Floricienta Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Floricienta Serbia

Srpski forum o seriji Floricienta.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo

Go down 
+5
~Princesa de Federico~
Bella
Cami
*Anne*
dolcevita
9 posters
AuthorMessage
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo Empty
PostSubject: Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo   Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo Icon_minitimeMon May 19, 2008 2:02 am

Florencia Bertotti y Guido Kaczka

Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo 14631za6

Godinu dana nakon vencanja,glumica je srecna u iscekivanju svog prvog deteta kog ce nazvati Romeo.To su potvrdili svojim bliskim prijateljima pre nekoliko sati i primiciasya je uspela da dobije ovu ekskluzivnu vest.
Podsetimo se da su glumci rekli sudbonosno "da" 2. decembra 2006,uz 240 zvanica,medju kojima su bile i neke poznate licnosti iz javnog zivota,prijatelji para, Miguel Ángel Rodríguez, Claudia Fontán, Luciano Pereyra i Fernán Mirás,izmedju ostalih.
Zabava se odrzala na imanju "Los Ciervos",u Hurlinghamu.
U okolini imanja,nalazio se veliki broj ljudi,vecinom devojcice i adolescenti,koji su ocekivali s nestrpljenjem da vide svoju dragu "Floricientu"u tradicionalnoj vencanici,a danas je par zapecatio svoju ljubav dolaskom Romea.
Florencia je uzela godinu dana pauze,nakon svog velikog uspeha sa 2 sezone Floriciente, koja se prikazivala na Kanalu 13.
Guido,s druge strane,ceka povratak svoje vec ustaljene emisije "El ultimo pasajero",koja se emituje nedeljom na kanalu Telefe.


izvor: primiciasya
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo Empty
PostSubject: Re: Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo   Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo Icon_minitimeMon May 19, 2008 3:26 am

Hm... Zar decko nije trebalo da se zove Gustavo po njenom ocu?
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo Empty
PostSubject: Re: Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo   Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo Icon_minitimeMon May 19, 2008 4:31 am

Veruj mi nemam pojma kako su planirali da ga nazovu Laughing Samo sam nasla taj tekst i prevela ga,posto sam videla da je noviji, od pre nekih nedelju dana.
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo Empty
PostSubject: Re: Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo   Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo Icon_minitimeMon May 19, 2008 11:30 am

PA dobro svejedno kako ce ga nazvati. BIce mali slatkis na mamu lol!
Back to top Go down
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo Empty
PostSubject: Re: Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo   Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo Icon_minitimeMon May 19, 2008 12:53 pm

I ja sam mislila da ce se zvati po njenom ocu.Al to nije toliko bitno.Mnogo mi je drago zbog nje. Very Happy
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo Empty
PostSubject: Re: Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo   Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo Icon_minitimeMon May 19, 2008 3:05 pm

Naravno da ime nije bitno. Very Happy Kako moze da ne bude sladak kad su sve bebe medene!!! I love you
Back to top Go down
~Princesa de Federico~

~Princesa de Federico~


Posts : 69
Join date : 2008-05-18

Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo Empty
PostSubject: Re: Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo   Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo Icon_minitimeMon May 19, 2008 10:56 pm

Mnogo sam happy zbog nje,ali ja bi volela da je tata Juan
Back to top Go down
Funky Angel

Funky Angel


Posts : 187
Join date : 2008-05-18
Age : 28
Location : En mundo de hadas con Benja...

Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo Empty
PostSubject: Re: Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo   Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo Icon_minitimeTue May 20, 2008 1:38 am

*Anne* wrote:
Naravno da ime nije bitno. Very Happy Kako moze da ne bude sladak kad su sve bebe medene!!! I love you
Back to top Go down
http://www.anahiserbia.1talk.net
Martin

Martin


Posts : 159
Join date : 2008-05-21
Age : 31
Location : Na kafu sa Malalom :)

Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo Empty
PostSubject: Re: Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo   Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo Icon_minitimeThu May 22, 2008 7:55 pm

Bila bi fora da ga nazovu Romeo Like a Star @ heaven
Back to top Go down
granicd

granicd


Posts : 168
Join date : 2008-06-06
Age : 29
Location : Zrenjanin

Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo Empty
PostSubject: Re: Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo   Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 12:58 am

Ma, nije ni bitno ime! Ja sam srecna zbog nje!
Back to top Go down
Flor

Flor


Posts : 233
Join date : 2008-06-15
Age : 28
Location : U kuci porodice Fritzenwalden

Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo Empty
PostSubject: Re: Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo   Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 1:41 pm

~Princesa de Federico~ wrote:
Mnogo sam happy zbog nje,ali ja bi volela da je tata Juan
Jeah, ja takodje... Bas su lep par!!! Very Happy:D:D
Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo FLORICIENTAAAAAAAAAAAAAAAALOVE
Back to top Go down
Sponsored content





Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo Empty
PostSubject: Re: Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo   Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo Icon_minitime

Back to top Go down
 
Cekaju decaka kog ce nazvati Romeo
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Floricienta Serbia :: Glumci :: Florencia Bertotti-
Jump to: