macedo   Nova ljubav Isabel Macedo Icon_minitimeWed May 21, 2008 4:22 pm

Florencia wrote:
Bas mi je drag zbog nje.Nadam se da ce joj ova veza biti uspesnija od one s Facundom.

Da, i ja!!! Sve vesti koje sam nasla o njoj su o njihovom raskidu... A skoro sam shvatila da je Arana se pojavljivao u seriji El Refugio...
Bas super sto se ponovo zaljubila!!! Smile
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Nova ljubav Isabel Macedo Empty
PostSubject: Re: Nova ljubav Isabel Macedo   Nova ljubav Isabel Macedo Icon_minitimeWed May 21, 2008 11:06 pm

Jos slika sa koncerta

Nova ljubav Isabel Macedo F_KONCERTm_907d31f
Nova ljubav Isabel Macedo F_KONCERT4m_6444473
Nova ljubav Isabel Macedo F_KONCERT5m_d76f351
Nova ljubav Isabel Macedo F_KONCERT1m_b1d4d2e
Nova ljubav Isabel Macedo F_KONCERT2m_b79452f
Nova ljubav Isabel Macedo F_KONCERT3m_1d76282
Back to top Go down
Sponsored content





Nova ljubav Isabel Macedo Empty
PostSubject: Re: Nova ljubav Isabel Macedo   Nova ljubav Isabel Macedo Icon_minitime

Back to top Go down
 
Nova ljubav Isabel Macedo
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Vi o Isabel

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Floricienta Serbia :: Glumci :: Isabel Macedo-
Jump to: