Floricienta Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Floricienta Serbia

Srpski forum o seriji Floricienta.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Najjaci filmski likovi

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Najjaci filmski likovi Empty
PostSubject: Najjaci filmski likovi   Najjaci filmski likovi Icon_minitimeThu May 22, 2008 11:18 pm

Pa koji su???
Koje likove najvise volite i zasto?
Podjelite to sa nama Very Happy
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Najjaci filmski likovi Empty
PostSubject: Re: Najjaci filmski likovi   Najjaci filmski likovi Icon_minitimeFri May 23, 2008 12:05 am

Prvo sto mi je palo na pamet je Dzek Sperou...On je mnogo jak filmski lik... Depp mu je dao originalnu dusu, mnogo je smesan, pijanica mala... Wink
Onda polu filmski- polu knjiski lik Rona i Dambldora iz hari Potera... Ron, jer je ridj(a ja obozavam ridje ljude, mada ne znam bas sto!) i sto je smesan, smesan... Very Happy , a Dambldor jer je dobar, pametan, stalozen...ne znam, cool mi je skroz.
Cim se setim dalje dopunjavam listu! Very Happy
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Najjaci filmski likovi Empty
PostSubject: Re: Najjaci filmski likovi   Najjaci filmski likovi Icon_minitimeSat May 24, 2008 12:46 pm

Ja se skroz slazem za JAcka Very Happy Sreca moja, obozavam tog lika, mogu mu se smijat danima, a niko ga ne bi odglumio tako dobro kao moj Johnny Very Happy On je savrsen za tu ulogu Very Happy Definitivno najjaca uloga svih vremena Very Happy
TAkodje jedan od najjacih likova mi je Maximus u Gladiatoru, obozavam Rusela u tom filmu, legendarno je odglumio Very Happy
Tu su Legolas i Aragorn iz LOTR, obozavam ih obojicu Very Happy Hrabrost, odlucnost i ljepota u jednom Very Happy
Eto to za pocetak, posle dopunjavam Very Happy
Back to top Go down
Milica92

Milica92


Posts : 309
Join date : 2008-05-18
Age : 31
Location : Nis brate

Najjaci filmski likovi Empty
PostSubject: Re: Najjaci filmski likovi   Najjaci filmski likovi Icon_minitimeSun May 25, 2008 10:28 pm

Da li se ja to opet slazem sa Bebom? Daaaa! lol! lol!

Dakle Jack u Piratima, onda Aragorn i Legolas u LOTR, zatim Grejsi Hart tj. Sandra Bullock u Miss tajni agent, Julia Roberts u...hm, pa ja volim sve njene uloge, ali ajde neka bude u Vencanju mog najboljeg druga i Odbegla mlada i, naravno Donkey u Shreku

Najjaci filmski likovi Donkey_shrek
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Najjaci filmski likovi Empty
PostSubject: Re: Najjaci filmski likovi   Najjaci filmski likovi Icon_minitimeTue May 27, 2008 12:21 am

Slican ukus lol!
Da i ja volim te dvije glumice, Sandra je tako opicena Very Happy Volim je u filmu Speed (brzina) Very Happy Samo vise volim 1 dio jer je tu slatkis Keanu Very Happy Koji je neprevazidjen kao NEo u MAtrixu i u Konstantinu Very Happy
Back to top Go down
Martin

Martin


Posts : 159
Join date : 2008-05-21
Age : 31
Location : Na kafu sa Malalom :)

Najjaci filmski likovi Empty
PostSubject: Re: Najjaci filmski likovi   Najjaci filmski likovi Icon_minitimeMon Oct 20, 2008 9:54 pm

edi marfin... on me uvek odusevljava kao i ceki cen Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Najjaci filmski likovi Empty
PostSubject: Re: Najjaci filmski likovi   Najjaci filmski likovi Icon_minitime

Back to top Go down
 
Najjaci filmski likovi
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Floricienta Serbia :: Off topic :: TV-
Jump to: