Floricienta Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Floricienta Serbia

Srpski forum o seriji Floricienta.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Glumac koji ne zeli da bude zavodnik

Go down 
+5
Funky Angel
Bella
Cami
*Anne*
dolcevita
9 posters
AuthorMessage
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Glumac koji ne zeli da bude zavodnik Empty
PostSubject: Glumac koji ne zeli da bude zavodnik   Glumac koji ne zeli da bude zavodnik Icon_minitimeMon May 19, 2008 2:07 am

On je jedan od onih lepih momaka na televiziji:plavokos,neznih crta lica i zavodnickog osmeha.Juan Gil Navarro ima sve sto jedan zavodnik iz telenovela treba da ima da bi osvojio zensku publiku,medjutim odbija da to bude.
Bezeci od klisea zavodnika,Juan Gil Navarro preferira rizik koji nosi sa sobom uloga negativca,pretvarajuci tako scenu u ring gde se njegov andjeoski lik sukobljava sa izopacenim karakterima njegovih likova.To mu je uspelo sa likom gnusnog,agresivnog i nepopravljivo nevernog muza,kojeg je umeo da prikaze u "Historias de sexo de gente comun",ali takodje i sa likom Lala Padille,igrajuci onaj tip muskarca sa kojim zene nikad ne bi volele da se sretnu.Ali "Vidas robadas" je serija u kojoj je ovom glumcu poslo za rukom da taj antagonizam pretvori u svoj zastitni znak.
Nicolas,njegov lik u ovoj Telefeovoj seriji,je ogorceni negativac,koji zaslepljen ambicijom trazi svoje mesto u svetu."Nije los zato sto voli da bude los",to je covek kome je potrebna moc da bi osetio da je neko.Ali uprkos njegovoj zlobi,veruje u ljubav,ali u bolesnu ljubav koja potiskuje, gusi,povredjuje.Ljubav po njegovoj meri.Sa Nicolasom Juan je uspeo da stvori bice u kom osetljivost i okrutnost zive zajedno i spajaju se u jednoj istoj osobi.I na ovaj nacin glumac uspeva,jos jednom,da prikupi uzdahe,ali i da poseje mrznju,a to je nesto sto ga cini drugacijim od ostalih zavodnika.


izvor: www.television.com.ar
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Glumac koji ne zeli da bude zavodnik Empty
PostSubject: Re: Glumac koji ne zeli da bude zavodnik   Glumac koji ne zeli da bude zavodnik Icon_minitimeMon May 19, 2008 3:31 am

Steta... Mada, mozda je njemu potrebno da glumi negativce, mozda misli da ce se time bolje dokazati kao glumac .. Ja nisam gledala ni jednu drugu njegovu seriju... Postoji li neka adresa za downloadovanje neke od tih drugih serija?
Hvala na informaciji dolce! Very Happy
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Glumac koji ne zeli da bude zavodnik Empty
PostSubject: Re: Glumac koji ne zeli da bude zavodnik   Glumac koji ne zeli da bude zavodnik Icon_minitimeMon May 19, 2008 4:38 am

Nema na cemu Wink Zna Bojana sve te linkove,jer ona sad skida Vidas Robadas,a Historias de sexo je vec gledala,ona ce ti najbolje reci...ja jos nisam pocela to da skidam,ali planiram uskoro Wink A Juan je sjajan glumac i mnogi kazu da je cak bolji kao negativac,mada verujem da bi vama koji ste ga gledali samo u Flor bio sok da ga vidite u nekoj skroz suprotnoj ulozi.Ja sam na pr. skroz odusevljena njegovim likom u Hombres de honor,gde igra mafijasa...stvarno ga obozavam kao glumca,jer je sjajan u najrazlicitijim ulogama.
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Glumac koji ne zeli da bude zavodnik Empty
PostSubject: Re: Glumac koji ne zeli da bude zavodnik   Glumac koji ne zeli da bude zavodnik Icon_minitimeMon May 19, 2008 11:35 am

Ja ga nisam gledala kao negativca, ali sam sigurna da se super snasao.
Pravi glumci mogu sve da odglume, sto znaci on je pravi Very Happy
Back to top Go down
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 38

Glumac koji ne zeli da bude zavodnik Empty
PostSubject: Re: Glumac koji ne zeli da bude zavodnik   Glumac koji ne zeli da bude zavodnik Icon_minitimeMon May 19, 2008 12:51 pm

Meni je bilo malo cudno kad sam ga posle Flor gledala u 'HSGC',PA U 'Al limite' ali moram da priznam da me u svakoj odusevio.U svakoj se odlicno snasao i jedva cekam da nastavim da gledam 'Vidas robadas'. Smile
Evo ovde ima 'VR':
http://forums.cjb.net/novelaanime-about7056.html

A ovde jos neke njegove serije:
http://forums.cjb.net/novelaanime-forum-87.html
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Glumac koji ne zeli da bude zavodnik Empty
PostSubject: Re: Glumac koji ne zeli da bude zavodnik   Glumac koji ne zeli da bude zavodnik Icon_minitimeMon May 19, 2008 3:07 pm

Hvala na linkovima, informacijama...
Ne verujem da bi mi bio sok da ga fledam u nekim skroz drugacijim ulogama, ali sama cinjenica da moze da igra i jedno i drugo svedoci o njegovom kvalitetu...
Jao, Juan je stvarno super!!! Very Happy
Back to top Go down
Funky Angel

Funky Angel


Posts : 187
Join date : 2008-05-18
Age : 28
Location : En mundo de hadas con Benja...

Glumac koji ne zeli da bude zavodnik Empty
PostSubject: Re: Glumac koji ne zeli da bude zavodnik   Glumac koji ne zeli da bude zavodnik Icon_minitimeTue May 20, 2008 1:41 am

*Anne* wrote:
Hvala na linkovima, informacijama...
Ne verujem da bi mi bio sok da ga fledam u nekim skroz drugacijim ulogama, ali sama cinjenica da moze da igra i jedno i drugo svedoci o njegovom kvalitetu...
Jao, Juan je stvarno super!!! Very Happy
Back to top Go down
http://www.anahiserbia.1talk.net
*Gocili*

*Gocili*


Posts : 34
Join date : 2008-08-05
Age : 33

Glumac koji ne zeli da bude zavodnik Empty
PostSubject: Re: Glumac koji ne zeli da bude zavodnik   Glumac koji ne zeli da bude zavodnik Icon_minitimeWed Aug 06, 2008 1:48 am

*Anne* wrote:
Hvala na linkovima, informacijama...
Ne verujem da bi mi bio sok da ga fledam u nekim skroz drugacijim ulogama, ali sama cinjenica da moze da igra i jedno i drugo svedoci o njegovom kvalitetu...
Jao, Juan je stvarno super!!! Very Happy
Slazem se Very Happy
Back to top Go down
Flor

Flor


Posts : 233
Join date : 2008-06-15
Age : 28
Location : U kuci porodice Fritzenwalden

Glumac koji ne zeli da bude zavodnik Empty
PostSubject: Re: Glumac koji ne zeli da bude zavodnik   Glumac koji ne zeli da bude zavodnik Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 7:36 pm

I ja se slazem sa Anne...
Back to top Go down
euge_princessa

euge_princessa


Posts : 63
Join date : 2008-07-03

Glumac koji ne zeli da bude zavodnik Empty
PostSubject: Re: Glumac koji ne zeli da bude zavodnik   Glumac koji ne zeli da bude zavodnik Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 11:22 am

Cami wrote:
Ja ga nisam gledala kao negativca, ali sam sigurna da se super snasao.
Pravi glumci mogu sve da odglume, sto znaci on je pravi Very Happy
Back to top Go down
flor93

flor93


Posts : 133
Join date : 2008-12-21
Age : 30

Glumac koji ne zeli da bude zavodnik Empty
PostSubject: Re: Glumac koji ne zeli da bude zavodnik   Glumac koji ne zeli da bude zavodnik Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 6:15 am

ja sam ga gledala samo u flor gde gledate te ostale serije?
Back to top Go down
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 38

Glumac koji ne zeli da bude zavodnik Empty
PostSubject: Re: Glumac koji ne zeli da bude zavodnik   Glumac koji ne zeli da bude zavodnik Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 1:53 am

Skidamo sa neta. A HDH I HSGC se prikazuju i kod nas.
Back to top Go down
flor93

flor93


Posts : 133
Join date : 2008-12-21
Age : 30

Glumac koji ne zeli da bude zavodnik Empty
PostSubject: Re: Glumac koji ne zeli da bude zavodnik   Glumac koji ne zeli da bude zavodnik Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 11:47 am

videla sam ga sad skoro u nekoj seriji na rtv1 hehe bas mi je bilo nekako cudno u skroz nekoj drugoj ulozi Smile
Back to top Go down
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 38

Glumac koji ne zeli da bude zavodnik Empty
PostSubject: Re: Glumac koji ne zeli da bude zavodnik   Glumac koji ne zeli da bude zavodnik Icon_minitimeMon May 04, 2009 9:29 pm

Aha,to je Hombres de honor,tu igra mafijasa. Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Glumac koji ne zeli da bude zavodnik Empty
PostSubject: Re: Glumac koji ne zeli da bude zavodnik   Glumac koji ne zeli da bude zavodnik Icon_minitime

Back to top Go down
 
Glumac koji ne zeli da bude zavodnik
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Floricienta Serbia :: Glumci :: Juan Manuel Gil Navarro-
Jump to: