Floricienta Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Floricienta Serbia

Srpski forum o seriji Floricienta.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Prva ili druga sezona?

Go down 
+14
*Maya_Y_Tuti*
Ms-Celophane
Cami
_lAlI_
floricienta_fan
euge_princessa
jeca96
Bella
tea
Flor
~I*R*E*N*C*H*I~
Nena
*Anne*
Brucas girl
18 posters

Koja je sezona bolja?
Prva
Prva ili druga sezona? Vote_lcap81%Prva ili druga sezona? Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Druga
Prva ili druga sezona? Vote_lcap19%Prva ili druga sezona? Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Total Votes : 21
 

AuthorMessage
Brucas girl

Brucas girl


Posts : 96
Join date : 2008-07-17

Prva ili druga sezona? Empty
PostSubject: Prva ili druga sezona?   Prva ili druga sezona? Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 6:17 pm

Ako ste gledali par epizoda druge i naravno prvu glasajte!
Prva/Druga?
Meni je prva 100%
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Prva ili druga sezona? Empty
PostSubject: Re: Prva ili druga sezona?   Prva ili druga sezona? Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 6:59 pm

Ja smatram da svi treba prvo da odgledaju obe sezone pa da onda sude i o likovima koje ne poznaju i o sezonama...
Ja sam glasala za prvu, jer je to originalna ideja, da Fede i Flor budu zajdeno. Njihova ljubav je odradjen mnogo slatko, polako, imaju magican odnos, tu su ostali koji su ludi, otkaceni zabavni... Mnogo mi se svidja i druga sezona, Max je super i rasplet se odvija bas u njoj, pojavljuju se novi likovi i nove ljubavi... U svakom slucaju mislim da je cela serija odlicna!!! I love you I love you I love you I love you
Back to top Go down
Nena
Admin
Nena


Posts : 66
Join date : 2008-05-10
Age : 36
Location : Neverland

Prva ili druga sezona? Empty
PostSubject: Re: Prva ili druga sezona?   Prva ili druga sezona? Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 8:50 pm

Meni druga definitivno. Pre svega zbog Maxa koji mi je omiljeni lik u seriji. A i manje toga me nervira u drugoj sezoni. Manje likova definitivno. A i cinjenica je da se druga ipak zavrsava srecno. Cak i za moj omiljeni sporedni par sto je pravo iznenadjenje za mene. Very Happy
Back to top Go down
http://tvworld.ipbfree.com
~I*R*E*N*C*H*I~

~I*R*E*N*C*H*I~


Posts : 92
Join date : 2008-07-19

Prva ili druga sezona? Empty
PostSubject: Re: Prva ili druga sezona?   Prva ili druga sezona? Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 12:00 am

*Anne* wrote:
Ja smatram da svi treba prvo da odgledaju obe sezone pa da onda sude i o likovima koje ne poznaju i o sezonama...
Ja sam glasala za prvu, jer je to originalna ideja, da Fede i Flor budu zajdeno. Njihova ljubav je odradjen mnogo slatko, polako, imaju magican odnos, tu su ostali koji su ludi, otkaceni zabavni... Mnogo mi se svidja i druga sezona, Max je super i rasplet se odvija bas u njoj, pojavljuju se novi likovi i nove ljubavi... U svakom slucaju mislim da je cela serija odlicna!!! I love you I love you I love you I love you
Ja nisam gledala drigu sezonu ali prva mi je super!!!!Tako da..... What a Face
Back to top Go down
Flor

Flor


Posts : 233
Join date : 2008-06-15
Age : 28
Location : U kuci porodice Fritzenwalden

Prva ili druga sezona? Empty
PostSubject: Re: Prva ili druga sezona?   Prva ili druga sezona? Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 12:48 am

Slazem se sa tim da svi treba prvo da odgledaju obe, ali meni ce prva ostati zauvek The Best!!!!!!!!! Obozavam Fedea i umirem zbog toga sto on umire!!!!!!!!!!!
A Maxa nesto i ne volim... BTW. Ja sam odgledala nekoliko epizoda iz druge....
Back to top Go down
tea

tea


Posts : 225
Join date : 2008-07-20
Age : 29

Prva ili druga sezona? Empty
PostSubject: Re: Prva ili druga sezona?   Prva ili druga sezona? Icon_minitimeSat Aug 02, 2008 11:45 am

definitivno prva. Fedea obozavam....A maxa mrzim!!!
Back to top Go down
http://lulycamiylali.9forum.info
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

Prva ili druga sezona? Empty
PostSubject: Re: Prva ili druga sezona?   Prva ili druga sezona? Icon_minitimeSat Aug 02, 2008 7:38 pm

Mislim da za mene nije potrebno da napominjem.Ali prva. Very Happy
Back to top Go down
jeca96

jeca96


Posts : 122
Join date : 2008-06-28
Age : 27

Prva ili druga sezona? Empty
PostSubject: Re: Prva ili druga sezona?   Prva ili druga sezona? Icon_minitimeMon Aug 11, 2008 8:42 pm

Drugu nisam gledala tako da nisam ni glasala ali meni je prva sezona extra zbog Fedea i Flor i nevjerujem da ce Max biti bolji od Fedea Mad
Back to top Go down
euge_princessa

euge_princessa


Posts : 63
Join date : 2008-07-03

Prva ili druga sezona? Empty
PostSubject: Re: Prva ili druga sezona?   Prva ili druga sezona? Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 5:54 pm

Nena wrote:
Meni druga definitivno. Pre svega zbog Maxa koji mi je omiljeni lik u seriji. A i manje toga me nervira u drugoj sezoni. Manje likova definitivno. A i cinjenica je da se druga ipak zavrsava srecno. Cak i za moj omiljeni sporedni par sto je pravo iznenadjenje za mene. Very Happy
Back to top Go down
floricienta_fan

floricienta_fan


Posts : 24
Join date : 2008-08-20

Prva ili druga sezona? Empty
PostSubject: Re: Prva ili druga sezona?   Prva ili druga sezona? Icon_minitimeSat Aug 23, 2008 4:28 pm

Naravno prva zbog Flor i Fedea
Back to top Go down
_lAlI_

_lAlI_


Posts : 94
Join date : 2008-09-01
Age : 27
Location : u kucu Fritzwalden

Prva ili druga sezona? Empty
PostSubject: Re: Prva ili druga sezona?   Prva ili druga sezona? Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 11:29 pm

Drugu nisam gledala ali kad sam saznala da ce Fede umerti onda biram I sezonu
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Prva ili druga sezona? Empty
PostSubject: Re: Prva ili druga sezona?   Prva ili druga sezona? Icon_minitimeTue Sep 02, 2008 6:26 am

Pa prva jer je pocetak, jer je tu Fede... MAda ja ne sumnjam i da je druga super, ali ipak cu da glasam za prvu lol!
Back to top Go down
~I*R*E*N*C*H*I~

~I*R*E*N*C*H*I~


Posts : 92
Join date : 2008-07-19

Prva ili druga sezona? Empty
PostSubject: Re: Prva ili druga sezona?   Prva ili druga sezona? Icon_minitimeTue Sep 02, 2008 11:12 pm

jeca96 wrote:
Drugu nisam gledala tako da nisam ni glasala ali meni je prva sezona extra zbog Fedea i Flor i nevjerujem da ce Max biti bolji od Fedea Mad
Very Happy
Back to top Go down
Ms-Celophane

Ms-Celophane


Posts : 54
Join date : 2008-10-29

Prva ili druga sezona? Empty
PostSubject: Re: Prva ili druga sezona?   Prva ili druga sezona? Icon_minitimeThu Oct 30, 2008 9:20 pm

Plwa je ljepsha...
Back to top Go down
floricienta_fan

floricienta_fan


Posts : 24
Join date : 2008-08-20

Prva ili druga sezona? Empty
PostSubject: Re: Prva ili druga sezona?   Prva ili druga sezona? Icon_minitimeSat Nov 01, 2008 9:25 pm

definitivno prva zbog Fedea
Back to top Go down
*Maya_Y_Tuti*

*Maya_Y_Tuti*


Posts : 16
Join date : 2008-11-05
Location : Fede porque te fuiste?Siempre estas en mi corazon...

Prva ili druga sezona? Empty
PostSubject: Re: Prva ili druga sezona?   Prva ili druga sezona? Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 6:18 pm

definitivno prva !!!
Back to top Go down
flor93

flor93


Posts : 133
Join date : 2008-12-21
Age : 30

Prva ili druga sezona? Empty
PostSubject: Re: Prva ili druga sezona?   Prva ili druga sezona? Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 6:04 am

druga prvu nsm celu odgledala
Back to top Go down
Ana.

Ana.


Posts : 26
Join date : 2008-11-27

Prva ili druga sezona? Empty
PostSubject: Re: Prva ili druga sezona?   Prva ili druga sezona? Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 3:09 pm

Drugu sam celu odgledala,prvu skoro celu,ali cu ipak izabrati prvu.
Lepsa mi je,i pesme u njoj su lepse,i dogadjaji...
a i nisu mi legle trojke u drugoj sezoni [mislim na bebe koje je Flor 'rodila'] pa biram prvu.
Back to top Go down
sunny

sunny


Posts : 22
Join date : 2009-02-19
Age : 33

Prva ili druga sezona? Empty
PostSubject: Re: Prva ili druga sezona?   Prva ili druga sezona? Icon_minitimeSat Feb 21, 2009 3:55 pm

Druga definitivno...
Back to top Go down
jelena93

jelena93


Posts : 20
Join date : 2009-02-20
Age : 31

Prva ili druga sezona? Empty
PostSubject: Re: Prva ili druga sezona?   Prva ili druga sezona? Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 11:38 pm

prva ima bolju muziku i jednostavno mi se vise svidja.
u drugoj mi se svidja sto franca ima u svakoj epizodi!
Back to top Go down
Sponsored content





Prva ili druga sezona? Empty
PostSubject: Re: Prva ili druga sezona?   Prva ili druga sezona? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Prva ili druga sezona?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Prva sezona
» Druga sezona
» Druga sezona

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Floricienta Serbia :: O seriji. :: Ankete-
Jump to: