Floricienta Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Floricienta Serbia

Srpski forum o seriji Floricienta.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Rebelde Way

Go down 
+13
*cAtO*
_lAlI_
*Gocili*
granicd
dolcevita
Milica92
Rebellious angel
Bella
Martin
Cami
Funky Angel
*Anne*
~Princesa de Federico~
17 posters
AuthorMessage
~Princesa de Federico~

~Princesa de Federico~


Posts : 69
Join date : 2008-05-18

Rebelde Way Empty
PostSubject: Rebelde Way   Rebelde Way Icon_minitimeMon May 19, 2008 10:54 pm

Ko gleda ovu seriju?
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Rebelde Way Empty
PostSubject: Re: Rebelde Way   Rebelde Way Icon_minitimeMon May 19, 2008 11:55 pm

Ja sam gledala kada se prikazivala po prvi put na OBNu. Serija je zakon!!! Obozavam glavnu cetboriku, narocito Pabla i Marizzu... Da i Soniu Rey!!! lol! Zena me odusevljava! lol!
Bas mi se svidja pesma u tvom potpisu... Ja je obozavam! Mada volim sve pesme errewayja, ipak su mi Rebelde Way, Resistire i Sera de Dios najdraze...
Back to top Go down
Funky Angel

Funky Angel


Posts : 187
Join date : 2008-05-18
Age : 28
Location : En mundo de hadas con Benja...

Rebelde Way Empty
PostSubject: Re: Rebelde Way   Rebelde Way Icon_minitimeTue May 20, 2008 2:11 am

*Anne* wrote:
Ja sam gledala kada se prikazivala po prvi put na OBNu. Serija je zakon!!! Obozavam glavnu cetboriku, narocito Pabla i Marizzu... Da i Soniu Rey!!! lol! Zena me odusevljava! lol!
Bas mi se svidja pesma u tvom potpisu... Ja je obozavam! Mada volim sve pesme errewayja, ipak su mi Rebelde Way, Resistire i Sera de Dios najdraze...
I meni je Sera de Dios naj ! Wink
Back to top Go down
http://www.anahiserbia.1talk.net
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Rebelde Way Empty
PostSubject: Re: Rebelde Way   Rebelde Way Icon_minitimeTue May 20, 2008 11:09 pm

Slazem se Anci (mogu te tako zvat?) i ja obozavam cetvorku, a posebno M&P, jedan od najboljih parova sa tv ekrana Very Happy
Seriju sam gledala i prvi put kad se prikazivala i sad gledam Very Happy
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Rebelde Way Empty
PostSubject: Re: Rebelde Way   Rebelde Way Icon_minitimeTue May 20, 2008 11:58 pm

Smile
Mene je serija odusevila i bas su mi se dopale one misli kojima pocinje svaka epizoda... i cela poruka serije i tekst na kraju cele serije i pesme errewayja... stvarno ih volim Like a Star @ heaven
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Rebelde Way Empty
PostSubject: Re: Rebelde Way   Rebelde Way Icon_minitimeWed May 21, 2008 10:53 pm

Da i ja ih pravo gotivim, jutros nisam mogla gledat imala sam posla al zato veceras ne propustam reprizu Very Happy
Back to top Go down
Martin

Martin


Posts : 159
Join date : 2008-05-21
Age : 31
Location : Na kafu sa Malalom :)

Rebelde Way Empty
PostSubject: Re: Rebelde Way   Rebelde Way Icon_minitimeThu May 22, 2008 3:27 pm

Ja sam je gledao takodje kad se prikazivala na OBN. Sada je gledam isto poneki put nedeljom u jutarnjem terminu takodje na OBN. Sve ih volim cak I Sol i Javiera. Svi su uloge odigrali extra. Najbolje za mene su glumili Cetrin (Sonia) i Camila (Marizza), mada Luisana(MIA) mi je bila omiljena medju glumcima lol!
Back to top Go down
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 39

Rebelde Way Empty
PostSubject: Re: Rebelde Way   Rebelde Way Icon_minitimeThu May 22, 2008 9:46 pm

Gledala sam ranije na OBNu i super mi je bila.Posle 'Floriciente' najbolja serija.
Back to top Go down
~Princesa de Federico~

~Princesa de Federico~


Posts : 69
Join date : 2008-05-18

Rebelde Way Empty
PostSubject: Re: Rebelde Way   Rebelde Way Icon_minitimeFri May 23, 2008 11:34 pm

Ja obozavam ovu seriju...................
Back to top Go down
Rebellious angel

Rebellious angel


Posts : 410
Join date : 2008-05-14
Age : 34
Location : En la casa de los Fritzenwalden

Rebelde Way Empty
PostSubject: Re: Rebelde Way   Rebelde Way Icon_minitimeSat May 24, 2008 1:21 am

Obozavam ovu seriju.lol! Gledala sam je 2-3 puta, a sad je opet ponekad gledam. lol! Omiljeni su mi Marizza i Pablo, a omiljen par Marizza&Pablo ( Laughing ). lol!


Last edited by Rebellious angel on Sat May 24, 2008 3:34 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Rebelde Way Empty
PostSubject: Re: Rebelde Way   Rebelde Way Icon_minitimeSat May 24, 2008 12:52 pm

Rebellious angel wrote:
Omiljeni su mi Marizza i Pablo, a omiljen par Marizza&Pablo ( Laughing ). lol!

Super receno lol!
Back to top Go down
Milica92

Milica92


Posts : 309
Join date : 2008-05-18
Age : 31
Location : Nis brate

Rebelde Way Empty
PostSubject: Re: Rebelde Way   Rebelde Way Icon_minitimeSun May 25, 2008 10:14 pm

Najjaci su!!!
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Rebelde Way Empty
PostSubject: Re: Rebelde Way   Rebelde Way Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 4:49 am

Rebelde way je definitivno jedna od najboljih teen serija ikad napravljenih...bila sam pravi fanatik kad sam gledala prvi put,a omiljeni su mi bili naravno Pablo i Marizza lol! Sad mi nije toliko zanimljivo,jer znam sve sta ce biti,ali pogledam ponekad....svi likovi su fenomenalni,sjajna gluma kao i u svim argentinskim serijama...jedna od onih serija koje se moraju pogledati.
Back to top Go down
granicd

granicd


Posts : 168
Join date : 2008-06-06
Age : 29
Location : Zrenjanin

Rebelde Way Empty
PostSubject: Re: Rebelde Way   Rebelde Way Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 8:54 pm

Ja sad gledam jer nisam imala OBN kada se prvi put prikazivala serija. Inace, pogledala sam oko 25 epizoda kada se prikazivala na B92, i volim seriju. mada, nije mi nesto zanimljivo kad sve znam sta ce se sledece desiti jer gledam redovno Rebelde. Ali, ipak, gledam jer volim da vidim na kakav oni su nacin uradili scene.
Back to top Go down
*Gocili*

*Gocili*


Posts : 34
Join date : 2008-08-05
Age : 33

Rebelde Way Empty
PostSubject: Re: Rebelde Way   Rebelde Way Icon_minitimeThu Aug 07, 2008 1:15 am

dolcevita wrote:
Rebelde way je definitivno jedna od najboljih teen serija ikad napravljenih...bila sam pravi fanatik kad sam gledala prvi put,a omiljeni su mi bili naravno Pablo i Marizza lol! Sad mi nije toliko zanimljivo,jer znam sve sta ce biti,ali pogledam ponekad....svi likovi su fenomenalni,sjajna gluma kao i u svim argentinskim serijama...jedna od onih serija koje se moraju pogledati.
Slazem se...Sada ne stizem uvijek da gledam,ali uvijek kada mogu pogledam,jer ih prosto obozavam I love you Najbolji su cheers
Back to top Go down
_lAlI_

_lAlI_


Posts : 94
Join date : 2008-09-01
Age : 27
Location : u kucu Fritzwalden

Rebelde Way Empty
PostSubject: Re: Rebelde Way   Rebelde Way Icon_minitimeTue Sep 02, 2008 1:17 am

eXTRA SERIJA najbolja je i moja prva ljubav i Floricienta y Casi angeles su extra njih ih trenutno gledam sry fanovima RBD ali mislim daje RW bolja
Back to top Go down
*cAtO*

*cAtO*


Posts : 37
Join date : 2008-09-07

Rebelde Way Empty
PostSubject: Re: Rebelde Way   Rebelde Way Icon_minitimeSun Sep 07, 2008 12:36 pm

najbolja serija!!! odusevljava me,nijednu epizodu ne propustam! obozavam ih sve redom,najvise marizzu,zato sto sam ista ona...ali i pabla! najbolja serija uz koju toliko stvari mozes nauciti,pogotovo one fraze na pocetku svake epizode...necu zaboraviti nikad ovu seriju....ostace mi u najlepsem secanju na "teenage" dane!
ps. lali,naravno da je bolja!! msm,nista protiv rbd-a ali rway je rway! ipak...
Back to top Go down
Martin

Martin


Posts : 159
Join date : 2008-05-21
Age : 31
Location : Na kafu sa Malalom :)

Rebelde Way Empty
PostSubject: Re: Rebelde Way   Rebelde Way Icon_minitimeSat Oct 18, 2008 5:19 pm

naravno da je serija extra.. ali ne mogu izostaviti da ih obozavam sve podjednako od mie do pilar Very Happy
Back to top Go down
Roberta




Posts : 16
Join date : 2008-09-22
Age : 29

Rebelde Way Empty
PostSubject: Re: Rebelde Way   Rebelde Way Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 10:09 pm

serija je extra.Kada sam je prvi put gledala toliko sam je voljela da kada je došao kraj ja sam toliko plakala da sam pala u deprsiju.Nikada neću zaboraviti zadnju scenu(Ono kada sve scene se brzo odvijaju a u pozadini pjesma No esta seguro).Otada kada god čujem tu pjesmu plačem iako su ponovo počeli i opet ih gledam.OBOŽAVAM IH KAO I FLOR I love you I love you I love you bounce rabbit
Back to top Go down
tea

tea


Posts : 225
Join date : 2008-07-20
Age : 29

Rebelde Way Empty
PostSubject: Re: Rebelde Way   Rebelde Way Icon_minitimeMon Oct 20, 2008 3:06 pm

meni je serija zakon....nema bolje od nje........i ja sam plakala kada se zavrsavala poslednja epizoda....a pesma no estas seguro mi je omiljena....uvek zaplacem kada je cujem.....secam se da su je pushtali i kada je feli u jednoj od poslednjih epizoda isla kod onog lale(ili kako se vec zove)...pa je bila u busu i secam se da su pustili no estas seguro.....tu sam plakala iako mi scena nije bila nimalo tuzna......
Back to top Go down
http://lulycamiylali.9forum.info
~*~mrkvili~*~

~*~mrkvili~*~


Posts : 20
Join date : 2009-03-08
Age : 33
Location : Becej :)

Rebelde Way Empty
PostSubject: Re: Rebelde Way   Rebelde Way Icon_minitimeWed Apr 01, 2009 12:37 am

Najbola serija ikada....Najbolja je!!!
Back to top Go down
!cato the best!

!cato the best!


Posts : 17
Join date : 2009-04-24

Rebelde Way Empty
PostSubject: Re: Rebelde Way   Rebelde Way Icon_minitimeTue Apr 28, 2009 1:26 pm

NAJBOLJA SERIJA!!!!!!!!!!!!!!!
obozavam Marizzu (moze se videti po mom imenu)!a naravno i ostale...posebno clanove erreway-a!!!!!!!!!!! Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Rebelde Way Empty
PostSubject: Re: Rebelde Way   Rebelde Way Icon_minitime

Back to top Go down
 
Rebelde Way
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Floricienta Serbia :: Off topic :: TV-
Jump to: