Floricienta Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Floricienta Serbia

Srpski forum o seriji Floricienta.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Cris Morena

Go down 
+5
Flor
Bella
Rebellious angel
*Anne*
Milica92
9 posters
AuthorMessage
Milica92

Milica92


Posts : 309
Join date : 2008-05-18
Age : 31
Location : Nis brate

Cris Morena Empty
PostSubject: Cris Morena   Cris Morena Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 11:37 am

Cris Morena NA27FO01

Sta misli o njoj i njenim serijama? Kakva je kao producent. Za podsetnik, ovu su njene najpoznatije serije:

Alma pirata
Cris Morena Foro3ri

Rebelde way
Cris Morena 3637177007637hj0

Chiquititas
Cris Morena Wallpaper_02_800-700229

Casi angeles
Cris Morena Casi%20angeles__7671665

Floricienta
Cris Morena Nekaj

Casados con los hijos
Cris Morena Casadosconhijos013tbji4kc5

lol! lol!


Last edited by Milica92 on Sat Jun 07, 2008 12:29 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Cris Morena Empty
PostSubject: Re: Cris Morena   Cris Morena Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 1:46 pm

Micka, El Refugio nije Crisina serija...
Inace, ja volim mnogo ove dve sto gledam( Rebeldeway, Floricienta) a verujem da su joj druge jednako dobre... Ona ima talenat da napravi dobru seriju, ali su mi neki njeni postupci zasmetali...
Back to top Go down
Rebellious angel

Rebellious angel


Posts : 410
Join date : 2008-05-14
Age : 34
Location : En la casa de los Fritzenwalden

Cris Morena Empty
PostSubject: Re: Cris Morena   Cris Morena Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 11:46 pm

Ja se slazem sa sve ovo iznad. lol! Samo da dodam da gledam Casi Angeles i super je i ta serija, a pogledala sam i jedna epizoda Chiquititas, interesantno je. Laughing lol! Takodje uskoro pocinjem da skidam Alma Pirata, jer svi kazu da je super, a i tako mi izgleda. Very Happy lol!
Back to top Go down
Milica92

Milica92


Posts : 309
Join date : 2008-05-18
Age : 31
Location : Nis brate

Cris Morena Empty
PostSubject: Re: Cris Morena   Cris Morena Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 12:32 am

*Anne* wrote:
Micka, El Refugio nije Crisina serija...
Inace, ja volim mnogo ove dve sto gledam( Rebeldeway, Floricienta) a verujem da su joj druge jednako dobre... Ona ima talenat da napravi dobru seriju, ali su mi neki njeni postupci zasmetali...

Ups... zakazala sam! Izmenjeno je! Ja obozavam Rebelde way, Floricientu i Casi angeles i ne znam koju bih izdvojila kao najbolju. U globalu mi se svidjaju njene serije, ali neki potezi su joj stvarno bezveze, a i ima dosta promasaja.
Back to top Go down
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

Cris Morena Empty
PostSubject: Re: Cris Morena   Cris Morena Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 7:18 pm

O njenim serijama sve najbolje.O njoj sve najgore. Laughing
Vecno cu joj biti zahvalna na Floricienti,AP i RW (za sad sam samo to gledala),ideje su joj fenomenalne,ali me kao osobu ne volim sto sam nekoliko puta ponovila i razjasnila.
Back to top Go down
Flor

Flor


Posts : 233
Join date : 2008-06-15
Age : 28
Location : U kuci porodice Fritzenwalden

Cris Morena Empty
PostSubject: Re: Cris Morena   Cris Morena Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 8:49 pm

Meni su omiljene Rebelde way i Floricienta... A na youtube-u sam gledala i Alma pirata i cini mi se kao dobra serija... elephant Cris Morena Floricienta01
Back to top Go down
euge_princessa

euge_princessa


Posts : 63
Join date : 2008-07-03

Cris Morena Empty
PostSubject: Re: Cris Morena   Cris Morena Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 1:01 pm

najbolja je Casi Angeles
Back to top Go down
*cAtO*

*cAtO*


Posts : 37
Join date : 2008-09-07

Cris Morena Empty
PostSubject: Re: Cris Morena   Cris Morena Icon_minitimeSun Sep 07, 2008 12:47 pm

njoj svaka cast na talentu i svemu tome,na rwayu cu joj biti dozivotno zahvalna...ustvari sve je pocelo iz kreativnosti : chiquititas,rebeldeway,flor...ali posle kad su na red dosli casi angeles poceo je samo novac da je zanima,cak je zaboravila na erreway,na grupu uz koju je dobila toliko novca i toliku slavu...ali to naravno nije bitno,bitno je to da njoj nisu bitna oseccanja,i sve sto smo svi naucili od rw,flor...bezosecajna vestica,mrzim je...
( ovo nije nista protiv serije C.A. vec protiv cris) Wink

ps. a plus sto se "prodala" i pocela da saradjuje sa rbd,znaci to je bio najnizi potez u njenoj karijeri...
Back to top Go down
Milica92

Milica92


Posts : 309
Join date : 2008-05-18
Age : 31
Location : Nis brate

Cris Morena Empty
PostSubject: Re: Cris Morena   Cris Morena Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 8:07 pm

Cato, mislim da stvarno treba da pogledas neku epizodu CA jer ces sigurno promeniti misljenje, veruj mi uopste nije losa... Wink
Back to top Go down
Martin

Martin


Posts : 159
Join date : 2008-05-21
Age : 31
Location : Na kafu sa Malalom :)

Cris Morena Empty
PostSubject: Re: Cris Morena   Cris Morena Icon_minitimeSat Oct 18, 2008 5:18 pm

*cAtO* wrote:
njoj svaka cast na talentu i svemu tome,na rwayu cu joj biti dozivotno zahvalna...ustvari sve je pocelo iz kreativnosti : chiquititas,rebeldeway,flor...ali posle kad su na red dosli casi angeles poceo je samo novac da je zanima,cak je zaboravila na erreway,na grupu uz koju je dobila toliko novca i toliku slavu...ali to naravno nije bitno,bitno je to da njoj nisu bitna oseccanja,i sve sto smo svi naucili od rw,flor...bezosecajna vestica,mrzim je...
( ovo nije nista protiv serije C.A. vec protiv cris) Wink

ps. a plus sto se "prodala" i pocela da saradjuje sa rbd,znaci to je bio najnizi potez u njenoj karijeri...
ja se slazem sa tobo... mislim zena je carica ali ono za rbd zatim i za Lola erase una vez me je iznervirala... sad je prodala i casi Angeles pedritu... mislim stvarno... hmm...
Back to top Go down
*cAtO*

*cAtO*


Posts : 37
Join date : 2008-09-07

Cris Morena Empty
PostSubject: Re: Cris Morena   Cris Morena Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 11:53 pm

millice hvala ti na savetu...h0cu! Smile

martin...ZNACI OZBILJNO JE PRODALA PEDRU PRAVA NA CA!??? ccc...nemogu da verujem.
Back to top Go down
Martin

Martin


Posts : 159
Join date : 2008-05-21
Age : 31
Location : Na kafu sa Malalom :)

Cris Morena Empty
PostSubject: Re: Cris Morena   Cris Morena Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 12:39 am

*cAtO* wrote:
millice hvala ti na savetu...h0cu! Smile

martin...ZNACI OZBILJNO JE PRODALA PEDRU PRAVA NA CA!??? ccc...nemogu da verujem.
aha... jeste....
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Cris Morena Empty
PostSubject: Re: Cris Morena   Cris Morena Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 12:43 am

*cAtO* wrote:
millice hvala ti na savetu...h0cu! Smile

martin...ZNACI OZBILJNO JE PRODALA PEDRU PRAVA NA CA!??? ccc...nemogu da verujem.
I Verano 98,jednu od najpopulranijih teen serija ikada u Argentini...Ne znam ko mi je gori,parazit Pedro ili ona kojoj nikad para dosta,pa za svaku seriju mora da proda rimejk svakom ko trazi...
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Cris Morena Empty
PostSubject: Re: Cris Morena   Cris Morena Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 1:32 am

dolcevita wrote:

I Verano 98,jednu od najpopulranijih teen serija ikada u Argentini...Ne znam ko mi je gori,parazit Pedro ili ona kojoj nikad para dosta,pa za svaku seriju mora da proda rimejk svakom ko trazi...
??? Ozbiljno? Kome je to prodala? Opet Spancima? Gledala sam samo par klipova na YT od Verano 98, ali ne mogu da verujem da cu svakiput sve vise i vise da se razocaram u nju... Evil or Very Mad
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Cris Morena Empty
PostSubject: Re: Cris Morena   Cris Morena Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 2:21 am

*Anne* wrote:
dolcevita wrote:

I Verano 98,jednu od najpopulranijih teen serija ikada u Argentini...Ne znam ko mi je gori,parazit Pedro ili ona kojoj nikad para dosta,pa za svaku seriju mora da proda rimejk svakom ko trazi...
??? Ozbiljno? Kome je to prodala? Opet Spancima? Gledala sam samo par klipova na YT od Verano 98, ali ne mogu da verujem da cu svakiput sve vise i vise da se razocaram u nju... Evil or Very Mad
Kamo srece da je spancima...prodala njenom Pedru,kome bi drugom Rolling Eyes A serija je jako dobra,sto se naravno nece videti kad je Pedro sredi Laughing
Back to top Go down
Rebellious angel

Rebellious angel


Posts : 410
Join date : 2008-05-14
Age : 34
Location : En la casa de los Fritzenwalden

Cris Morena Empty
PostSubject: Re: Cris Morena   Cris Morena Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 12:05 pm

dolcevita wrote:
A serija je jako dobra,sto se naravno nece videti kad je Pedro sredi Laughing
Back to top Go down
Martin

Martin


Posts : 159
Join date : 2008-05-21
Age : 31
Location : Na kafu sa Malalom :)

Cris Morena Empty
PostSubject: Re: Cris Morena   Cris Morena Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 9:53 pm

dolcevita wrote:
*Anne* wrote:
dolcevita wrote:

I Verano 98,jednu od najpopulranijih teen serija ikada u Argentini...Ne znam ko mi je gori,parazit Pedro ili ona kojoj nikad para dosta,pa za svaku seriju mora da proda rimejk svakom ko trazi...
??? Ozbiljno? Kome je to prodala? Opet Spancima? Gledala sam samo par klipova na YT od Verano 98, ali ne mogu da verujem da cu svakiput sve vise i vise da se razocaram u nju... Evil or Very Mad
Kamo srece da je spancima...prodala njenom Pedru,kome bi drugom Rolling Eyes A serija je jako dobra,sto se naravno nece videti kad je Pedro sredi Laughing
Da ali ja sam cuo da su Pedru prodali i licencu za seriju B&B tj. Bella i Bestia scratch
Back to top Go down
Sponsored content





Cris Morena Empty
PostSubject: Re: Cris Morena   Cris Morena Icon_minitime

Back to top Go down
 
Cris Morena
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Florencia Bertotti odbila Cris Morenu

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Floricienta Serbia :: Off topic :: TV-
Jump to: