Floricienta Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Floricienta Serbia

Srpski forum o seriji Floricienta.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu

Go down 
+2
*Anne*
dolcevita
6 posters
AuthorMessage
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Empty
PostSubject: Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu   Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Icon_minitimeMon May 26, 2008 5:41 am

Evo jedne sveze slikice sa Luisaninog rodjusa!Hvala Sanjici sa Svetovog foruma za sliku Wink

Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu F_benjaymariam_5cc7f38
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Empty
PostSubject: Re: Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu   Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Icon_minitimeMon May 26, 2008 4:17 pm

Videla sam te slike i pre i ma koliko volela Benju, nadam se da vise nikad nece ovako da se obuce!!! Very Happy
Lu je pravila tematski rodjendan, da se svi maskiraju u neku klasicnu filmsku licnost. Ona sama je bila Merlin Monro... U koga se maskirao Benja, sta mislite? Mene malo asocira na Danny-ja(Travoltu) iz Brilijantina ... Smile
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Empty
PostSubject: Re: Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu   Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Icon_minitimeMon May 26, 2008 4:33 pm

*Anne* wrote:
Videla sam te slike i pre i ma koliko volela Benju, nadam se da vise nikad nece ovako da se obuce!!! Very Happy
Lu je pravila tematski rodjendan, da se svi maskiraju u neku klasicnu filmsku licnost. Ona sama je bila Merlin Monro... U koga se maskirao Benja, sta mislite? Mene malo asocira na Danny-ja(Travoltu) iz Brilijantina ... Smile
A ko bi onda bila Marija?Sigurno nije Sandy iz Brilijantina Laughing Ni meni nije najjasnije u sta su se to maskirali Laughing
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Empty
PostSubject: Re: Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu   Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Icon_minitimeMon May 26, 2008 5:12 pm

lol! Ne znam... Prvo sam pomislila da je Elvis zbog zulufa... lol! ali, on nije glumac koliko ja znam... lol! Mozda se nisu ni maskirali... lol!
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Empty
PostSubject: Re: Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu   Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Icon_minitimeMon May 26, 2008 7:16 pm

Uzasni su lol!
Back to top Go down
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 38

Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Empty
PostSubject: Re: Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu   Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Icon_minitimeMon May 26, 2008 8:34 pm

Ova slika mi je ulepsala dan. Laughing Bas sam htela da pitam koji to sad fazon fura.
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Empty
PostSubject: Re: Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu   Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Icon_minitimeMon May 26, 2008 9:12 pm

Anne ipak si bila u pravu,maskirali su se u Travoltu i Oliviu Newton John iz Brilijantina,pogledajte tekst ispod slike lol!

Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu 34zgfty
Back to top Go down
Marija

Marija


Posts : 40
Join date : 2008-05-24

Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Empty
PostSubject: Re: Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu   Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Icon_minitimeMon May 26, 2008 10:03 pm

Pa dobro nisu mnogo promasili, on i moze da prodje ali ona nije ni blizu.
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Empty
PostSubject: Re: Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu   Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Icon_minitimeTue May 27, 2008 12:15 am

hehehe, ne mogu da verujem da sam pogodila! lol! super!
pa, da, ona bas i ne lici...(zamalo da budem bas zla i da kazem :ni na sta Smile ), ali Benja moze i da prodje...pa, drago mi je da je misterija resena... Very Happy Hvala Dolce! Very Happy


Last edited by *Anne* on Tue May 27, 2008 12:41 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Empty
PostSubject: Re: Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu   Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Icon_minitimeTue May 27, 2008 12:26 am

ALa super pogadjas Very Happy
E ona je stvarno uzasna, i opet se pitam(po 10000 put) kad sad vidim i njih, zasto svi dobri momci zavrse sa rugobama Suspect lol!
Back to top Go down
ipanema

ipanema


Posts : 57
Join date : 2008-05-17
Location : Oblaci ;-)

Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Empty
PostSubject: Re: Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu   Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Icon_minitimeTue May 27, 2008 12:51 pm

jel se to BEnja malo zbuco?
buci bu
ajme zulufi su mu uzasni What a Face
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Empty
PostSubject: Re: Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu   Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Icon_minitimeTue May 27, 2008 3:04 pm

Ma ne brinem za zulufe skinuce ih, ipak je to zbog maskembala Very Happy lol!
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Empty
PostSubject: Re: Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu   Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Icon_minitimeTue May 27, 2008 3:52 pm

Cami wrote:
E ona je stvarno uzasna, i opet se pitam(po 10000 put) kad sad vidim i njih, zasto svi dobri momci zavrse sa rugobama Suspect lol!
lol! Stvarno je mogao da nadje bolju curu... ali, opet, njemu verovatno odgovara, zato je s njom... Question
Back to top Go down
ipanema

ipanema


Posts : 57
Join date : 2008-05-17
Location : Oblaci ;-)

Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Empty
PostSubject: Re: Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu   Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Icon_minitimeTue May 27, 2008 4:34 pm

Benji najbolje da ode za Popa
puno njih bi ga htjele, on ne moze sve.. pa bolje nijednu Laughing

znam Cami da ce ih/je skinut/o , al bas su mu uzasni.
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Empty
PostSubject: Re: Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu   Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Icon_minitimeTue May 27, 2008 7:50 pm

ipanema wrote:
Benji najbolje da ode za Popa
puno njih bi ga htjele, on ne moze sve.. pa bolje nijednu Laughing

znam Cami da ce ih/je skinut/o , al bas su mu uzasni.

Ne, za popa!!! Ovako se bar nadamo... lol! lol! lol!

Za zulufe si totalno u pravu nadam se da mu nece nikad sinuti da ih gaji... Very Happy
Back to top Go down
Marija

Marija


Posts : 40
Join date : 2008-05-24

Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Empty
PostSubject: Re: Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu   Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Icon_minitimeTue May 27, 2008 9:02 pm

I ja se nadam. Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Empty
PostSubject: Re: Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu   Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu Icon_minitime

Back to top Go down
 
Benja i Marija na Luisaninom rodjendanu
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Floricienta Serbia :: Glumci :: Benjamin Rojas-
Jump to: