Floricienta Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Floricienta Serbia

Srpski forum o seriji Floricienta.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Florencia Fazzarino-Santillán Valente

Go down 
+17
*cAtO*
_lAlI_
Flor
~I*R*E*N*C*H*I~
Floricienta
Alexxxa
Milica92
s@nja
dolcevita
*WentAny*
granicd
Martin
~Princesa de Federico~
Cami
*Anne*
Funky Angel
Bella
21 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 38

Florencia Fazzarino-Santillán Valente Empty
PostSubject: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Florencia Fazzarino-Santillán Valente Icon_minitimeSat May 10, 2008 11:50 pm

Florencia Fazzarino-Santillán Valente Flor3010

Florencia je okretna,radoznala devojka.Dodiruje ljude kad razgovara s njima.Prica mnogo,i retko kad misli pre nego sto progovori.Kad ne moze da se seti reci koja joj treba gestikulira i pokusava da je zameni mimikom (zabavlja je kad drugi pokusavaju da pogode sta hoce da kaze...decu to zabavlja ali Federicu samo izaziva lose raspolozenje).Izmislja uvrede ('Andá a freirte una oreja','Ahogate en un río de mocos)...stalno koristi rec 'fliquear'.Obozava da hoda bosa,jede lizalice,karamele.Peva,igra,bucna je,govori glasno,smeje se glasno,pomalo je smotana.Mrzi reci na engleskom,a kad Federico prica na nemackom postajaje vrlo nervozna.Kod svih ljudi pokusava da pronadje nesto dobro.Ima gomilu amajlija i zivi u svojoj bajci sa vilama.Zaljubljuje se u Federica i veruje da je konacno pronasla svog princa.
Back to top Go down
Funky Angel

Funky Angel


Posts : 187
Join date : 2008-05-18
Age : 28
Location : En mundo de hadas con Benja...

Florencia Fazzarino-Santillán Valente Empty
PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Florencia Fazzarino-Santillán Valente Icon_minitimeSun May 18, 2008 1:49 am

Ja sam se cepala kad je ono ona pocela da izmislja neki nemacki Laughing
A ona direktorka je gleda Bledo Laughing
Back to top Go down
http://www.anahiserbia.1talk.net
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Florencia Fazzarino-Santillán Valente Empty
PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Florencia Fazzarino-Santillán Valente Icon_minitimeSun May 18, 2008 11:43 am

Najbolji lik, naravno, zajedno sa Fede-om! flower Bas je posebna, ima svoje flikitis i na svet gleda kroz ideale bajke... Mnogo mi je bila smesna u jednoj epizodi koja jos nije bila na obn-u, narocito kad je napravila ovu facu:
Florencia Fazzarino-Santillán Valente Epizode116117121ey2.th
Laughing
Bas, bas se cool oblaci, i ima mnogo lepe starkice...
Back to top Go down
Bella
Admin
Bella


Posts : 556
Join date : 2008-05-10
Age : 38

Florencia Fazzarino-Santillán Valente Empty
PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Florencia Fazzarino-Santillán Valente Icon_minitimeSun May 18, 2008 1:22 pm

Ja nju obozavam i kao lika i kao glumicu.Sviđa mi se sto je skroz luda,vesela,pozitivna.Postala mi je jedna od najdrazih glumica.
Back to top Go down
Funky Angel

Funky Angel


Posts : 187
Join date : 2008-05-18
Age : 28
Location : En mundo de hadas con Benja...

Florencia Fazzarino-Santillán Valente Empty
PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Florencia Fazzarino-Santillán Valente Icon_minitimeSun May 18, 2008 2:21 pm

Florencia wrote:
Ja nju obozavam i kao lika i kao glumicu.Sviđa mi se sto je skroz luda,vesela,pozitivna.Postala mi je jedna od najdrazih glumica.

Slazem se u potpusnosti.....extra jee
Back to top Go down
http://www.anahiserbia.1talk.net
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Florencia Fazzarino-Santillán Valente Empty
PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Florencia Fazzarino-Santillán Valente Icon_minitimeSun May 18, 2008 3:48 pm

Carica je, nemam ni toliko rijeci da je opisem.
Jedan od najjacih likova ikad izmisljenih Very Happy
Obozavam kako se oblaci, smjesna je, preslatka, tako draga, ma prosto je moras volit.
Back to top Go down
~Princesa de Federico~

~Princesa de Federico~


Posts : 69
Join date : 2008-05-18

Florencia Fazzarino-Santillán Valente Empty
PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Florencia Fazzarino-Santillán Valente Icon_minitimeMon May 19, 2008 10:23 pm

Luda je sto posto a kada pocne da prica 100 na sat.......Ja sam rekla da cu je jednog dana opljackati,jer sam ocarana njenim suknjicama
Back to top Go down
Funky Angel

Funky Angel


Posts : 187
Join date : 2008-05-18
Age : 28
Location : En mundo de hadas con Benja...

Florencia Fazzarino-Santillán Valente Empty
PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Florencia Fazzarino-Santillán Valente Icon_minitimeTue May 20, 2008 12:46 am

Cami wrote:
Carica je, nemam ni toliko rijeci da je opisem.
Jedan od najjacih likova ikad izmisljenih Very Happy
Obozavam kako se oblaci, smjesna je, preslatka, tako draga, ma prosto je moras volit.
Back to top Go down
http://www.anahiserbia.1talk.net
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Florencia Fazzarino-Santillán Valente Empty
PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Florencia Fazzarino-Santillán Valente Icon_minitimeTue May 20, 2008 8:21 pm

~Princesa de Federico~ wrote:
Ja sam rekla da cu je jednog dana opljackati,jer sam ocarana njenim suknjicama

Eto prepustam ti suknjice ja cu njene starke lol!
Back to top Go down
Martin

Martin


Posts : 159
Join date : 2008-05-21
Age : 31
Location : Na kafu sa Malalom :)

Florencia Fazzarino-Santillán Valente Empty
PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Florencia Fazzarino-Santillán Valente Icon_minitimeWed May 21, 2008 11:50 pm

Funky Angel wrote:
Ja sam se cepala kad je ono ona pocela da izmislja neki nemacki Laughing
A ona direktorka je gleda Bledo Laughing
potpisujem sunny
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Florencia Fazzarino-Santillán Valente Empty
PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Florencia Fazzarino-Santillán Valente Icon_minitimeThu May 22, 2008 11:34 pm

Martin wrote:
Funky Angel wrote:
Ja sam se cepala kad je ono ona pocela da izmislja neki nemacki Laughing
A ona direktorka je gleda Bledo Laughing
potpisujem sunny

Obozavam njen njemacki lol! lol! lol!
Back to top Go down
*Anne*

*Anne*


Posts : 617
Join date : 2008-05-17
Age : 36

Florencia Fazzarino-Santillán Valente Empty
PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Florencia Fazzarino-Santillán Valente Icon_minitimeFri May 23, 2008 12:29 am

lol! Da! Njen nemacki!!! lol! Svidja mi se sto je neustrasiva i svasta joj pada na pamet... lol! lol!
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Florencia Fazzarino-Santillán Valente Empty
PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Florencia Fazzarino-Santillán Valente Icon_minitimeSat May 24, 2008 1:05 pm

BAs mi je bilo zao kad je onako plakala Crying or Very sad
Back to top Go down
Martin

Martin


Posts : 159
Join date : 2008-05-21
Age : 31
Location : Na kafu sa Malalom :)

Florencia Fazzarino-Santillán Valente Empty
PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Florencia Fazzarino-Santillán Valente Icon_minitimeFri May 30, 2008 3:32 pm

*Anne* wrote:
lol! Da! Njen nemacki!!! lol! Svidja mi se sto je neustrasiva i svasta joj pada na pamet... lol! lol!
Very Happy
Back to top Go down
granicd

granicd


Posts : 168
Join date : 2008-06-06
Age : 29
Location : Zrenjanin

Florencia Fazzarino-Santillán Valente Empty
PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Florencia Fazzarino-Santillán Valente Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 1:56 am

Extra je!!! Meni, najbolji lik u seriji!!! Zbog nje sam i zavolela seriju. Obozavam lude i otkacene likove kao sto je ona.
Back to top Go down
*WentAny*

*WentAny*


Posts : 5
Join date : 2008-06-01

Florencia Fazzarino-Santillán Valente Empty
PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Florencia Fazzarino-Santillán Valente Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 4:51 pm

Njen lik mi je super,fino glumi,ali mi je jako ruzna Very Happy
Back to top Go down
granicd

granicd


Posts : 168
Join date : 2008-06-06
Age : 29
Location : Zrenjanin

Florencia Fazzarino-Santillán Valente Empty
PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Florencia Fazzarino-Santillán Valente Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 10:09 pm

Sto??? Meni je bas slatka. Nije lepa, ali je slatka.
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Florencia Fazzarino-Santillán Valente Empty
PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Florencia Fazzarino-Santillán Valente Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 10:15 pm

Ma pusti Andji,ona voli tako da lupeta Very Happy Ok Flor nije neka lepotica,ali daleko d toga da je ruzna...meni je isto slatka.
Back to top Go down
granicd

granicd


Posts : 168
Join date : 2008-06-06
Age : 29
Location : Zrenjanin

Florencia Fazzarino-Santillán Valente Empty
PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Florencia Fazzarino-Santillán Valente Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 10:17 pm

dolcevita wrote:
Ma pusti Andji,ona voli tako da lupeta Very Happy Ok Flor nije neka lepotica,ali daleko d toga da je ruzna...meni je isto slatka.

Slazem se sa tobom...
Back to top Go down
s@nja

s@nja


Posts : 48
Join date : 2008-06-01
Age : 32

Florencia Fazzarino-Santillán Valente Empty
PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Florencia Fazzarino-Santillán Valente Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 11:17 pm

Andji bas lupeta,pa njoj je i Tuti ruzan,tako da me od nje nista ne iznenadjuje! Very Happy Ja Flor obozavam i meni je divna,bas je lijepa ima divna usta,zube,oci,sva mi je sweet! cheers
Back to top Go down
*WentAny*

*WentAny*


Posts : 5
Join date : 2008-06-01

Florencia Fazzarino-Santillán Valente Empty
PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Florencia Fazzarino-Santillán Valente Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 5:37 pm

s@nja wrote:
Andji bas lupeta,pa njoj je i Tuti ruzan,tako da me od nje nista ne iznenadjuje! Very Happy Ja Flor obozavam i meni je divna,bas je lijepa ima divna usta,zube,oci,sva mi je sweet! cheers
NE ON MI NIJE NISTA POS,A NE RUZAN...A ONA JESTE RUZNJIKAWA Very Happy
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Florencia Fazzarino-Santillán Valente Empty
PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Florencia Fazzarino-Santillán Valente Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 12:47 am

*WentAny* wrote:
s@nja wrote:
Andji bas lupeta,pa njoj je i Tuti ruzan,tako da me od nje nista ne iznenadjuje! Very Happy Ja Flor obozavam i meni je divna,bas je lijepa ima divna usta,zube,oci,sva mi je sweet! cheers
NE ON MI NIJE NISTA POS,A NE RUZAN...A ONA JESTE RUZNJIKAWA Very Happy
Meni si rekla da su ti ruzni i on i Maja,ali ti se svidjaju kao par,nemoj da se vadis Very Happy
Back to top Go down
Cami
Moderator
Cami


Posts : 857
Join date : 2008-05-11
Age : 34
Location : Lost in the real world...

Florencia Fazzarino-Santillán Valente Empty
PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Florencia Fazzarino-Santillán Valente Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 4:49 pm

Flor je tako pozitivan lik da nema sanse da je ruzna.
Pa nisu ukusi tako razliciti lol!
MEni je ona bas sweet Very Happy
Nije mi bila nesto kad sam je vidjela na nekim slikama prije nego sto sam pocela gledat seriju, al otkad gledam seriju sve mi je sladja Very Happy
Back to top Go down
dolcevita
Moderator
dolcevita


Posts : 529
Join date : 2008-05-17

Florencia Fazzarino-Santillán Valente Empty
PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Florencia Fazzarino-Santillán Valente Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 6:46 pm

Slazem se Cami lol! Definitivno se gledajuci seriju otkrije njeno pravo lce Very Happy Nekad se cak i iznenadim,rekoh vau nisam znala da je Flor tako slatka lol!
Back to top Go down
granicd

granicd


Posts : 168
Join date : 2008-06-06
Age : 29
Location : Zrenjanin

Florencia Fazzarino-Santillán Valente Empty
PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Florencia Fazzarino-Santillán Valente Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 8:08 pm

dolcevita wrote:
Slazem se Cami lol! Definitivno se gledajuci seriju otkrije njeno pravo lce Very Happy Nekad se cak i iznenadim,rekoh vau nisam znala da je Flor tako slatka lol!

Isto je i sa mnom bilo
Back to top Go down
Sponsored content





Florencia Fazzarino-Santillán Valente Empty
PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Florencia Fazzarino-Santillán Valente Icon_minitime

Back to top Go down
 
Florencia Fazzarino-Santillán Valente
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Floricienta Serbia :: O seriji. :: Likovi-
Jump to: