Floricienta Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Floricienta Serbia

Srpski forum o seriji Floricienta.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Fede ili Max

Go down 
+12
flor93
Ms-Celophane
Martin
Cami
_lAlI_
euge_princessa
Brucas girl
Flor
Nena
granicd
Bella
Margarita & Nacho
16 posters

FEDE ILI MAX
FEDERICO
Fede ili Max Vote_lcap82%Fede ili Max Vote_rcap
 82% [ 23 ]
MAX (GROF)
Fede ili Max Vote_lcap18%Fede ili Max Vote_rcap
 18% [ 5 ]
Total Votes : 28
 

AuthorMessage
Margarita & Nacho

Margarita & Nacho


Posts : 16
Join date : 2008-06-09
Location : telenovele.bestoforum.net

Fede ili Max Empty
PostSubject: Fede ili Max   Fede ili Max Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 12:30 am

KO VAM JE LEPŠI I SIMPATIČNIJI?
Back to top Go down
http://telenovele.bestoforum.net
Margarita & Nacho

Margarita & Nacho


Posts : 16
Join date : 2008-06-09
Location : telenovele.bestoforum.net

Fede ili Max Empty
PostSubject: Re: Fede ili Max   Fede ili Max Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 12:31 am

FEDE, NARAVNO
Back to top Go down
http://telenovele.bestoforum.net
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

Fede ili Max Empty
PostSubject: Re: Fede ili Max   Fede ili Max Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 12:38 am

Fede.
Mada kao sto je Nena rekla na proslom forumu,treba videti oba lika pa glasati.Ali isto tako mislim da ko voli Federica sada nema sanse da posle vise voli Maxa.I kome Fede sad nije nesto simpatican,kasnije ce mu Max biti bolji.Ja sam Fedeov veran fan od pocetka pa tako ua vjek i vjekova. Laughing
Back to top Go down
granicd

granicd


Posts : 168
Join date : 2008-06-06
Age : 29
Location : Zrenjanin

Fede ili Max Empty
PostSubject: Re: Fede ili Max   Fede ili Max Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 10:24 am

Florencia wrote:
Fede.
Mada kao sto je Nena rekla na proslom forumu,treba videti oba lika pa glasati.Ali isto tako mislim da ko voli Federica sada nema sanse da posle vise voli Maxa.I kome Fede sad nije nesto simpatican,kasnije ce mu Max biti bolji.Ja sam Fedeov veran fan od pocetka pa tako ua vjek i vjekova. Laughing
Ovo ko da sam ja napisla... Delimo skroz isto misljenje.
Back to top Go down
Nena
Admin
Nena


Posts : 66
Join date : 2008-05-10
Age : 36
Location : Neverland

Fede ili Max Empty
PostSubject: Re: Fede ili Max   Fede ili Max Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 11:08 am

Mislim da je za mene vise nego ocigledno da glasam za Maxa.

A sto se tice ankete opet ponavljam da nije vreme za nju. Jer mnogi nisu ni videli Maxa. Slazem se sa Bojanom da ce onima koji sad vole Fedea Fede biti bolji, a onima kojima Fede sad nije nesto Max. Ja sam primer za ovo drugo. Ali mislim da pre nego sto neko glasa ovde treba da odgleda makar nekoliko epizoda druge sezone. Cisto reda radi. Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
http://tvworld.ipbfree.com
granicd

granicd


Posts : 168
Join date : 2008-06-06
Age : 29
Location : Zrenjanin

Fede ili Max Empty
PostSubject: Re: Fede ili Max   Fede ili Max Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 12:01 pm

Nena wrote:
Mislim da je za mene vise nego ocigledno da glasam za Maxa.

A sto se tice ankete opet ponavljam da nije vreme za nju. Jer mnogi nisu ni videli Maxa. Slazem se sa Bojanom da ce onima koji sad vole Fedea Fede biti bolji, a onima kojima Fede sad nije nesto Max. Ja sam primer za ovo drugo. Ali mislim da pre nego sto neko glasa ovde treba da odgleda makar nekoliko epizoda druge sezone. Cisto reda radi. Very Happy Very Happy Very Happy

Ja sam odgledala oko 15 epizoda druge sezone, i zato i glasam za Federica, zato sto mi Max i nije nesto narocito.
Back to top Go down
Flor

Flor


Posts : 233
Join date : 2008-06-15
Age : 28
Location : U kuci porodice Fritzenwalden

Fede ili Max Empty
PostSubject: Re: Fede ili Max   Fede ili Max Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 10:31 am

Florencia wrote:
Fede.
Mada kao sto je Nena rekla na proslom forumu,treba videti oba lika pa glasati.Ali isto tako mislim da ko voli Federica sada nema sanse da posle vise voli Maxa.I kome Fede sad nije nesto simpatican,kasnije ce mu Max biti bolji.Ja sam Fedeov veran fan od pocetka pa tako ua vjek i vjekova. Laughing
Ja se skrooooz slazem!!! Meni je Fede THE ONE!!! Very Happy:D:D Ne, stvarno, on je meni naj naj...
Fede ili Max FLORICIENTAAAAAAAAAAAAAAAALOVE
Back to top Go down
Brucas girl

Brucas girl


Posts : 96
Join date : 2008-07-17

Fede ili Max Empty
PostSubject: Re: Fede ili Max   Fede ili Max Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 6:10 pm

granicd wrote:
Florencia wrote:
Fede.
Mada kao sto je Nena rekla na proslom forumu,treba videti oba lika pa glasati.Ali isto tako mislim da ko voli Federica sada nema sanse da posle vise voli Maxa.I kome Fede sad nije nesto simpatican,kasnije ce mu Max biti bolji.Ja sam Fedeov veran fan od pocetka pa tako ua vjek i vjekova. Laughing
Ovo ko da sam ja napisla... Delimo skroz isto misljenje.
Uze mi 'leb iz usta sto bi rekli Laughing
Back to top Go down
euge_princessa

euge_princessa


Posts : 63
Join date : 2008-07-03

Fede ili Max Empty
PostSubject: Re: Fede ili Max   Fede ili Max Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 6:01 pm

galsam za Max-a puno bolje glumi je bolje stoji Floricienti...drugu sezonu sam pogledala tako da glasam za Max-a
Back to top Go down
_lAlI_

_lAlI_


Posts : 94
Join date : 2008-09-01
Age : 27
Location : u kucu Fritzwalden

Fede ili Max Empty
PostSubject: Re: Fede ili Max   Fede ili Max Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 11:38 pm

Ne znam ja sam odgledala jedno video sa Max i nije mi bas nesto ali sam se vezala za Fede-a i necu to da promenim od pocetka serije sam njegov fan tako da Fede
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Fede ili Max Empty
PostSubject: Re: Fede ili Max   Fede ili Max Icon_minitimeTue Sep 02, 2008 6:24 am

Ja se skroz slazem sa mojom Florchy Very Happy Jedan je Fede to se zna lol!
Back to top Go down
Martin

Martin


Posts : 159
Join date : 2008-05-21
Age : 31
Location : Na kafu sa Malalom :)

Fede ili Max Empty
PostSubject: Re: Fede ili Max   Fede ili Max Icon_minitimeSat Oct 18, 2008 5:54 pm

fede naravno
Back to top Go down
Ms-Celophane

Ms-Celophane


Posts : 54
Join date : 2008-10-29

Fede ili Max Empty
PostSubject: Re: Fede ili Max   Fede ili Max Icon_minitimeThu Oct 30, 2008 9:17 pm

Mi freezer!!!!! NAravno...
Back to top Go down
flor93

flor93


Posts : 133
Join date : 2008-12-21
Age : 30

Fede ili Max Empty
PostSubject: Re: Fede ili Max   Fede ili Max Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 6:05 am

max
Back to top Go down
Rebellious angel

Rebellious angel


Posts : 410
Join date : 2008-05-14
Age : 34
Location : En la casa de los Fritzenwalden

Fede ili Max Empty
PostSubject: Re: Fede ili Max   Fede ili Max Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 2:13 pm

Max Smile
Back to top Go down
Ana.

Ana.


Posts : 26
Join date : 2008-11-27

Fede ili Max Empty
PostSubject: Re: Fede ili Max   Fede ili Max Icon_minitimeThu Jan 22, 2009 10:32 pm

Odgledala sam celu drugu sezonu...
i moram priznati da je Max mnoooogooo bolja osoba od Fedea u seriji,hrabriji,nekako pozrtvovaniji i odlucniji. I znao je kako da se suprotstavi Delfini.

Ali ipak,Fede je jedan jedini,mnogo mi je drag i ipak je pravi savrseni princ [iako je veeelika kukavica u seriji]. Very Happy
Back to top Go down
sunny

sunny


Posts : 22
Join date : 2009-02-19
Age : 33

Fede ili Max Empty
PostSubject: Re: Fede ili Max   Fede ili Max Icon_minitimeSat Feb 21, 2009 2:40 pm

Max...Ipak mi je zanimljivija druga sezona...
Back to top Go down
jelena93

jelena93


Posts : 20
Join date : 2009-02-20
Age : 31

Fede ili Max Empty
PostSubject: Re: Fede ili Max   Fede ili Max Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 11:44 pm

fede. bas sam se isplakala kad je umro Sad
ni max nije los
Back to top Go down
Sponsored content





Fede ili Max Empty
PostSubject: Re: Fede ili Max   Fede ili Max Icon_minitime

Back to top Go down
 
Fede ili Max
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Flor & Fede
» Flor & Fede wallpapers

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Floricienta Serbia :: O seriji. :: Ankete-
Jump to: