Floricienta Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Floricienta Serbia

Srpski forum o seriji Floricienta.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Terminales

Go down 
+2
Bella
dolcevita
6 posters
AuthorMessage
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Terminales Empty
PostSubject: Terminales   Terminales Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 11:47 pm

Evo ljudi par reci o necem sto pratim poslednjih nedelja,nova televisina serija od 13 ep.,ali ne bojte se nema veze sa njihovim sapunicama Laughing Serija je jako dobro uradjena,glumci su odlicni,prica zanimljiva...ostavicu vam kratak sinopsis,pa ako vas nesto zanima slobodno pitajte Very Happy


Terminales 11sifqb

Kada hirovita Abril otkrije da,sa 23 godine,boluje od neizlecive bolesti,shvata da je doslo vreme da promeni svoj povrsni i egoisticni nacin zivota.Nakon odbijanja,kolebanja i prihvatanja neizbeznog kraja,odlucuje da prozivi maksimalno svoje poslednje dane zivota.
To nece biti lako,s obzirom na to da Abril ima samo mesec dana da ostvari svoje ciljeve i snove koje je uvek zelela i isproba sve sto do tada nije prozivela.Vreme radi protiv nje,ali ne samo vreme,takodje i njena atipicna i disfunkcionalna porodica,takmicarski ambijent na poslu,besposleni i infantilni susedi,njeni povrsni prijatelji i ljudi koje je Abril povredila,ce se ispreciti svakog dana na njenom putu.
Abril ce tako morati da odluci da li da porice svoju smrt,nastavljajuci sa svojim dotadasnjim zivotom,trazeci zadovoljstvo,cak iako to znaci gaziti preko ostalih,ili da izabere drugi put,na kom ce morati da prihvati da se kraj blizi i da mora da prozivi maksimalno svoje poslednje dane zivota.
Back to top Go down
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 38

Terminales Empty
PostSubject: Re: Terminales   Terminales Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 12:15 am

A ne verujem da si i ovde otvorila!!!Jao mene mrzi ponovo da pisem utiske prekopiracu svoj post sa TV sledeci put.Ostavi ljudima link foruma,kad se navuku da imaju gde da idu. Laughing
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Terminales Empty
PostSubject: Re: Terminales   Terminales Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 12:34 am

Hahah,pa otvorila sam jer se Anchi zainteresovala ,a i Cami,pa reko a sto ne bi moglo hahah...
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Terminales Empty
PostSubject: Re: Terminales   Terminales Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 1:18 am

Jos jedan sinopsis


Abril ima svetlu buducnost pred sobom;upravo je dobila posao svojih snova u jednom poznatom casopisu,a i ljubav joj se izgleda smesi sa najpozeljnijim momkom na poslu.Ono sto izgleda kao savrsena prica iz bajke postaje najokrutnija realnost,kada nasa junakinja sazna da boluje od leukemije i da joj preostaje jos par meseci zivota.
Sada mora da odluci,da li da se bori za bitku koja vec izgleda izgubljena ili da se pomori sa smrcu.Dok se u njoj,iz dana u dan odvija unutrasnja borba,nasa junakinja ponovo postavlja svoje ciljeve i preispituje odnose sa ljudima iz svog okruzenja.
Na svom putu,Abril ce shvatiti da nikad nije osetila sta znaci biti istinski zaljubljen i da bi pronasla ljubav,mora da se usudi da ucini sve na sta ranije nije ni pomisljala.
Na taj nacin Abril ce poceti da zivi zivot na iskreniji,intenzivniji,drugaciji nacin,jer zna da iako ne moze de kontrolise kako ce umreti,moze da odluci kako zeli da provede svoje poslednje dane zivota.
Zbog ovoga i mnogo cega drugog,Terminales je televizijaska serija u kojoj nas smrt uci da zivimo.
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Terminales Empty
PostSubject: Re: Terminales   Terminales Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 1:30 am

Da, da, sve sam ja to jos juce procitala u originalu! lol! Kad se zarazim, nema cekanja!!! lol! Vec mi se skida treca epizoda, a gostovacu vam na forumu, to je sigurno!!! Wink

Inace, ovde da kazem da mi se forum svidja! Wink
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Terminales Empty
PostSubject: Re: Terminales   Terminales Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 2:26 am

*Anne* wrote:
Da, da, sve sam ja to jos juce procitala u originalu! lol! Kad se zarazim, nema cekanja!!! lol! Vec mi se skida treca epizoda, a gostovacu vam na forumu, to je sigurno!!! Wink

Inace, ovde da kazem da mi se forum svidja! Wink
Jupiii lol! Bas mi je drago sto si pocela da gledas i sto ti se svidja forum Wink Evo link,ako jos neko zeli da svrati Very Happy


http://terminales.5forum.biz/forum.htm
Back to top Go down
Martin

Martin


Posts : 159
Join date : 2008-05-21
Age : 31
Location : Na kafu sa Malalom :)

Terminales Empty
PostSubject: Re: Terminales   Terminales Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 9:56 pm

Ja sam odgledao samo onu epku kada se on pojavljuej u njoj ja mislim da je 3-4 epizoda
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Terminales Empty
PostSubject: Re: Terminales   Terminales Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 4:27 am

Martin wrote:
Ja sam odgledao samo onu epku kada se on pojavljuej u njoj ja mislim da je 3-4 epizoda
Boze svasta Rolling Eyes Ne shvatam u cemu je poenta gledati dve epizode jedne tako ozbiljne serije samo da bi video Poncha...to samo mogu RBD fanatici Laughing
Back to top Go down
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 38

Terminales Empty
PostSubject: Re: Terminales   Terminales Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 7:39 pm

dolcevita wrote:
Martin wrote:
Ja sam odgledao samo onu epku kada se on pojavljuej u njoj ja mislim da je 3-4 epizoda
Boze svasta Rolling Eyes Ne shvatam u cemu je poenta gledati dve epizode jedne tako ozbiljne serije samo da bi video Poncha...to samo mogu RBD fanatici Laughing

lol! lol!

Ni meni nije jasno.
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Terminales Empty
PostSubject: Re: Terminales   Terminales Icon_minitimeSat Nov 01, 2008 3:06 pm

Tek sam sad vidjela ovu temu lol!
Ja sam jako zainteresovana za seriju Very Happy Bas je jaka prica i cim uhvatim vremena pocecu da je skidam, jesu linkovi na megaupload-u?
Sad sam bas slaba sa vremenom bacila sam se na gledanje Cini u slobodno vreme, pa posle toga cu odgledat tu seriju Very Happy Mada cu je prvo skinut jer kad se navucem na nesto radije bih da imam sve epke odma Very Happy
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Terminales Empty
PostSubject: Re: Terminales   Terminales Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 3:23 am

Ma odlicna je serija,obavezno pogledaj kad nadjes vremena...A linkovi su uglavnom svi preko rapida.
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Terminales Empty
PostSubject: Re: Terminales   Terminales Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 1:58 pm

E bas steta, posto preko rapida vec skidam seriju koje ima punoo pa ko zna kad cu stici da skidam nesto drugo Crying or Very sad
Back to top Go down
flor93

flor93


Posts : 133
Join date : 2008-12-21
Age : 30

Terminales Empty
PostSubject: Re: Terminales   Terminales Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 9:33 pm

super serija cim igra poncho
Back to top Go down
Sponsored content





Terminales Empty
PostSubject: Re: Terminales   Terminales Icon_minitime

Back to top Go down
 
Terminales
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Floricienta Serbia :: Off topic :: TV-
Jump to: