Floricienta Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Floricienta Serbia

Srpski forum o seriji Floricienta.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Letovanja ovog leta...:D

Go down 
+7
*Anne*
~I*R*E*N*C*H*I~
Milica92
granicd
Cami
Rebellious angel
Flor
11 posters
AuthorMessage
Flor

Flor


Posts : 233
Join date : 2008-06-15
Age : 28
Location : U kuci porodice Fritzenwalden

Letovanja ovog leta...:D Empty
PostSubject: Letovanja ovog leta...:D   Letovanja ovog leta...:D Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 2:16 pm

Ljudi, haje da ovde pricamo o letovanjima... Ja cu, za pocetak, reci da 24. idem u Pariz a avgusta idem u grcku... alien Letovanja ovog leta...:D Floricienta
Back to top Go down
Rebellious angel

Rebellious angel


Posts : 410
Join date : 2008-05-14
Age : 34
Location : En la casa de los Fritzenwalden

Letovanja ovog leta...:D Empty
PostSubject: Re: Letovanja ovog leta...:D   Letovanja ovog leta...:D Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 2:20 pm

E, lepo. Very Happy Ja verovatno ne idem nigde ovo leto. Sad
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Letovanja ovog leta...:D Empty
PostSubject: Re: Letovanja ovog leta...:D   Letovanja ovog leta...:D Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 5:51 pm

Rebellious angel wrote:
E, lepo. Very Happy Ja verovatno ne idem nigde ovo leto. Sad

Ni ja Ange Sad
Ali zato idem u septembru na matursku ekskurziju u Grcku Like a Star @ heaven
Back to top Go down
Flor

Flor


Posts : 233
Join date : 2008-06-15
Age : 28
Location : U kuci porodice Fritzenwalden

Letovanja ovog leta...:D Empty
PostSubject: Re: Letovanja ovog leta...:D   Letovanja ovog leta...:D Icon_minitimeTue Jun 17, 2008 4:07 pm

Ih bre.... Pa ni maturska ekskurzija nije losa... Smile
Letovanja ovog leta...:D FLORICIENTAAAAAAAAAAAAAAAALOVE
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Letovanja ovog leta...:D Empty
PostSubject: Re: Letovanja ovog leta...:D   Letovanja ovog leta...:D Icon_minitimeTue Jun 17, 2008 8:55 pm

Da znas da nije ni najmanje lol!
Back to top Go down
Flor

Flor


Posts : 233
Join date : 2008-06-15
Age : 28
Location : U kuci porodice Fritzenwalden

Letovanja ovog leta...:D Empty
PostSubject: Re: Letovanja ovog leta...:D   Letovanja ovog leta...:D Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 1:51 pm

Hehe... A ja idem sa mamom, tetom, teom i njihovom decom a ti sa tvojim drustvom... Tebi je jos bolje... Very Happy:D:D:D lol!
Letovanja ovog leta...:D FLORICIENTAAAAAAAAAAAAAAAALOVE
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Letovanja ovog leta...:D Empty
PostSubject: Re: Letovanja ovog leta...:D   Letovanja ovog leta...:D Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 3:18 pm

Da upravu si Very Happy Ipak jednom je maturska i ima da bude nezaboravno Very Happy
Al docekaces je i ti Wink
Back to top Go down
granicd

granicd


Posts : 168
Join date : 2008-06-06
Age : 29
Location : Zrenjanin

Letovanja ovog leta...:D Empty
PostSubject: Re: Letovanja ovog leta...:D   Letovanja ovog leta...:D Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 9:19 am

Ja idem porodicno u Becice. Ne mogu ove godine u Spaniju jer mi se sestra zaposljava sad u sptembru, a ne pustaju da odes u inostranstvo ako ne ides u skolu ili nisi zaposlen, tako da na to moram da cekam sledecu godinu. A bas sam htela da odem tamo... Ali dobro, bar idem negde da se ne smaram celog leta.
Back to top Go down
Milica92

Milica92


Posts : 309
Join date : 2008-05-18
Age : 31
Location : Nis brate

Letovanja ovog leta...:D Empty
PostSubject: Re: Letovanja ovog leta...:D   Letovanja ovog leta...:D Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 7:14 pm

Ja sam se pre par dana vratila iz Buljarica. Bila sm u kampu...Mislim smestaj, hrana - KATASTROFA, ali sam na to pristala jer je:
a) To bio jedini nacin da odem negde bez roditelja
b) I onako nista nisam jela niti sam bila u svojoj sobi
c) Previse sam razmazena i sve to me je bukvalno nateralo da malo ocvrsnem... lol! lol!
Back to top Go down
Flor

Flor


Posts : 233
Join date : 2008-06-15
Age : 28
Location : U kuci porodice Fritzenwalden

Letovanja ovog leta...:D Empty
PostSubject: Re: Letovanja ovog leta...:D   Letovanja ovog leta...:D Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 8:46 pm

Extra!!!! Ja 2. idem u Grcku, a inace u petak sam se vratila iz Francuske... Tamo je bas lepo, ali je Disneyland The Best!!!!!! Stvarno... Tamo sam, hvala Bogu, imala net... Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
~I*R*E*N*C*H*I~

~I*R*E*N*C*H*I~


Posts : 92
Join date : 2008-07-19

Letovanja ovog leta...:D Empty
PostSubject: Re: Letovanja ovog leta...:D   Letovanja ovog leta...:D Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 12:16 am

Super!!!!Ja u petak idem u Nesebar na more!!!!! Smile
Back to top Go down
Flor

Flor


Posts : 233
Join date : 2008-06-15
Age : 28
Location : U kuci porodice Fritzenwalden

Letovanja ovog leta...:D Empty
PostSubject: Re: Letovanja ovog leta...:D   Letovanja ovog leta...:D Icon_minitimeFri Aug 01, 2008 2:35 pm

Ljudi! Ja nisam nasla ni jednu drugu temu (sem brbljaonice) da napisem da danas idem na more, tako da me nece biti 10 dana! BAs cete mi nedostajati... Bye
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Letovanja ovog leta...:D Empty
PostSubject: Re: Letovanja ovog leta...:D   Letovanja ovog leta...:D Icon_minitimeFri Aug 01, 2008 3:37 pm

AU... Vi ste bas putovale... Very Happy Svima lep provod, gde god da idete! Smile
Back to top Go down
euge_princessa

euge_princessa


Posts : 63
Join date : 2008-07-03

Letovanja ovog leta...:D Empty
PostSubject: Re: Letovanja ovog leta...:D   Letovanja ovog leta...:D Icon_minitimeWed Aug 13, 2008 3:44 pm

J ajedva cekam za tri godine da odem u Argentinu u srednju skolu Very Happy lol!
Back to top Go down
tea

tea


Posts : 225
Join date : 2008-07-20
Age : 29

Letovanja ovog leta...:D Empty
PostSubject: Re: Letovanja ovog leta...:D   Letovanja ovog leta...:D Icon_minitimeWed Aug 13, 2008 3:59 pm

stwarno???????????????????blago tebi.....ja sam isto razmisljala da odem u neku drugu zemlju kao npr.Spaniju,jer mi tamo zivi ujak,pa bi ja kod njega....Ali imam jos jako malo vremena da isplaniram swe,jer sledece godine zavrsavam osnovnu....
Back to top Go down
http://lulycamiylali.9forum.info
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Letovanja ovog leta...:D Empty
PostSubject: Re: Letovanja ovog leta...:D   Letovanja ovog leta...:D Icon_minitimeWed Aug 13, 2008 8:43 pm

BAs ste se naputovali, drago mi je zbog vas Very Happy
Samo uzivajte Very Happy
Back to top Go down
euge_princessa

euge_princessa


Posts : 63
Join date : 2008-07-03

Letovanja ovog leta...:D Empty
PostSubject: Re: Letovanja ovog leta...:D   Letovanja ovog leta...:D Icon_minitimeWed Aug 13, 2008 10:21 pm

eee.jedva cekam pa da upoznam Stefana Razz
Back to top Go down
TRIPLE-HHH




Posts : 9
Join date : 2008-08-21

Letovanja ovog leta...:D Empty
PostSubject: Re: Letovanja ovog leta...:D   Letovanja ovog leta...:D Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 11:47 am

bio sam u spaniji nije nista posebno!svi kazu da je 40 stepeni a temperatura ne prelazi 28!
Back to top Go down
Martin

Martin


Posts : 159
Join date : 2008-05-21
Age : 31
Location : Na kafu sa Malalom :)

Letovanja ovog leta...:D Empty
PostSubject: Re: Letovanja ovog leta...:D   Letovanja ovog leta...:D Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 2:31 pm

euge_princessa wrote:
J ajedva cekam za tri godine da odem u Argentinu u srednju skolu Very Happy lol!
u argentinu... blagos tebi Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Letovanja ovog leta...:D Empty
PostSubject: Re: Letovanja ovog leta...:D   Letovanja ovog leta...:D Icon_minitime

Back to top Go down
 
Letovanja ovog leta...:D
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Floricienta Serbia :: Off topic :: Brbljaonica-
Jump to: