Floricienta Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Floricienta Serbia

Srpski forum o seriji Floricienta.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 **Mundo argentino**

Go down 
+8
Brucas girl
Milica92
Funky Angel
granicd
Cami
dolcevita
*Anne*
Bella
12 posters
AuthorMessage
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

**Mundo argentino** Empty
PostSubject: **Mundo argentino**   **Mundo argentino** Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 8:47 pm

Ovo obavestenje i nema bas veze sa 'Floricientom' ali trebaju svi da ga vide jer smo se Dolce i ja dosta trudile.Konacno je gotov forum o argentinskim serija koji smo najavile i mozete da pocnete da se regujete. Very Happy

http://s2.elforo.de/mundoargentino/
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

**Mundo argentino** Empty
PostSubject: Re: **Mundo argentino**   **Mundo argentino** Icon_minitimeThu Jun 19, 2008 2:04 pm

lol! Mnogo vam je komplikovan formular za registraciju!!! 10 puta sam pokusavala da se registrujem,izgubila sam strpljenje!!! Sve popunim i on me izbaci, kaze Treba da popunite obavezna polja Grrrrrrrrrrr. Ja cu se druziti s vama ovde.
lol! lol! lol!
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

**Mundo argentino** Empty
PostSubject: Re: **Mundo argentino**   **Mundo argentino** Icon_minitimeThu Jun 19, 2008 3:25 pm

E mnogi se na to zale...bas mi je zao,bas samo se trudile a na kraju niko ne moze da se reaguje Crying or Very sad ...pa ne znam,ako jos uvek imas zelju pokusaj,puno bi nam znacilo lol! Samo proveri da li si popunila sva polja,upisi interesovanja i obavezno postanski broj.
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

**Mundo argentino** Empty
PostSubject: Re: **Mundo argentino**   **Mundo argentino** Icon_minitimeThu Jun 19, 2008 3:56 pm

Very Happy Ma, volela bih ja... Pokusacu ponovo, sigurno. Very Happy
Back to top Go down
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

**Mundo argentino** Empty
PostSubject: Re: **Mundo argentino**   **Mundo argentino** Icon_minitimeThu Jun 19, 2008 9:44 pm

Meni nije jasno sta vam je tu komplikovano.Samo treba popuniti sva polja.Ako neko ne zna sta nesto znaci neka slobodno ovde pita.
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

**Mundo argentino** Empty
PostSubject: Re: **Mundo argentino**   **Mundo argentino** Icon_minitimeThu Jun 19, 2008 9:57 pm

Ja sam se iz prve regovala lol!
Nisam prije postovala posto sam dosta radila, sredjivali smo tv novelas forum, al eto me uskoro Very Happy
Inace odusevljena sam kako je napravljen forum, prelijep je Very Happy
Back to top Go down
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

**Mundo argentino** Empty
PostSubject: Re: **Mundo argentino**   **Mundo argentino** Icon_minitimeThu Jun 19, 2008 11:15 pm

Hvala Cami,bas mi je drago da ti se sviđa. Very Happy
Back to top Go down
granicd

granicd


Posts : 168
Join date : 2008-06-06
Age : 29
Location : Zrenjanin

**Mundo argentino** Empty
PostSubject: Re: **Mundo argentino**   **Mundo argentino** Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 9:11 am

Meni isto to pise, a popunila sam sva polja...
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

**Mundo argentino** Empty
PostSubject: Re: **Mundo argentino**   **Mundo argentino** Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 2:19 pm

Florencia wrote:
Meni nije jasno sta vam je tu komplikovano.Samo treba popuniti sva polja.Ako neko ne zna sta nesto znaci neka slobodno ovde pita.
Pa, onaj postanski broj je zeznut, jer kaze da se upise ako si iz spanije, tako nesto. Ali, eto, meni je dolcevitin post pomogao Very Happy Ipak, sad zbog fakulteta necu moci cesto da dolazim nigde...
Back to top Go down
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

**Mundo argentino** Empty
PostSubject: Re: **Mundo argentino**   **Mundo argentino** Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 3:51 pm

Ma ne obracajte paznju sta pise,samo kucajte 11000 za postanski broj.
Back to top Go down
Funky Angel

Funky Angel


Posts : 187
Join date : 2008-05-18
Age : 28
Location : En mundo de hadas con Benja...

**Mundo argentino** Empty
PostSubject: Re: **Mundo argentino**   **Mundo argentino** Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 6:10 pm

Ja ne umem da se regujem tamo =(
Back to top Go down
http://www.anahiserbia.1talk.net
Milica92

Milica92


Posts : 309
Join date : 2008-05-18
Age : 31
Location : Nis brate

**Mundo argentino** Empty
PostSubject: Re: **Mundo argentino**   **Mundo argentino** Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 7:37 pm

Ajde, ja cu da pokusam ponovo... Vec sam najmanje 10 puta pokusala i sve popunim i kaze mi da nisam popunila sva polja...
Back to top Go down
Milica92

Milica92


Posts : 309
Join date : 2008-05-18
Age : 31
Location : Nis brate

**Mundo argentino** Empty
PostSubject: Re: **Mundo argentino**   **Mundo argentino** Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 7:40 pm

Aaaaaaaa! Uspela saaaaaam!! Znate kako sam happy! lol! lol!
Back to top Go down
Brucas girl

Brucas girl


Posts : 96
Join date : 2008-07-17

**Mundo argentino** Empty
PostSubject: Re: **Mundo argentino**   **Mundo argentino** Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 9:44 am

Hocu i ja kad budem imala vremena!
Divan je forum,a za regovanje,pa ja se na takve 4ume samo popunim onaj prvi deo,ovo drugo i ne mora Very Happy !
Probajte!
Back to top Go down
tea

tea


Posts : 225
Join date : 2008-07-20
Age : 29

**Mundo argentino** Empty
PostSubject: Re: **Mundo argentino**   **Mundo argentino** Icon_minitimeFri Aug 01, 2008 11:54 am

Ja sam se regovala... Bas je divan forum.....
Back to top Go down
http://lulycamiylali.9forum.info
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

**Mundo argentino** Empty
PostSubject: Re: **Mundo argentino**   **Mundo argentino** Icon_minitimeFri Aug 01, 2008 10:35 pm

Hvala. Very Happy
Back to top Go down
Martin

Martin


Posts : 159
Join date : 2008-05-21
Age : 31
Location : Na kafu sa Malalom :)

**Mundo argentino** Empty
PostSubject: Re: **Mundo argentino**   **Mundo argentino** Icon_minitimeTue Oct 21, 2008 4:08 pm

ja sam se davno regovao ali nisam bio aktivan i onda su me dolce i bella makle Razz
Back to top Go down
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

**Mundo argentino** Empty
PostSubject: Re: **Mundo argentino**   **Mundo argentino** Icon_minitimeWed Oct 22, 2008 10:57 pm

Nismo mi nikoga 'makle'...jednostavno niko ne odlazi na forum tako da nema vise ni nas
Back to top Go down
Martin

Martin


Posts : 159
Join date : 2008-05-21
Age : 31
Location : Na kafu sa Malalom :)

**Mundo argentino** Empty
PostSubject: Re: **Mundo argentino**   **Mundo argentino** Icon_minitimeFri Oct 24, 2008 6:45 pm

dobro.. znam da me jedolce zvala.... ipak zao mi je zbog foruma Sad
Back to top Go down
anchyfan

anchyfan


Posts : 43
Join date : 2008-08-20
Age : 30

**Mundo argentino** Empty
PostSubject: Re: **Mundo argentino**   **Mundo argentino** Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 1:59 pm

pa ne reklamira se forum dovoljno zato ima slabo registrovanih
Back to top Go down
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

**Mundo argentino** Empty
PostSubject: Re: **Mundo argentino**   **Mundo argentino** Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 9:02 pm

Mi smo ga reklamirale gde god smo mogle.Nije poenta u tome nego sto ljudi ovde ne vole kvalitetne serije vec isprazne Televisine i Telemundove sapunice.
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

**Mundo argentino** Empty
PostSubject: Re: **Mundo argentino**   **Mundo argentino** Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 2:42 am

Nije samo to u pitanju. To je pitanje navike. Kod nas su godinama pustane Televisine i Telemundove sapunice. Tek od pre par godina je poceto s nekim drugacijim stvarima. Zato je slab odziv na forumu. Ali, trebalo bi da se to promeni, a onda cete vi biti prve u tom polju. Wink
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

**Mundo argentino** Empty
PostSubject: Re: **Mundo argentino**   **Mundo argentino** Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 1:43 pm

*Anne* wrote:
Nije samo to u pitanju. To je pitanje navike. Kod nas su godinama pustane Televisine i Telemundove sapunice. Tek od pre par godina je poceto s nekim drugacijim stvarima. Zato je slab odziv na forumu. Ali, trebalo bi da se to promeni, a onda cete vi biti prve u tom polju. Wink

A i ljudi su budale pa ne znaju sta valja, u svakom slucaju oni su na gubitku Very Happy
Back to top Go down
*cAtO*

*cAtO*


Posts : 37
Join date : 2008-09-07

**Mundo argentino** Empty
PostSubject: Re: **Mundo argentino**   **Mundo argentino** Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 11:26 pm

regovala sam se iz prve...Smile
ideja za 4um je extra,i 4um je extra!!!
reklamiracu ga puuuno
Back to top Go down
Sponsored content





**Mundo argentino** Empty
PostSubject: Re: **Mundo argentino**   **Mundo argentino** Icon_minitime

Back to top Go down
 
**Mundo argentino**
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Floricienta Serbia :: Dobro došli! :: Obaveštenja-
Jump to: