Floricienta Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Floricienta Serbia

Srpski forum o seriji Floricienta.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Komentari epizoda

Go down 
+26
Tania88
*~*FlorCita*~*
Rebellious angel
Ana.
flor93
Labello
tea
Jovana
*Maya_Y_Tuti*
floricienta_fan
Ms-Celophane
_lAlI_
euge_princessa
lindsay lohan
~I*R*E*N*C*H*I~
Floricienta
Marija
Flor
dolcevita
marizza 95
ipanema
Martin
Nena
*Anne*
Funky Angel
Bella
30 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

Komentari epizoda Empty
PostSubject: Komentari epizoda   Komentari epizoda Icon_minitimeWed May 14, 2008 7:02 pm

Ovde ulazite na sopstvenu odgovornost!Nemojte posle da mi budemo krivi.Ko nije jos gledao i ne zeli da zna unapred,bolje neka zaobidje ovu temu!
Back to top Go down
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

Komentari epizoda Empty
PostSubject: Re: Komentari epizoda   Komentari epizoda Icon_minitimeSat May 17, 2008 11:15 pm

Jao gledala sam danas 111.Kako je bila komicna scena.Devojke u skladistu pravile zurku sa striperima,momci dosli i zgranuli se.Al najgore od svega je sto se i Robi tu stvorila (koja je btw sad 'devojka' i ne moze da se druzi s klincem kao sto je Tomi),a Franco joj pokrio oci. Laughing
Back to top Go down
Funky Angel

Funky Angel


Posts : 187
Join date : 2008-05-18
Age : 28
Location : En mundo de hadas con Benja...

Komentari epizoda Empty
PostSubject: Re: Komentari epizoda   Komentari epizoda Icon_minitimeSun May 18, 2008 1:39 am

hahaha.....a el imate to na You-Tube-u to?? Laughing
Back to top Go down
http://www.anahiserbia.1talk.net
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

Komentari epizoda Empty
PostSubject: Re: Komentari epizoda   Komentari epizoda Icon_minitimeSun May 18, 2008 1:12 pm

Ja sam to skinula pa gledam.Ali mislim da imaju i tamo sve epizode.
Back to top Go down
Funky Angel

Funky Angel


Posts : 187
Join date : 2008-05-18
Age : 28
Location : En mundo de hadas con Benja...

Komentari epizoda Empty
PostSubject: Re: Komentari epizoda   Komentari epizoda Icon_minitimeSun May 18, 2008 2:17 pm

Florencia wrote:
Ja sam to skinula pa gledam.Ali mislim da imaju i tamo sve epizode.
aaa..grx, a el imas prevod?
Back to top Go down
http://www.anahiserbia.1talk.net
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

Komentari epizoda Empty
PostSubject: Re: Komentari epizoda   Komentari epizoda Icon_minitimeSun May 18, 2008 3:09 pm

Nema prevod.
Jao kako sam se sad smejala.Malala i Delfina zaratile.To treba videti. Very Happy
Back to top Go down
Funky Angel

Funky Angel


Posts : 187
Join date : 2008-05-18
Age : 28
Location : En mundo de hadas con Benja...

Komentari epizoda Empty
PostSubject: Re: Komentari epizoda   Komentari epizoda Icon_minitimeSun May 18, 2008 5:23 pm

Florencia wrote:
Nema prevod.
Jao kako sam se sad smejala.Malala i Delfina zaratile.To treba videti. Very Happy

Mogu da zamislim Laughing
Back to top Go down
http://www.anahiserbia.1talk.net
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

Komentari epizoda Empty
PostSubject: Re: Komentari epizoda   Komentari epizoda Icon_minitimeMon May 19, 2008 9:32 pm

Konacno docekah ovu epizodu!Ipak je umesto Tomija Bonilla obavio posao ali to i nije toliko bitno.Bitan je rezultat:

Komentari epizoda Bscap063 Komentari epizoda Bscap064 Komentari epizoda Bscap065 Komentari epizoda Bscap066
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Komentari epizoda Empty
PostSubject: Re: Komentari epizoda   Komentari epizoda Icon_minitimeMon May 19, 2008 10:46 pm

hehehe Laughing Sta je to?! Very Happy Bonilla protiv Delfine? Laughing
E, ovde mi je doktor cak i sladak s bradicom... Wink
Back to top Go down
Funky Angel

Funky Angel


Posts : 187
Join date : 2008-05-18
Age : 28
Location : En mundo de hadas con Benja...

Komentari epizoda Empty
PostSubject: Re: Komentari epizoda   Komentari epizoda Icon_minitimeTue May 20, 2008 12:41 am

Florencia wrote:
Konacno docekah ovu epizodu!Ipak je umesto Tomija Bonilla obavio posao ali to i nije toliko bitno.Bitan je rezultat:

Komentari epizoda Bscap063 Komentari epizoda Bscap064 Komentari epizoda Bscap065 Komentari epizoda Bscap066


haha....vidi ti ovo Laughing
Back to top Go down
http://www.anahiserbia.1talk.net
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

Komentari epizoda Empty
PostSubject: Re: Komentari epizoda   Komentari epizoda Icon_minitimeTue May 20, 2008 12:07 pm

Pa sad su zaratile Malala i Delfi,tako da joj Malala smislja rarne 'nezgode'.Naravno zajedno sa Bonijem. Laughing Prvo su joj stavili ulje u đakuzi pa se ubila jadna a onda su je osisali. Very Happy
Max mi je u jednom momentu bio bas cakan.Robi je trebala da napravi neki kolaz sa skolu ali nije jer Flor nije mogla da joj pomogne jer je otisla,pa je on celu noc to pravio i ostavio joj na krevetu. Smile Bas slatko.
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Komentari epizoda Empty
PostSubject: Re: Komentari epizoda   Komentari epizoda Icon_minitimeTue May 20, 2008 3:38 pm

Wow... Izgleda da ce Max biti super lik... flower
Back to top Go down
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

Komentari epizoda Empty
PostSubject: Re: Komentari epizoda   Komentari epizoda Icon_minitimeTue May 20, 2008 4:17 pm

Ma super je on,al je glup isto ko i Fede sto je bio.
Jao kako se Olivia ispalila:ona je sad kao u vezi sa Fachom,raskrstila je sa Francom za svagda.I vratila se Sofi iz Brazila sa nekim crncem i Bata da bi je napravio ljubomornom kaze da mu je Oli devojka.Posle Sofi sazna da to nije tacno i kaze "A no sos novia de Bata?",a tek ce Oli : "Yo soy la novia de Franco". Laughing Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
Nena
Admin
Nena


Posts : 66
Join date : 2008-05-10
Age : 36
Location : Neverland

Komentari epizoda Empty
PostSubject: Re: Komentari epizoda   Komentari epizoda Icon_minitimeTue May 20, 2008 4:36 pm

Bojana, pa nemoj to da mi radis. Ne znas kako mi se sad gleda. Very Happy

@Ana(mogu tako da te zovem?), Max je mnogo jak lik. I da nije dosao umesto Fedea tek bi ga ljudi obozavali. Jer je stvarno jedan od onih likova koje moras da volis. Very Happy
Back to top Go down
http://tvworld.ipbfree.com
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

Komentari epizoda Empty
PostSubject: Re: Komentari epizoda   Komentari epizoda Icon_minitimeTue May 20, 2008 5:23 pm

Ne mogu to da drzim u sebi. Very Happy Moracu uskoro da ti posaljem da budes u toku. Very Happy
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Komentari epizoda Empty
PostSubject: Re: Komentari epizoda   Komentari epizoda Icon_minitimeTue May 20, 2008 6:04 pm

@ Nena Very Happy Mozes tako da me zoves, svi me tako zovu. Smile Nisam ja napisala ono gore u negativnom kontekstu, bas naprotiv, cini mi se da cu ga (Maxa) dosta voleti po svemu sto sam cula! Very Happy Ja za sad nemam nista protiv njega, a i glupo bi bilo da imam kad ga uopste nisam gledala u seriji i ne znam kakav je lik.
Back to top Go down
Nena
Admin
Nena


Posts : 66
Join date : 2008-05-10
Age : 36
Location : Neverland

Komentari epizoda Empty
PostSubject: Re: Komentari epizoda   Komentari epizoda Icon_minitimeTue May 20, 2008 6:33 pm

MA znam da nisi napisala u negativnom kontekstu. Very Happy Ja samo da iznesem svoje misljenje po tom pitanju. Very Happy
Back to top Go down
http://tvworld.ipbfree.com
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Komentari epizoda Empty
PostSubject: Re: Komentari epizoda   Komentari epizoda Icon_minitimeTue May 20, 2008 6:49 pm

Very Happy Vazno da se razumemo. Wink


Last edited by *Anne* on Tue May 20, 2008 8:51 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Funky Angel

Funky Angel


Posts : 187
Join date : 2008-05-18
Age : 28
Location : En mundo de hadas con Benja...

Komentari epizoda Empty
PostSubject: Re: Komentari epizoda   Komentari epizoda Icon_minitimeTue May 20, 2008 8:47 pm

Po svemu sudecci ja cu da obozavam Maxa Very Happy
Back to top Go down
http://www.anahiserbia.1talk.net
Martin

Martin


Posts : 159
Join date : 2008-05-21
Age : 31
Location : Na kafu sa Malalom :)

Komentari epizoda Empty
PostSubject: Re: Komentari epizoda   Komentari epizoda Icon_minitimeWed May 21, 2008 11:45 pm

Florencia wrote:
Konacno docekah ovu epizodu!Ipak je umesto Tomija Bonilla obavio posao ali to i nije toliko bitno.Bitan je rezultat:

Komentari epizoda Bscap063 Komentari epizoda Bscap064 Komentari epizoda Bscap065 Komentari epizoda Bscap066
Sto je osisala onoliku kosu? Je l' to bio Malalin plan protiv Delfinite?
Back to top Go down
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

Komentari epizoda Empty
PostSubject: Re: Komentari epizoda   Komentari epizoda Icon_minitimeThu May 22, 2008 1:08 am

Da to je bio Malalin plan.Bonilla je osisao. Laughing
Back to top Go down
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

Komentari epizoda Empty
PostSubject: Re: Komentari epizoda   Komentari epizoda Icon_minitimeSat May 24, 2008 9:44 pm

Ja odgledala 124. epizodu u kojoj je Flor 'upoznala maksimalnu ljubav' kako kaze.Nisu bas bili precizni,ali rekla bih da je doslo do toga jer ona uskoro treba da sazna da je trudna.

Komentari epizoda Bscap123 Komentari epizoda Bscap124 Komentari epizoda Bscap125 Komentari epizoda Bscap126 Komentari epizoda Bscap127

Sutradan je ona bila tako happy da mislim da je obukla sve zivo sto ima Very Happy :

Komentari epizoda Bscap128 Komentari epizoda Bscap129
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Komentari epizoda Empty
PostSubject: Re: Komentari epizoda   Komentari epizoda Icon_minitimeSat May 24, 2008 11:35 pm

JOj... Kako slatko... I love you

lol! O, Boze... Kako izgleda sutradan!!!! lol!
Back to top Go down
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

Komentari epizoda Empty
PostSubject: Re: Komentari epizoda   Komentari epizoda Icon_minitimeSun May 25, 2008 9:20 pm

Velike su sanse da pocnem da mrzim Delfinu.
Inece,sad sam odgledala jednu tako smesno scenu,da se skoro nisam toliko smejala.Nico je nasao jedan koverat koji nije trebalo da nađe,u tom momentu ulazi Bonilla,preskaze policu i krevet i baca se na njega i jede kovertu.I udara u zid.Ali najjace je sto u pozadini ide 'George,George,George of the jungle,watch out for that tree.' Laughing Laughing Laughing Laughing Ali to se mora videti za potpuni dozivljaj.
Back to top Go down
ipanema

ipanema


Posts : 57
Join date : 2008-05-17
Location : Oblaci ;-)

Komentari epizoda Empty
PostSubject: Re: Komentari epizoda   Komentari epizoda Icon_minitimeMon May 26, 2008 12:34 pm

Florencia wrote:
Ja odgledala 124. epizodu u kojoj je Flor 'upoznala maksimalnu ljubav' kako kaze.Nisu bas bili precizni,ali rekla bih da je doslo do toga jer ona uskoro treba da sazna da je trudna.

Komentari epizoda Bscap123 Komentari epizoda Bscap124 Komentari epizoda Bscap125 Komentari epizoda Bscap126 Komentari epizoda Bscap127

Sutradan je ona bila tako happy da mislim da je obukla sve zivo sto ima Very Happy :

Komentari epizoda Bscap128 Komentari epizoda Bscap129

ajme Florči flower uljepšala si mi dan sa slikama od Flor, kako je slatka,
ajme obožavam je, eo jos i sad nakon 10min joj se smijem santa

daj nakelji jos slika iz druge sezone..pliz
citala sam sto pisete o MAxu i verujem da cu ga voljeti Smile))
Back to top Go down
Sponsored content





Komentari epizoda Empty
PostSubject: Re: Komentari epizoda   Komentari epizoda Icon_minitime

Back to top Go down
 
Komentari epizoda
Back to top 
Page 1 of 6Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Komentari epizoda
» Komentari epizoda koje nisu na OBN-u
» Koja je ovo epizoda???
» Sinopsis i sadrzaji epizoda

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Floricienta Serbia :: Floricienta :: Floricienta 2005.-
Jump to: